• Reklama

Jak płacić na aliexpress

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez fake4r » 19 paź 2017, o 07:49

No to raczej nie dostaniesz zwrotu bo jak? Wiem że np. przy zmianie samej karty zwrot przychodzi i tak na konto z którego się płaciło. Proponuje założyć nowe konto i zacząć z niego płacić a stare zamknąć wtedy gdy już Ci wszystkie zaległe paczki dojdą i nie będziesz już miał potrzeby otwierać żadnego sporu.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Reklama

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez clorox » 19 paź 2017, o 08:08

Ja bym jednak zapytał w banku po prostu. Teoretycznie nawet po zamknięciu rachunku nie jest on usuwany. Bank ma obowiązek trzymać te dane np na potrzeby US czy innych instytucji. W związku z tym zwrot na to konto dojdzie tyle, że nie wiadomo czy będzie leżał czy odeślą. Tego można dowiedzieć się w banku.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez matim1991 » 19 paź 2017, o 12:01

Jeśli konto jest zamknięte a będą jakieś przelewy itp itd to wszystko wraca do nadawcy. No nic innego nie zostało jak czekać aż wszystko dojdzie i wtedy zamknąć konto
matim1991
 
Posty: 14
Dołączył(a): 21 sie 2014, o 12:05
Telefon:: Sony

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez zenon12345 » 3 lis 2017, o 14:23

Witam, czy macie jakieś instrukcje jak zalozyc i korzystać bezpiecznie z konta na revolut?
mam dość dymania przez bank PKO przy kazdej płatności, czy przy zakładaniu można skorzystać z refa? jakies promocje dla nowych zanim załoze konto?
zenon12345
 
Posty: 173
Dołączył(a): 13 lip 2015, o 10:56
Pochwały: 1
Telefon:: Sony

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez marcoos1 » 3 lis 2017, o 21:16

Jak założyć i korzystać z revoluta? A w czym masz problem? Zakładasz konto, wpłacasz kase a potem płacisz. Napisz czego nie wiesz. Środki bezpieczeństwa takie jak przy innych kartach czyli karty nie udostępniaj i nie podawaj pinu itd.

BTW. Jest jakaś zmiana w regulaminie revoluta od nowego roku (jak odpalam apke to jest info i potrzeba zgody lub odłożenie na później decyzji o zgodzie). Masa tekstu. Czytał to ktoś? Wprowadzaja opłąty czy dalej darmowe?
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez Monia84kg » 4 gru 2017, o 02:19

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Przebrnęłam przez cały ten tekst :) Na moje oko generalnie bez większych zmian.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Monia84kg
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 maja 2017, o 01:18
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Global

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez dylson » 8 gru 2017, o 13:47

Hej, mam do paypala podpiętą wirtualną kartę revolut, na której mam złotówki. Czy płacąc paypalem muszę wymienić zł na usd czy revolut robi to za mnie?
dylson
 
Posty: 47
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 11:12
Telefon:: MI 4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez clorox » 8 gru 2017, o 13:50

A wolisz przewalutowanie po kursie międzybankowym czy po kursie PayPal'a? :lol:
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez rodan77 » 8 gru 2017, o 14:02

Jeśli w opcjach Paypala masz zaznaczone, żeby Ci pobierał kasę w walucie transakcji to Revolut sam przewalutuje PLN na USD po kursie międzybankowym.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez dylson » 8 gru 2017, o 14:15

W opcjach paypal zastosowałem się do instrukcji:
Logujemy się na konto PayPal >>> na głównej stronie klikamy trybik >>> Ustawienia płatności >>> Zarządzaj wstępnie zatwierdzonymi płatnościami >>> Ustaw dostępne źródła finansowania płatności >>> przy naszej karcie Opcje przeliczania >>> Proszę obciążyć mój rachunek w walucie wykazanej na fakturze wystawionej przez sprzedającego >>> Prześlij >>> Zapisz.
Czyli nie muszę w revolut przewalutowywać kasy?
Oczywiście chcę aby kurs mieć jak najniższy. Dzisiaj założyłem konto pp i revolut, do tej pory za kilka zakupów na ali płaciłem przez przelewy 24, stąd też takie "proste pytania" :)
dylson
 
Posty: 47
Dołączył(a): 5 gru 2014, o 11:12
Telefon:: MI 4

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez rodan77 » 8 gru 2017, o 14:21

Powinno być ok.
Jak bedziesz potwierdzał płatność w Paypalu, to zobacz czy Paypal na pewno chce ściągnąć z karty USD a nie PLN.

Autor postu otrzymał pochwałę
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Jak płacić na aliexpress

Postprzez rostoff » 24 gru 2017, o 13:07

Chciałem zakupić ten telefon https://pl.aliexpress.com/item/Oryginalny-Xiaomi-Redmi-5-Plus-32-GB-ROM-3-GB-RAM-Snapdragon-625-Octa-Rdze-Telefon/32844914636.html? ale niestety nie widzę/nie mam opcji płacenia PayPalem mogę tylko karta kredytowa / przelewy 24 lub payu
Czy opcja płacenie PayPalem została wycofana czy ja mam coś nie tak
rostoff
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 10:16
Telefon:: ZTE BLADE

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama