• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robi173 » 19 paź 2016, o 20:37

To i ja się pochwale, od wczoraj V7 robi u mnie robotę. Zakupiony w sobotę na gearbest, jakie było moje zdziwienie jak we wtorek rano kurier zadzwonił gdzie dostarczyć odkurzacz. Trzy dni, wraz z weekendem! Do dziś jestem w szoku zwłaszcza, że wcześniej średnio układało mi się z tym sklepem w zasadzie to już go skreśliłem, a tu taka niespodzianka! Sam odkurzacz jak już wiecie rewelacja, sprzątałem w sobotę, a dziś podczas jednego cyklu zapełnił cały pojemnik, także super- polecam wszystkim niezdecydowanym.
robi173
 
Posty: 102
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 22:16
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi pro, Mi 8se.
ROM: 6.0, 8.0.

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez areq1987 » 19 paź 2016, o 23:48

Czyli A4 będzie lepszą opcją że względu na większą siłę ssania niż v7?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Caminero » 20 paź 2016, o 13:50

areq1987 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


jak masz dywany to biery A4 jak nie to wystarczający jest v7
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY
 
Posty: 637
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 11:32
Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Pinky » 21 paź 2016, o 08:28

v7s - gdzie kupić?
Czy jakiś sprzedawca wysyła ten model z magazynów z EU (na Gearbest nawet nie widzę takiej opcji dla takiego modelu :(
Avatar użytkownika
Pinky
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:03
Pochwały: 3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez djsun » 21 paź 2016, o 11:37

Szukałem tego modelu więc taniej niż na ali nie znalazłem jeżeli chodzi o koszta do PL
Sam jednak zdecydowałem się na zakup z GB bo mam znajomych w DE a tam wysyłka 2,5$
LeEco x800 Us
djsun
 
Posty: 177
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 19:33
Lokalizacja: Pl
Telefon:: x800
ROM: cuco

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez recznik » 21 paź 2016, o 14:05

na ali kupisz za 175$+5$ przesyłka do polski dhl'em jak dogadasz sie ze sprzedawca to moze zaniży Ci wartość i przejdzie przez uc bez wiekszych problemów.
recznik
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 00:17
Pochwały: 7
Telefon:: lumia 920

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez recznik » 24 paź 2016, o 16:34

do mnie właśnie dotarł v7 z gearbesta jestem bardzo miło zaskoczony tym produktem.
począwszy od opakowania poprzez jakości plastików i spasowania tego sprzetu myślałem że kupiłem produkt 2x droższy. ładnie to wygląda.

kolejne mile zaskoczonenie (pierwszy raz kupiłem coś poprzez GB) czasem dostawy bo odkurzacz znalazł się u mnie po 3 dniach (4 dni łącznie od zamówienia) wiec szybciej czasem niż paczka krajowa. zobaczymy jak sprzet bedzie sprawdzać się za miesiąc ale ja jestem zadowolony.
recznik
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 paź 2014, o 00:17
Pochwały: 7
Telefon:: lumia 920

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pf05 » 25 paź 2016, o 17:36

Też mam v7 i super generalnie.
Aczkolwiek mój Toudi jest wybitnie głupiutki, za każdym razem przed wyjscem jesli nie zapomne ogarniam teren sprzątania, coby mu robotę ułatwić, a ten łajdak co drugi raz da rade się gdzieś zaplątać. Średnio co drugi raz właśnie jak wracam do domu to ten albo - gdzieś wynalazł kolejne miejsce z kablem, zasłoną czy czymkolwiek co go zablokowało (ok, moja wina) albo sam sobie przesunął bazę sprzątając w taki sposób że nie mógł już na nia wjechac. Mam nadzieje ze kiedy sie to skonczy :)

Tez tak macie?
Chyba bazę trzeba na jakies velcro do listwy przyczepić bo nie da sie tak na dłuższa metę.

I swoją droga posty o v7 zaczely sie pojawiac tak z pol roku temu maks. Wiec mniemam ze produkt tyle wlasnie żyje sobie, w tym w PL, dosc krótko, czyli zakładam ze jeszcze nikomu się nie zepsuł. Prawda to? Sprawdzaliscie jakies usterki? Bo ja szukalem szukalem i jedyne jakie gdzies są raportowane to dotyczą V7S i sprawy ze woda gdzies przecieka powodując problem. v7 fail/damage - w internecie cisza.
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robot » 25 paź 2016, o 18:30

pf05 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


bo woda i elektronika to zlo :)
robot
AKTYWNY
 
Posty: 308
Dołączył(a): 14 mar 2015, o 12:17
Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robi173 » 25 paź 2016, o 22:22

Zdecydowanie, bazę od V7 trzeba przykleić taśmą dwustronną,od razu to zrobiłem jak zauważyłem , że sam sobie ją przesuwa i później ma problem żeby na nią wjechać.
robi173
 
Posty: 102
Dołączył(a): 10 paź 2014, o 22:16
Pochwały: 3
Telefon:: Redmi pro, Mi 8se.
ROM: 6.0, 8.0.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez aaaadam » 26 paź 2016, o 12:33

czy macie jakieś informacje odnośnie ponownej dostępności Ilife V7 w magazynie w Europie? Na gearbest są jedynie dostępne w magazynie w Chinach, na chacie gearbest poinformowali mnie że nie są w stanie określić kiedy będą dostępne ponownie. Przesyłka z Chin kosztuje ponad 50$ + ewentualne cło. Myślicie, że jest szansa że produkt pojawi się jeszcze w tym roku w magazynie w Europie?
aaaadam
 
Posty: 0
Dołączył(a): 26 paź 2016, o 12:27
Telefon:: xiaomi

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 26 paź 2016, o 12:43

spróbuje się dowiedzieć, sam musiałem ILife V1 z Chin kupić, i wpadł na cło.
marx
Administrator
 
Posty: 12525
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama