• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jan1994 » 30 wrz 2016, o 12:13

V5 pro
jan1994
AKTYWNY
 
Posty: 233
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 21:53
Lokalizacja: Białystok
Pochwały: 15
Telefon:: MI 5

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez djsun » 1 paź 2016, o 15:07

niestety kupon cebulaonline przestał działać a już chciałem kupić
LeEco x800 Us
djsun
 
Posty: 177
Dołączył(a): 20 lis 2012, o 19:33
Lokalizacja: Pl
Telefon:: x800
ROM: cuco

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pmuch » 2 paź 2016, o 19:57

Ma zacząć działać koło środy.
pmuch
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 wrz 2013, o 20:47

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pegazik1 » 3 paź 2016, o 14:27

No i mam Haiera. Po zwrocie kasy na portfel (za pierwszy niedoszły zakup) i dostaniu punktów kupiłem wersję z angielską wtyczką - z transportem (i przy płaceniu z portfela i punktami) wyszło mi 108 USD :). Wersję angielską kupiłem przypadkiem (nie zauważyłem EN-plug). Napisałem więc wiadomość z prośbą o anulowanie zamówienia. Dostałem info, że zasilacz europejski dołożą mi gratis :) Zgodziłem się i tak jestem w posiadaniu odkurzacza - co do zasilacza europejskiego to napisali, że wyślą odrębną przesyłką - pożyjemy zobaczymy.
Po, w zasadzie godzinnej obserwacji, mogę powiedzieć, że odkurza. W mieszkaniu mam parkiet i psa:) - sierść zbierana jest dobrze - a o to mi chodziło. Myślałem jednak, że będzie cichszy, ale jakoś da się wytrzymać, choć na noc raczej nie będę go włączać. W zestawie są zapasowe szczotki (te kręcone) i hepa oraz zapasowy mop, stacja dokująca i ściana (bez baterii - wchodzą 2 szt R20). Instrukcja jest po angielsku, rosyjsku i niemiecku - gdyby ktoś miał tłumaczenie chętnie poproszę o przesłanie :). Zastanawiam się, że jeśli korzystam tylko z odkurzania to mop powinien być założony, czy go ściągnąć?
pegazik1
 
Posty: 22
Dołączył(a): 18 kwi 2016, o 09:30
Pochwały: 1
Telefon:: Galaxy S5

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kerad » 3 paź 2016, o 14:31

Znów jest na promocji haier w GB i tym razem wysyłają bo mój dziś doszedł, ale ja póki co jestem w pracy
Obrazek

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
kerad
 
Posty: 77
Dołączył(a): 7 paź 2014, o 18:18
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez R4z3l » 3 paź 2016, o 18:39

djsun napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


mam V7S i już trochę testowałem mycie/mopowanie więc co nieco mogę powiedzieć. Zasyfionej podłogi to nie umyje, z wiadomych względów nie umyje też dokładnie przy ścianach (rogi, sama krawędź ściany). To mycie, to jest nic więcej jak mop na który ciurka sobie woda i on tym szoruje po podłodze, nie ma tam żadnej przemyślnej technologii. Ponieważ odkurzacz nie jest specjalnie ciężki więc ten mop nie ma zbyt dużej siły docisku co za tym idzie poważniejszych zabrudzeń nie doszoruje. Ale już w celu systematyczne odświeżenia podłogi z kurzu i drobnych "lżejszych" zabrudzeń sprawdzi się super, używając gdy systematycznie da się utrzymać czystość podłogi. Wlewam do niego gorącej wody z płynem do mycia, namaczam mopa i wyznaczam jakiś w miarę mały obszar, np jeden pokój, lata on sobie tam dopóki nie zużyje wody, w celu lepszego efektu zdejmuje zabrudzonego mopa, zakładam drugiego czystego żeby przetarł teraz "na sucho" i efekt jest całkiem fajny.

Inna kwestia - V7S jeśli wierzyć niektórym źródłom ma nieco mocniejszą siłę ssania niż V7, nadal jest ona mniejsza niestety niż w A4. Ma to znaczenie jeśli ktoś ma płytki i fugi bo potrafi tam zostawić cięższe śmieci. Przy panelach nie ma różnicy. A4 jest też nieco mniejszy, co również ma znaczenie, mój V7S potrafi utknąć pod łóżkiem, gdybym miał A4 nie byłoby problemu.
Porównywarka cen chińskich telefonów i elektroniki: chinaprices.pl
Zakupy z Aliexpress - krótkie recenzje, sprawdzone sklepy.
Avatar użytkownika
R4z3l
 
Posty: 194
Dołączył(a): 26 sie 2014, o 10:38
Pochwały: 7
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez comet » 3 paź 2016, o 18:41

No a ja po szybkim namyśle zakupiłem ILIVE A4, generalnie stwierdziłem, że mop to takie 3d w telewizorze, jest ale się go nie używa a odkurzacz ma mieć ssanie i to przeważyło. Reasumując wrażenie jak najbardziej pozytywne, choć brak kalendarza sprzątania trochę ogranicza to urządzenie.
comet
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 paź 2016, o 14:36
Telefon:: samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mandej » 3 paź 2016, o 21:56

pegazik1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Do mnie również dotarł z angielską wtyczką. Po kilku minutach pracy utknął 5 razy.
Zatrzymal nie na nodze od krzesła, wcisnął się pod kanapę z przeswitem ok 4-5 cm od podłogi,oraz wjechał w narożnik pomiędzy ścianą a kanapą. Poza tym faktycznie fajnie widzi ściany i stara się nie uderzać w nie. Żeby zostawić go samodzielnie na np. 1 godzinę to trzeba by było.. wszystko na drodze posprzątać :-)
Jak Twój radzi jak z przeszkodami ?
mandej
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 09:43
Pochwały: 3
Telefon:: p6000

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pf05 » 3 paź 2016, o 21:58

Hej,

Aktualnie jestem po odkurzaniu i mopowaniu i tyle wlosów mojej dziewczyny zebralem ze mysle ze piernicze, nie zanosi sie by wyłysiała jak widzę, wiec kupuje odkurzacza. Po przewertowaniu tego tematu - biere V7.
Pytanie - jakies kody dzialające obnizające cenę aktualne macie Panowie?

Bede wdzieczny za pomoc.
pf05
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 21:22
Pochwały: 2
Telefon:: Iphone6

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez iatawiec » 3 paź 2016, o 22:18

Nie wiem czy V7 przy wlosach to najlepszy pomysl... Moze ktos kto ma ten problem mnie poprawi. Moja zonka na szczescie nie gubi duzej ilosci wlosow ale i tak to co odkurzacz wciagnie z podlogi nawija sobie elegancko na szczotke. Moze lepsza byla by opcja bez turboszczotki? Np. V5?

Co do sily ssania V7 to przeciez jest regulowana?

Mam tez pytanie. Z apki moge ustawic sile ssania, dlugosc sprzatania. Jednak wchodzac w nia za kazdym razem mam ustawienia defaultowe. U Was jest tak samo?
Drugie pytanie. Ile u Was trwa najkrotszy program sprzatania? Ja swojego V7 zamknalem w lazience ustawiajac krotkie sprzatanie. Zlitowalem sie nad nim po dwoch godzinach ciaglego szurania sie po podlodze. Myslalem ze sobie odpocznie gdzies po godzince ale gdzie tam... Moze potrzebuje dostepu do bazy? Ktos cos na ten tamet wie? Ktos? Cos?
iatawiec
 
Posty: 44
Dołączył(a): 17 lip 2015, o 13:54
Pochwały: 2
Telefon:: mam

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez adriafon » 3 paź 2016, o 22:47

pegazik1 coś wiecej możesz powiedzieć bo myślę nad nim :)
adriafon
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 21:26
Telefon:: SAMSUNG

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez testerek » 4 paź 2016, o 07:36

V7 nie ma możliwości ustawienia długości sprzątania. Możesz tylko ustawić tylko początek. Odkurzacz będzie jeździł aż do wyczerpania baterii. Jak mu już mało zostanie to wtedy wróci do bazy.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
testerek
 
Posty: 15
Dołączył(a): 19 sie 2014, o 22:33
Pochwały: 3
Telefon:: brak

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron