• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez camprut » 24 lis 2017, o 02:14

Dzień dobry, chcę kupić Xiaomi Mi 2nd version robot. To jest najnowsza wersja. Nie chodzi mi o to zeby zaoszczedzic 100zl tylko zeby sensownie kupić nie narażając się na VAT, co właściwie polecacie? Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Mogę zaplacic kartą w dolarach a mogę też paypalem.
Aha i zależy mi żeby można było cos na tej mapie jego narysować gdzie ma sprzątać, ewentualnie co omijać
camprut
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 04:05
Telefon:: iPhone
ROM: 10.2

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez camprut » 24 lis 2017, o 02:34

A jak tu sprawa z VATem wygląda? I ile czasu i skąd to idzie. Przepraszam jeżeli czegoś nie doczytałem, starałem się poszukać, proszę o cierpliwość i dziękuję za konkretne odpowiedzi. Chcialbym bardzo ten Xiaomi Robot drugiej generacji kupić


marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
camprut
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 04:05
Telefon:: iPhone
ROM: 10.2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez SpeedoFST » 24 lis 2017, o 02:48

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


trochu mało jak na sprzęt za półtora klocka ;)
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez camprut » 24 lis 2017, o 03:39

OK, a czy ktoś odpowie na mój post?
camprut
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 04:05
Telefon:: iPhone
ROM: 10.2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez alamakota » 24 lis 2017, o 14:13

jack_ napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ten kupon to za pierwsze zakupy? (4$)
Materiały eksploatacyjne powinny pasować z A6. Pomijając 1 rodzaj szlaczka, po którym jeździ to wygląda na to, że +- jest to jeden pies ;-)

A.

p.s. na gearbeast A6 obniżyli o 6$ do 182,99. i jest 1 rok gwarancji. Pod wczoraj podanym przez "jack_" linkiem do x620 nie znalazłem informacji o gwarancji...
Ostatnio edytowano 24 lis 2017, o 14:23 przez alamakota, łącznie edytowano 1 raz
alamakota
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 cze 2016, o 13:43
Telefon:: sansunk

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Migotka8923 » 24 lis 2017, o 14:22

alamakota napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ten kupon to za pierwsze zakupy? (4$)
Materiały eksploatacyjne powinny pasować z A6. Pomijając 1 rodzaj szlaczka, po którym jeździ to wygląda na to, że +- jest to jeden pies ;-)

A.

Tak gdzies pisalo ze od a6/x620/x750 to te same szczotki pasuja :)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Migotka8923
 
Posty: 133
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 21:45
Telefon:: Nokia e52

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez camprut » 24 lis 2017, o 14:54

Chcę kupić Xiaomi Mi 2nd version robot. To jest najnowsza wersja. Nie chodzi mi o to zeby zaoszczedzic 100zl tylko zeby sensownie kupić nie narażając się na VAT, co właściwie polecacie? Dziękuję bardzo i pozdrawiam.
camprut
 
Posty: 11
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 04:05
Telefon:: iPhone
ROM: 10.2

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Migotka8923 » 24 lis 2017, o 15:03

alamakota napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ten kupon to za pierwsze zakupy? (4$)
Materiały eksploatacyjne powinny pasować z A6. Pomijając 1 rodzaj szlaczka, po którym jeździ to wygląda na to, że +- jest to jeden pies ;-)

A.

p.s. na gearbeast A6 obniżyli o 6$ do 182,99. i jest 1 rok gwarancji. Pod wczoraj podanym przez "jack_" linkiem do x620 nie znalazłem informacji o gwarancji...

Jaa sie orientowalam i rok gwarancji daje sklep na aliexpress, a jak cos sklep kreci nosem na naprawe jak cos sie popsuje to aliexpress wkracza wtedy i rozstrzyga spór. Jezeli sklep sie zamknie to wtedy tez aliexpress pokryea koszty wysylki sprzetu.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Migotka8923
 
Posty: 133
Dołączył(a): 31 maja 2014, o 21:45
Telefon:: Nokia e52

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez alamakota » 24 lis 2017, o 15:48

Migotka8923 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ten kupon to za pierwsze zakupy? (4$)
Materiały eksploatacyjne powinny pasować z A6. Pomijając 1 rodzaj szlaczka, po którym jeździ to wygląda na to, że +- jest to jeden pies ;-)

A.

p.s. na gearbeast A6 obniżyli o 6$ do 182,99. i jest 1 rok gwarancji. Pod wczoraj podanym przez "jack_" linkiem do x620 nie znalazłem informacji o gwarancji...

Jaa sie orientowalam i rok gwarancji daje sklep na aliexpress, a jak cos sklep kreci nosem na naprawe jak cos sie popsuje to aliexpress wkracza wtedy i rozstrzyga spór. Jezeli sklep sie zamknie to wtedy tez aliexpress pokryea koszty wysylki sprzetu.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Gdzie mogę znaleźć ten zapis o roku gwarancji?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
alamakota
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 cze 2016, o 13:43
Telefon:: sansunk
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jack_ » 24 lis 2017, o 16:30

Ludzie co Wy opowiadacie?
Temat gwarancji na Aliexpress to jest tylko i wyłącznie uczciwość sprzedawcy. W ogóle zakupy w Chinach są obarczone takim ryzykiem.
Aliexpress po zatwierdzeniu przyjęcia paczki nawet palcem nie kiwnie.
Jedyny wyjątkiem są tutaj telefony, gdzie wisi czasami gwarancja Allianz na cały świat.
Jedyne co możesz zrobić Chińczykowi to dopisać kolejny Feedback pod swoim zakupem, że jest niedobrym Chińczykiem.

Chcecie mieć gwarancję? Kupcie x620 za 1200zł na Allegro i macie ustawowo rękojmię 24 miesiące.
jack_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:55
Pochwały: 3
Telefon:: iPhone

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jack_ » 24 lis 2017, o 16:40

alamakota napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ten kupon to za pierwsze zakupy? (4$)
Materiały eksploatacyjne powinny pasować z A6. Pomijając 1 rodzaj szlaczka, po którym jeździ to wygląda na to, że +- jest to jeden pies ;-)

A.

p.s. na gearbeast A6 obniżyli o 6$ do 182,99. i jest 1 rok gwarancji. Pod wczoraj podanym przez "jack_" linkiem do x620 nie znalazłem informacji o gwarancji...


To jest normalny kupon od sprzedawcy.
Spend US $100.00 to get US $4.00 off.

Pobierasz go i przed płaceniem, w ostatnim potwierdzeniu, powinien się pojawić i odliczyć te 4$.
Jeśli ktoś chce dodatkowo zaoszczędzić to proponuję jakiś Cashback. Obecnie za zakupy w Aliexpress np. PlanetPlus oddaje 9% wartości netto.

Ja za zakup Dibea dostałem 70zł zwrotu... tzn. dostanę za 2-3 miesiące jak Ali.. zatwierdzi.
jack_
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lis 2016, o 09:55
Pochwały: 3
Telefon:: iPhone
Góra

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Realok » 24 lis 2017, o 20:32

camprut napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Po pierwsze to nie musisz pisać po kilka razy tego samego, jest to lekko irytujące.
Po drugie to jakie jest właściwie pytanie? Napisałeś, że chcesz kupić konkretny odkurzacz to go kupuj. Masz go w świetnej cenie w tym sklepie który podałeś - minus to ograniczona do 2 miesięcy gwarancja (inna sprawa to czy w przypadku awarii i tak odsyłałbyś odkurzacz do Chin). Osobiście nigdy tam nic nie kupowałem więc nie wiem czy można go polecać. Cena za v2 jest bardzo niska - nigdzie indziej takiej nie widziałem co również jest dla mnie trochę zastanawiające.
Alternatywą jest np. Gearbest - https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p ... html?wid=4 + wysyłka priority line, która podobno w 99% chroni przed naliczeniem vat ale to już 2 tys zł.

Przy takiej różnicy cenowej poważniej rozważyłbym jednak pierwszą wersję (którą można kupić za połowę tej kwoty) której jedynym minusem jest duża wrażliwość na grube dywany/wykładziny - czasami muszą strzelić ją z poziomu aplikacji jak zawiesi się wyczuwając zablokowanie głównej szczotki. W sumie wybór zależy od tego co masz na podłogach.
Realok
 
Posty: 25
Dołączył(a): 18 cze 2017, o 22:42
Pochwały: 2
Telefon:: Apple

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron