• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Colz@ » 20 cze 2016, o 16:20

Dzieki za informacje. Zamówiłem ten tańszy (113 + 32) z magazynu EU. Mam nadzieję że nie przyjdzie v5 (bez pro) :) Givingassistant znam i skorzystałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
Colz@
 
Posty: 131
Dołączył(a): 29 maja 2013, o 19:50
Lokalizacja: Pl

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Suchoparex » 20 cze 2016, o 18:38

Będziesz zadowolony :). Właśnie mój przed chwilą pierwszy raz odkurzał, i teraz myje podłogę. Za te pieniądze - rewelacja.
Suchoparex
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:46
Telefon:: Cool 1

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Gravis » 21 cze 2016, o 00:38

Może ktoś zrobić jakiś dobry test tego? :D zainteresowało mnie ;) a że jestem gadżeciarzem ;)
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez okikus » 21 cze 2016, o 07:53

Od tygodnia sprząta u mnie V7, ta wersja lepiej radzi sobie z dywanami. Na początku byłem sceptycznie nastawiony, ale jak zobaczyłem ile to maleństwo wyłapie z podłogi sierści mojego pieska to byłem w szoku. Pojemnik opróżniam co drugi dzień, robocik jest zaprogramowany na codzienne sprzątanie o określonej godzinie (jak jestem w pracy). Niestety nie można zaprogramować na dany dzień innej godziny. Do minusów można zaliczyć aplikację, która jest po chińsku - trzeba po prostu na pamięć z instrukcji przycisków się nauczyć, lub korzystać z załączonego pilota. Trzeba także uważać, bo lubi się zaplątać w przewody lub stanąć np. na kapciu. Nie mam porównania do innych podobnych sprzętów, ale ten mogę polecić, widać efekty jego pracy i w domu jest zdecydowanie czyściej.
Avatar użytkownika
okikus
AKTYWNY
 
Posty: 432
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 10:05
Lokalizacja: Stąd
Pochwały: 25
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Suchoparex » 21 cze 2016, o 09:12

Najlepiej kilka pierwszych uruchomień mieć go pod kontrolą i sprawdzić które miejsca w mieszkaniu mogą być problematyczne. Tak jak pisał poprzednik, potrafi wkręcić się w kable (u mnie w głośnikowe) lub zaczepić się przy próbie wejścia na wagę :P. Później przy programowaniu pracy pod naszą nieobecność trzeba te miejsca lepiej zabezpieczyć (pochować kable, luźne przedmioty, itp). Potrafi wgramolić się na próg 2 cm co mnie zaskoczyło :)
Suchoparex
 
Posty: 74
Dołączył(a): 4 sie 2015, o 23:46
Telefon:: Cool 1

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Albin » 21 cze 2016, o 19:01

Zastanawiam się jak to radzi sobie z psią sierścią bo mnie już szlag trafia, ciepło się zrobiło i wszędzie kłaki... Zbiera ładnie czy raczej się zapycha?
Albin
AKTYWNY
 
Posty: 793
Dołączył(a): 20 lis 2013, o 21:32
Pochwały: 16
Telefon:: Redmi Note 3 Pro

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez rymcymcym » 22 cze 2016, o 08:11

Nie wiem, jakiego masz psa, albo raczej jakie ma kłaki, ale u mnie jak nasza suczka zrzuca futro, to chociaż nie mamy dywanów, to podłogi wyglądają jak z dywanami. Odkurzacza używam od kilku dni i w dodatku teraz nasza sucz już kłaków nie zrzuca, jednak kiedyś naprawdę miałem wysprzątane, a odkurzacz (Chuwi V5 Pro) po półtoragodzinnym odkurzaniu, wyłapał całkiem niezłą ilość pyłu, piasku, no i kłaków ;-)
Jeśli Twój pies ma długie kłaki, to wiadomo, że będą się one oplątywać wokół szczotek każdego odkurzacza, ale jeśli masz psa o krótkiej sierści, to będziesz zadowolony ;-)
rymcymcym
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 sie 2014, o 14:34
Telefon:: Sony Xperia

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez pivul » 22 cze 2016, o 21:52

Mam V5 Pro od niecałych dwóch tygodni. Sprząta właściwie codziennie, póki co kocią sierść i moje oraz żony długie włosy zbiera znakomicie :)
pivul
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 maja 2016, o 19:46
Telefon:: HTC

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robercik » 24 cze 2016, o 15:45

Mam kilka pytań do użytkowników V5 pro i V7 (jest jeszcze A4 ale równie głośny co V7):
1. Jak wygląda sprawa z logiką sprzątania w odkurzaczu
- czy nie opuszcza partii podłogi?
- czy jeżeli mamy pootwierane drzwi pomiędzy pokojami, to czy zapuści się do innych pomieszczeń a później wróci do stacji ładującej?
- jeżeli nie skończy sprzątać na jednym ładowaniu to czy później kontynuuje sprzątanie, czy też zaczyna od początku?
- czy można zaprogramować czas sprzątania codziennie o innej godzinie? czy jest jeden schemat?
- czy odkurzacze zbierają dobrze piasek?
- czy obrotowa szczotka pomaga w lepszym sprzątaniu?
2. Trwałość konstrukcji i inne uwagi
- jakieś ułamane zaczepy?
- jakość wykonania?
- jak często wymienia się filtry, szczotki?
- czy w trakcie sprzątanie jest jakoś upierdliwie głośny?

A do sprzątania mam parter i piętro po ok 40m2 płytka, panel i dywan z niskim włosem.
To chyba wszytko i bardzo dziękuję za wszelkie uwagi.
robercik
 
Posty: 62
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 22:55
Lokalizacja: Pyrlandia
Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu S3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez okikus » 24 cze 2016, o 16:04

robercik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To tyle, mam nadzieję że coś pomogłem.

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
okikus
AKTYWNY
 
Posty: 432
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 10:05
Lokalizacja: Stąd
Pochwały: 25
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez robercik » 25 cze 2016, o 11:31

okikus, bardzo dziękuję. Już prawie się zdecydowałem na V5 ale jak piszesz, że turboszczotka tak dobrze działa to może zdecyduję się na V7. W obwodzie jest jescze A4 http://m.gearbest.com/cleaning-appliances/pp_357188.html?wid=3. Do A4 nie widziałem części zamiennych.
Najłatwiej byłoby kupić jakąś Rumbe ale gdzie frajda i zabawa w kupowaniu ciekawostek z Chin ☺
robercik
 
Posty: 62
Dołączył(a): 9 lut 2014, o 22:55
Lokalizacja: Pyrlandia
Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu S3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez marx » 1 lip 2016, o 13:24

Dostałem kupon zniżkowy na inteligentny odkurzacz ILIFE A4
Kod kuponu: ILIFEA4EU ważny do 30 sierpnia Cena ILIFE A4 po rabacie to tylko 125,99$
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama