• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 15 wrz 2017, o 12:41

h1626685 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nie możesz

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Teves » 16 wrz 2017, o 22:00

A dokładnie v7S nie ma ani bluetootha ani wifi więc nie będzie współpracował z żadnym telefonem.

Swoją szosą, czy ktoś widział aplikację do V7 na iphona ?
Teves
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 13:22

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Teves » 16 wrz 2017, o 22:50

Kilka spostrzeżeń na temat iife V7:
- zamówiony w poniedziałek przyszedł z UK w czwartek
- jest cichy i wciąż i nieodmiennie wymiata i zbiera brud, turboszczotka działa bdb i dychawiczna siła ssania nie jest problemem.
- tak samo jak nie potrafi poradzić sobie z przeszkodami, tak uwielbia wpychać się na nie, po czym woła o pomoc i wchodzi w awarię.
- w związku z powyższym w zasadzie nie jest wstanie ogarnąć niczego poza twardym podłożem ( np. zatrzymuje się na kokosowej wycieraczce)
- zdemontowanie mikrofibry dodaje mu wigoru, ale za to z jeszcze większą lubością wbija się na płaskie nogi, podstawy i blokuje na nich.
- jeśli ktoś decyduje się na V7 z powodu sterowania przez tel. to proszę zauważyć, że działa to tylko z Androidem i nie pozwala na sterowanie przez internet.
Czy ktoś ma porównanie V7 z A4S lub Xiaomi jeśli chodzi o blokowania się na płaskich przedmiotach?
Teves
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 13:22

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 16 wrz 2017, o 23:13

Ja mam porownanie V7 do A4 bo mam oba. A4 to woz terenowy w porowaniu do V7, wjedzie praktycznie na wszystko.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez akir » 17 wrz 2017, o 07:50

Mój lubial blokować się pod grzejniki, zastosowałem takie rozwiązanie problemu, sprawdza się już 9 miesięcy Obrazek

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY
 
Posty: 653
Dołączył(a): 25 gru 2016, o 12:03
Pochwały: 14
Telefon:: huwawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Teves » 17 wrz 2017, o 09:55

Mój też wczołguje się pod WC i tak już sobie tam zostaje.
Wygląda na to, ze w pogoni za "sterowaniem na odległość" jestem mniej szczęśliwym posiadaczem V7 zamiast A4S - którego tez rozważałem.
Prawdopodobnie zdalne uruchamianie przez siec dałoby się rozwiązać za pomocą takiej bramki http://tiny.pl/gjbb6, ale jest inny problem - odkurzacz uruchamia alarm :(. Więc wyjazd na tydzień i powrót do wysprzątanego domu jest nierealny.
Na szczęście mam miejsce gdzie V7 ogarnie bezproblemowo i nie ma tam alarmu.
Ogólnie ludziom o słabych nerwach nie polecam oglądania V7 w akcji - można dostać szału patrząc jak po raz 150 walcuje w tym samym miejscu :), albo próbuje ogarnąć 4 krzesła :)
Teves
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 13:22

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Teves » 17 wrz 2017, o 10:00

Z innej beczki - roboty do mycia szyb. Może ma ktoś jakieś większe doświadczenia niż tez na YT? Nie potrafię sobie wyobrazić jak on myje to okno dwoma małymi krążkami mikrofibry? Nie trzeba najpierw ręcznie umyć szyb a potem jedynie wypolerować robotem ?
Teves
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 13:22

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Caminero » 17 wrz 2017, o 13:15

Teves napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie rób if topa, jest recka od marxx nie trzeba myć sprawdza sie mam raka sama jak admin
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY
 
Posty: 637
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 11:32
Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arcadioush » 17 wrz 2017, o 13:45

akir napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Obrazek
arcadioush
 
Posty: 179
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 12:17
Lokalizacja: stąd
Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Teves » 17 wrz 2017, o 14:03

Caminero napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Co to jest "if topa", "recka" ?
Przykro mi z powodu nowotworu :(, admin też chory?
A tak na poważnie to, roboty do szyb nie łapią się pod roboty sprzątające? Były już w tym wątku wzmianki o nich, a nawet o kosiarkach autonomicznych. Z filmikami na YT jest problem taki, że np. w przypadku odkurzaczy skupiają się nad tym ile i czego zbiorą, a w rzeczywistości okazuje się, ze niewiele z tego wynika bo robot nie jest autonomiczny i co chwila staje. Tego na YT nie ma.
Więc jeśli masz automat do okien to napisz kilka swoich uwag z eksploatacji na co dzień , z łaski swojej.
Teves
 
Posty: 19
Dołączył(a): 29 sie 2013, o 13:22

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Kot Paskowy » 17 wrz 2017, o 14:22

Miał ktoś styczność z odkurzaczem od Blitzwolfa - BlitzWolf® BW-XRC600 Ultrasonic Smart Robot Vacuum Cleaner with 1200pa 3350mAH UV APP Wifi Control? W dobrej promocji można wyszarpać za <600 zł.
Avatar użytkownika
Kot Paskowy
 
Posty: 72
Dołączył(a): 28 lis 2015, o 19:29
Telefon:: Sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Caminero » 17 wrz 2017, o 14:27

rose cop myjka - poczytaj recenzje http://gadzet.telchina.pl/robot-do-myci ... -cop-rose/

Mam taką samą pani domu bardzo zadowolona w sezonie wiosna/lato 2017 myła w domu dużych 17 okien już sześciokrotnie ( okna brudne pylenie sosen, deszcze etc ) i nie che jej zwrócić lub zamienić. Do tego ilife a4 i ma więcej czasu na obiady ;-)
pozdrawiam
Caminero

było.. jiayu s2 < zte nubia z7 max < xiaomi mi4c 3/32gb czekam na bezramkowca... zte nubia z11
Caminero
AKTYWNY
 
Posty: 637
Dołączył(a): 16 mar 2014, o 11:32
Pochwały: 6
Telefon:: xiaomi mi4c
ROM: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron