• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez piotrek12345 » 24 kwi 2017, o 00:43

arturro007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


To co mam to wykładzina dywanowa shaggy. Może "dywan z długim włosiem" to jednak co innego :) Jak sobie z tym radzi to nie ma problemu.
piotrek12345
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 03:16
Telefon:: LG

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez zbyl » 25 kwi 2017, o 07:53

Czesc.
Mozecie doradzić gdzie teraz najlepiej moge kupic Ilife v5 bez cła?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
zbyl
 
Posty: 6
Dołączył(a): 12 mar 2016, o 15:21
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez piotrek12345 » 26 kwi 2017, o 02:47

zbyl napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Napisz i zapytaj w official ilife store na ali. Ja wczoraj zamówiłem A4, obiecali wysłać z europejskiego magazynu.
piotrek12345
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 03:16
Telefon:: LG

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Carolla » 26 kwi 2017, o 07:48

Możesz podać kwotę?
Carolla
 
Posty: 7
Dołączył(a): 17 kwi 2017, o 16:20
Telefon:: samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez radekm » 26 kwi 2017, o 15:37

Jak ktos chce kupic na aliexpress ILIFE a4 od ilife official store niech rozwazy wstrzymanie się do 5.05. Pod koniec poprzedniego tygodnia dorzucali w cenie prezenty tj dodatkowe szczotki etc. Chcialem sie upewnic ze wysylają z UE wiec wyslalem wtedy maila. Odpowiedz odczytalem dopiero w poniedzialek, ze tak, wysyłają z UE. Ale sprawdziłem i w starej cenie nie mieli już tych extra dodatkow. Napisalem o tym i dali odpowiedz, ze promocja sie skonczyla, ale ze 5 maja bedzie nizsza cena. Jak to będzie naprawdę to nie wiadomo, ale jesli komuś sie nie spieszy to moze warto poczekać
radekm
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 kwi 2017, o 15:41
Telefon:: Lumia

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez piotrek12345 » 26 kwi 2017, o 16:33

Carolla napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jeżeli to pytanie do mnie - wyszło ok. 675 zł oraz mam 46 zł zwrotu z planet plus. W sumie ok. 630 zł.

A korzystając z okazji chciałbym zapytać posiadaczy A4, zwłaszcza tych, którzy mają dywany - ile czasu mniej więcej wytrzymuje w tym modelu ta pozioma szczotka? Jest dosyć droga, mam nadzieję, że nie trzeba jej wymieniać co miesiąc...
piotrek12345
 
Posty: 21
Dołączył(a): 18 kwi 2017, o 03:16
Telefon:: LG

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez jarek65w » 26 kwi 2017, o 18:21

Mam już 6 miesiąc i dalej wyglada dobrze .
Ale ostatnio chodzi raz , góra dwa w tygodniu.

Śmieci w zbiorniku zgarnia mniej ale nie wydaje mi się ze spadła mu siła ssania lub sprawność ogólnie.
Raczej wygarnął już z dywanów większość z tego co było do wyrwania.

Wszystkie szczotki wyglądają jeszcze dobrze a 2 zmiotki uważam za zaletę w stosunku do jednej.
W jednym rogu mam między ściana i panelami szczelinę , nie ma tam listwy wiec często coś tam wpada.
Był spory a lekki kawałek śmiecia , głowa szczotka by tego nie ruszyła , jedna tylko zmiotka ewentualnie wygarnęła i przerzuciła na druga stronę .
Lewa wygarnęła a prawa zgrabnie wrzuciła pod turbo , właściwie to chciałem tego śmiecia wyciągnąć jak przejedzie A4 .Jednak ńie było takiej potrzeby 8-) .
Pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Nojs » 26 kwi 2017, o 19:51

Chciałbym o coś zapytać posiadaczy mądrych odkurzaczy, takich którzy mają je już z pół roku.

Nie odstawiliście ich do kąta na rzecz (znowu) normalnego odkurzacza? Bo takie relacje słyszałem. Jak mam mieszkanie w bloku z wąskim korytarzem i kilkoma pokojami i kątami za drzwiami, to chyba nie bardzo poradzi sobie taki odkurzacz?
Nojs
 
Posty: 92
Dołączył(a): 8 cze 2014, o 01:46
Telefon:: brak

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 26 kwi 2017, o 20:21

Odkurzacz robot pomaga utrzymac czystosc szczegolnie tak jak u mnie jesli sie ma 2 i 3 latka w domu. Nie zmienia to jednak faktu ze raz w tygodniu wyciagam rurowego odkurzacza bo sa miejsca gdzie robot nie wjezdza plus lazienki ktore sa zamkniete dla robota.
Nojs odkurzacz wjedzie wszedzie gdzie sie zmiesci, inne miejsca jak zakatki za otwartymi dzrzwiami musisz odkurzyc sam lub chodzic za odkurzaczem i zamykac go w pokoju. Ja twgo nie robie bo V7 sprzata jak nas nie ma w domu.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Nojs » 26 kwi 2017, o 20:51

Ale jak taki v7 przykładowo działa. Ma jakąś podczerwień, planowanie przestrzenne, czy na chybił trafił jeździ jak głupi?
Jeśli mam wejścia do 4 pomieszczeń z 5 metrowego korytarza o szerokości 110cm to jest w ogóle do ogarnięcia dla robota, czy on jedynie pojedyncze pomieszczenia ogarnia?
Nojs
 
Posty: 92
Dołączył(a): 8 cze 2014, o 01:46
Telefon:: brak

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 26 kwi 2017, o 21:25

Przeczytales ten temat od poczatku do konca? Jesli nie, proponuje to zrobic a bedziesz wiedzial wszystko na temat algorytmow dzialania najpopularniejszych chinskich robotow sprzatajacych, a dodatkowo wybierzesz odpowiedni model dla siebie.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez LucasK » 26 kwi 2017, o 23:28

Ja zamówiłem na gearbest v7, dzis wyslano z chin mieszkam w Irlandii tu custom duty doliczaja po 150€ a odkurzacz kosztowal 136€ wiec mam nadzieje ze tylko vat mi dolicza :) 7-15 dni wiec czekam
LucasK
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 kwi 2017, o 22:20
Telefon:: iphone

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron