• Reklama

Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez wilkw » 5 sty 2017, o 08:56

winiu89 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie będzie, bo zamiatarka służy do wymiatania przy ścianie a tak jedzie tylko jedną stroną przy ścianie.
Choć prywatnie mam A4.
Jiayu g4c - Honor 3c - Nubia Z7 max - Sharp Z3 - Sharp Aquos S2 - aktualnie SHARP AQUOS S3
wilkw
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 22:54
Pochwały: 11
Telefon:: Sharp Aquos S3
ROM: 8.0

Reklama

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez wilkw » 5 sty 2017, o 08:58

Czy zamawiał ktoś A4 z Niemiec na GearBest?
Interesuje mnie po ilu dniach otrzymał przesyłkę.
Jiayu g4c - Honor 3c - Nubia Z7 max - Sharp Z3 - Sharp Aquos S2 - aktualnie SHARP AQUOS S3
wilkw
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 22:54
Pochwały: 11
Telefon:: Sharp Aquos S3
ROM: 8.0

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez wilkw » 5 sty 2017, o 08:59

wilkw napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Nie będzie, bo zamiatarka służy do wymiatania przy ścianie a i tak jedzie tylko tą jedną stroną przy ścianie.
Choć prywatnie mam A4.
Jiayu g4c - Honor 3c - Nubia Z7 max - Sharp Z3 - Sharp Aquos S2 - aktualnie SHARP AQUOS S3
wilkw
AKTYWNY
 
Posty: 234
Dołączył(a): 1 mar 2014, o 22:54
Pochwały: 11
Telefon:: Sharp Aquos S3
ROM: 8.0

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 5 sty 2017, o 11:03

winiu89 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To akurat zaleta - zamiatarka jest najbardziej problematyczna jesli chodzi o lapanie kabli.
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 5 sty 2017, o 11:10

Rafal1435 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Moim zdaniem A4, w v7 zaletą jest chyba tylko ta apka na androida

Dla mnie zaletą v7 jest niski hałas - odpalam go często jak jestem w domu (bo np. łazienkę muszę przygotować pod jego sprzątanie) i wtedy mało przeszkadza.
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez prekabik » 5 sty 2017, o 11:53

Witam szanownych. Od ok. 2 tygodni mam swojego iLife v7 i generalnie jestem z niego zadowolony. Przy wyborze skorzystałem sporo z tego wątku.
Nie mogę jednak znaleźć odpowiedzi na jedno pytanie, które mnie nurtuje - otóż mój egzemplarz przy jeździe na wprost po gladkiej powierzchni minimalnie skręca w lewą stronę. Chciałem podpytać innych posiadaczy v7 czy by mogli sprawdzić jak to wygląda u Was. Będę wdzięczny za poświęcenie chwili czasu na taki test u Was.
prekabik
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 sty 2017, o 11:48
Telefon:: SE

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez Tenfilip » 5 sty 2017, o 11:58

prekabik napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jest pierdylion filmików na youtube, zobacz sobie. Na moje oko jak mu każę jechać prosto, to jedzie prosto, ale nie na wprost (czyli pod kątem w lewo, ale po prostej).
Tenfilip
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 sty 2016, o 22:19
Pochwały: 1
Telefon:: sony

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez kolsek345 » 5 sty 2017, o 12:12

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tzn pytasz czy jeździ łukiem zamiast prosto? Mój jeździ prosto chyba że jedno kolo wjedzie np. na dywan to wtedy skręca - ale w sumie przecież czy będzie jeździł trochę łukiem czy idealnie prosto to przy sprzątaniu i tylu przejazdach nie ma żadnego znaczenia i tak posprząta.
kolsek345
 
Posty: 3
Dołączył(a): 16 gru 2016, o 08:58
Telefon:: Samsung

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez prekabik » 5 sty 2017, o 12:41

To nie chodzi o aż taki łuk, ale drobne odchylenie. Powiedzmy na 3 metrach zboczy o jakies 5-10 cm.
A co do sterowania z pilota czy aplikacji mogę mu tylko wymusić skręt w lewo lub prawo. Strzałki w górę lub dół nie są aktywne. Nie wiem czy to tak ma być?
prekabik
 
Posty: 0
Dołączył(a): 5 sty 2017, o 11:48
Telefon:: SE

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez arturro007 » 5 sty 2017, o 12:55

Moze sprobuj wyjac male koleczko i przeczyscic czujnik i ogolnie miejsce pod kolkiem.
arturro007
AKTYWNY
 
Posty: 229
Dołączył(a): 14 gru 2016, o 13:28
Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez mironiusz » 5 sty 2017, o 13:36

On jeździ różnie, czasem prosto czasem po łuku, nie są to wielkie łuki.
Brak podpisu - Pracujemy nad tym... .. .
Avatar użytkownika
mironiusz
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 09:04
Pochwały: 4
Telefon:: iPhone6
ROM: 8.3

Re: Inteligentne odkurzacze, roboty sprzątające

Postprzez polak.krk » 5 sty 2017, o 13:57

arturro007 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Mialem podobnie. Po prostu jakies wlosy/smieci sie zaplataly w kolko i caly czas troche skrecal. Zalecam sprawdzic czesci pod spodem.
polak.krk
 
Posty: 79
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 12:40
Pochwały: 2
Telefon:: LG G5

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość