• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Luckymen » 28 lip 2017, o 16:30

A gwarancja liczona jest od dnia zakupu czy dostarczenia/potwierdzenia otrzymania przesyłki?
Luckymen
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 wrz 2016, o 11:51
Telefon:: Redmi Note 4X

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez gwarek » 28 lip 2017, o 19:26

Luckymen napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Wg opisu gwarancji tutaj: https://www.aliexpress.com/store/product/Warranty/311331_1672699638.html?spm=2114.12010108.0.0.WzDygn
punkt 5.4:
"4.)After accept package within 1 month ~ 6 months, if product with problem, can get free maintenance. Customer bear two way shipping cost."

"After accept package".. czyli od daty dostarczenia/potwierdzenie otrzymania

oczywiście tylko jeśli spełniony został punkt 7:
"7. Feedback
Per our warranty terms, after customer receive goods, If you confirm order delivery and leave 5 star feedback in 3 or 7 days, can get extra warranty time as below.
Leave 5 stars feedback in 3 days; add extra 6 months free warranty time, total free warranty time is 12 months. [..]"

czyli 5 gwiazdek dla goldwaya w ciągu 3 dni od potwierdzenia otrzymania.


Tak ja to interpretuję..
gwarek
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 gru 2016, o 20:44
Telefon:: -

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Luckymen » 28 lip 2017, o 19:52

@gwarek dziękuję
Luckymen
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 wrz 2016, o 11:51
Telefon:: Redmi Note 4X

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jeec » 29 lip 2017, o 00:11

Może ktoś w końcu mi tutaj wyjaśni dlaczego Hong Kong Goldway robi tak klientów w konia

19 lipca kupiłem telefon Redmi 4A 4 A 2 GB RAM 32G ROM kolor szary przesyłką DHL
https://pl.aliexpress.com/item/Global-V ... 0.0.JTx4JK

24 lipca dopiero dostaje info od Hong Kong Goldway że nie ma już koloru szarego i już nie będzie w ofercie i czy może być złoty co za bardzo mi nie pasowało ale się po ciężkich bojach zgodziłem na ten złoty

25 lipca dostaje kolejne info od Hong Kong Goldway że moja miejscowość jest zbyt odległa i bym musiał do DHL dopłacić 35 $ albo zmienić adres i zmieniłem gdzie nie jest mi na rękę bo będą dodatkowe koszty z odbiorem telefonu z innego miasta.

26 lipca pytam się czy w końcu przesyłka została wysłana gdzie sprzedawca zapewnił mnie ze będzie natychmiast wysłana bo zależało mi na czasie przed urlopem i w tym samym dniu dostałem nr przesyłki

28 lipca dostaje info od Hong Kong Goldway że telefon został dzisiaj wysłany co bardzo mnie to zirytowało bo takie zapewnienie też dostałem 26 lipca a co najlepsze? W tym dniu też pojawił się jednak w sprzedaży kolor szary

Wysłałem wiadomość do Hong Kong Goldway dlaczego wysłali dzisiaj skoro dwa dni temu to samo pisali.
Na co zostałem zablokowany z ich strony w konwersacji na Ali

Mam pytanie dlaczego tak robicie z ludzi idiotów ?
jeec
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 09:44
Telefon:: P8 Lite

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 29 lip 2017, o 08:47

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tak, jest dostępne na naszych aukcjach, wliczone w cenę urządzenia.


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zgadza się, po wejściu ubezpieczenia "Allianz Global Assistance" ceny urządzeń wzrosły o 5-10%. Ubezpieczenie zostało wprowadzone przez Aliexpress, ale myślę, że to opłacalna opcja, zobaczymy po kilku tygodniach jak będzie z jego realizacją.


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Opisz proszę jak najszybciej problem poprzez wiadomość do zamówienia, nasz serwis techniczny skontaktuje się z Tobą i napisze co robić dalej.


Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W dniu gdy złożyłeś zamówienie nie mieliśmy na stanie wersji szarej więc zaproponowaliśmy Ci wersję złotą.
Twoja miejscowość znajduje się na liście "Remote Areas". DHL pobiera specjalną opłatę za dostawę do miejscowości znajdujących się na tej liście. Dlatego też poprosiłem Cię o zmianę adresu do wysyłki, tak abyś uniknął dodatkowej opłaty. Wyszło to wszystko dosyć niezgrabnie, za opóźnienie w wysyłce przepraszam w imieniu zespołu. W ramach rekompensaty mogę zaproponować 5$ kupon na kolejne zakupy w naszym sklepie.
Co do blokady w konwersacji na Aliexpress - to niemożliwe, nie robimy tego, nawet nie wiem czy się da. Wyślij mi proszę zrzut ekranu gdzie widać, że zostałeś zablokowany, wyjaśnię to z osobą, która to zrobiła jeśli tak rzeczywiście się stało.
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez nieoszukujenavacie » 29 lip 2017, o 09:07

jeec napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


niemozliwe :) tyle razy pisalem zeby kupowac na baggood albo gearbest ewentualnie . tutaj na forum goldway placi za reklame - robi ludzi w balona na okraglo z gwarancja , a stado owiec dalej kupuje :):)
nieoszukujenavacie
 
Posty: 103
Dołączył(a): 13 lip 2017, o 12:00
Pochwały: 2
Telefon:: ovatowany

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez boroch » 29 lip 2017, o 09:12

nieoszukujenavacie napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Niemożliwe :) Pisałeś jako chinczykk czy WIETNAMCZYK ?
boroch
AKTYWNY
 
Posty: 505
Dołączył(a): 28 mar 2017, o 08:11
Pochwały: 21
Telefon:: ZTE Axon 7, Sharp S2
ROM: stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez jeec » 29 lip 2017, o 09:17

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W dniu gdy złożyłeś zamówienie nie mieliśmy na stanie wersji szarej więc zaproponowaliśmy Ci wersję złotą.
Twoja miejscowość znajduje się na liście "Remote Areas". DHL pobiera specjalną opłatę za dostawę do miejscowości znajdujących się na tej liście. Dlatego też poprosiłem Cię o zmianę adresu do wysyłki, tak abyś uniknął dodatkowej opłaty. Wyszło to wszystko dosyć niezgrabnie, za opóźnienie w wysyłce przepraszam w imieniu zespołu. W ramach rekompensaty mogę zaproponować 5$ kupon na kolejne zakupy w naszym sklepie.
Co do blokady w konwersacji na Aliexpress - to niemożliwe, nie robimy tego, nawet nie wiem czy się da. Wyślij mi proszę zrzut ekranu gdzie widać, że zostałeś zablokowany, wyjaśnię to z osobą, która to zrobiła jeśli tak rzeczywiście się stało.



tak nie mieliście na stanie modelu szarego i napisaliście że takiego modelu nie będziecie a w dniu wysyłki jednak znalazł się dziwnym trafem ponownie w waszej ofercie to w takim razie moje pytanie dlaczego jednak nie wysłaliście mi szarego ??? gdzie wam wcześniej napisałem że zależy mi na tym kolorze bo złoty mi nie pasuje i jest tańszy.

Co do wysyłki się zgodzę ok zmieniłem adres ale też dostałem info że przesyłka została wysłana co było nieprawdą

Co do wiadomości dziwnym trafem mogłem wysłać do wszystkich tylko nie do was.

tak się nie traktuje klientów i szczerze powiedziawszy to jednak będzie mój ostatni zakup u was i dziękuje za wasz kupon bo cała ta transakcja to wielka porażka dostaje inny kolor chociaż w dniu wysyłki macie kolor który kupiłem i wysyłka która będzie trwała jak zwykła chociaż zapłaciłem za DHL
jeec
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 lut 2017, o 09:44
Telefon:: P8 Lite
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez ex_deus » 29 lip 2017, o 10:12

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Opisz proszę jak najszybciej problem poprzez wiadomość do zamówienia, nasz serwis techniczny skontaktuje się z Tobą i napisze co robić dalej.


Napisałem już wczoraj przy tym zamówieniu na aliexpress i czekam na informacje co dalej - na razie bez odzewu. Jeszcze dopisałem więcej szczegółów dzisiaj.
ex_deus
 
Posty: 5
Dołączył(a): 3 lis 2015, o 06:54

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez swiecki45 » 29 lip 2017, o 15:01

Skoro będzie gwarancja z Aliexpress,Goldway nie będzie musiał dawac swojej co obniży mu koszty.Najlepiej podwyższyć cenę i przerzucić koszty na klienta samemu na tym dodatkowo zarabiając.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 29 lip 2017, o 17:07

Dziwne ludzie tu macie podejście. U Goldwaya dawno nie jest najtaniej, masz gdzieś taniej to kup i tyle
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 29 lip 2017, o 18:05

swiecki45 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie mniej zawsze znajdzie się osioł który postanowi na złość wszystkim a głównie sobie skorzystać z gwarancji Goldway'a aby móc potruć tutaj dupsko. Ot tak aby nie zamknać tematu:)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość