• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Bettinka.r » 30 mar 2017, o 22:56

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


no co...czyta się pare postów i decyduje :lol:
sztuką jest ogarnąć wszystkie znaczące tematy i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny
i kupować z głową na karku -a da się -tyle tu tematów pomocnych -że się da kupować
no ale jak kto woli... jego decyzja
Bettinka.r
 
Posty: 68
Dołączył(a): 7 lut 2017, o 15:45
Pochwały: 7
Telefon:: 666560356

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 30 mar 2017, o 22:58

szybki946 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale widzisz że problem jest tylko z jednym typem wysylki,który już nie jest oferowany?

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez matisk » 31 mar 2017, o 11:56

Skoro przesyłka SSM była dostepna w momencie zamawiania to na jakiejj podstawie Goldwaya chce wysłać DHL(gdzie z góry wiadomo że będzie VAT)
lub druga propozycja aby kupujący anulował zamówienie i był stratny na zwrocie nie male pieniądz(przewalutowanie dwukrotne)? Czy nie może poprostu wziaść na siebie vat? Zamówiłem u Goldwaya 3tellefon .czekam...
matisk
 
Posty: 42
Dołączył(a): 20 gru 2014, o 22:09
Telefon:: Lenovo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mkgga » 31 mar 2017, o 12:32

matisk napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Po pierwsze była info że już nie wysyłają przez Francję bez vat na forum i fb, po drugie ssm nie oznacza przesyłki bez vat według np.aliexpress,czyli sprzedawca może wysłać czym tylko chce ,sama nazwa wskazuje "seller" sprzedawca,a że goldi jest wspaniałomyślny to najpierw pyta się czy taka czy owaka forma przesyłki może być.Mógłby Cię olać i wysłać DHL bo takie ma prawo.
mkgga
 
Posty: 192
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 16:03
Pochwały: 17
Telefon:: lg

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Duris » 31 mar 2017, o 13:22

mkgga napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Sorry, ale nikt nie ma obowiązku czytać ich FB ani forum. Była taka opcja dostępna ? Była. Było w opisie aukcji, że wysyłka ta to BEZ VAT ? Było. To protensje niech Goldway ma do Aliexpress że mu w "sprzedaży mieszało" a nie do kupujących. Proste.

PS. Właśnie odebrałem od DPD telefonik. Już 6 :)
Duris
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 08:44
Telefon:: RN3P

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 31 mar 2017, o 13:43

Było w opisie aukcji? Na pewno? Jeśli tak to zdecydowanie masz rację. Ale nie zdziwię się jeśli poprostu anulują Ci zamówienie

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mordzio » 31 mar 2017, o 14:18

W sumie prze nieuwagę zamówiłem mi5 z dostawą EU Express, a dopiero później doczytałem że ta opcja jest niedostępna. Za wysyłkę zapłaciłem 12% ale chciałem zmienić na wysyłkę przez DHL, która kosztowała 16$. Po kilku wiadomościach Goldway zażądał dopłaty 35$ za wysyłkę DHL czyli łącznie 47$.
Da się coś z tym zrobić czy pozostaje mi tylko anulowanie zamówienia?
mordzio
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 20:32
Telefon:: tak

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pakerps » 31 mar 2017, o 14:36

mordzio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Albo goldi nie zrorumiał o co ci chodzi albo chce się zrobić cebule na tobie :) i wyłudzic 31 $

Powinieneś dopłacić 4 $ do DHLa ( jeżeli mówimy o max 2 telefonach)
Avatar użytkownika
pakerps
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:03
Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 31 mar 2017, o 14:38

Jest coś takiego jak Remote area. Po naszemu: mieszkasz na zadupiu to DHL bierze 30$ ekstra. Można zmienić adres na jakiegoś znajomego,który mieszka tam gdzie to nie obowiązuje. Na stronie DHL jest lista kodów pocztowych objętych tym

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pakerps » 31 mar 2017, o 14:39

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Też prawda ;)
Avatar użytkownika
pakerps
AKTYWNY
 
Posty: 243
Dołączył(a): 2 gru 2013, o 10:03
Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mordzio » 31 mar 2017, o 14:53

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Masz rację, chodzi o Remote area. Trochę to durne, że za 18 km mam dopłacić 35$ a nie mieszkam na zadupiu;)
mordzio
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 wrz 2016, o 20:32
Telefon:: tak

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 31 mar 2017, o 14:56

18km? Mam 1km do granic miasta i 2 km na pocztę w mieście,ale podlegania pod kod pocztowy swój wiejski i już 30$ ;)

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron