• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez marcoos1 » 16 sty 2017, o 15:27

Nie udało ci się zapłacić zanim się skończyły. Wiele razy widziałem (brałem udział) promocje, gdzie musisz zapłacić zanim zanim skończy się limit. Jest np 15 sztuk to pierwsze 15 osób, które zapłaci ma w promocyjnej cenie a następni cena już normalna.
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez monkaa » 16 sty 2017, o 15:30

quote="tpawel"]
monkaa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A to nie chodzi czasem o ten dodatkowy rok gwarancji?

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka[/quote]

Nie. Na kompie sprawdziłam i faktycznie metoda ssm nie jest dostępna do polski ale sprawdzilam i każdy pisał by ja wybrać mimo wszystko i telefon dojdzie. A tu goldi mi pisze że jednak mam anulować
monkaa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 10:40
Telefon:: Lenovo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 16 sty 2017, o 15:36

A czym się objawia to, że wg Ciebie "nie jest ona dostępna do Polski"? Bo albo coś kręcisz, albo coś się zmieniło dzisiaj.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 16 sty 2017, o 15:40

tdomanek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chyba nie udało Ci się zamówić promocyjnej sztuki, tylko najprawdopodobniej włożyć ją do koszyka. Należało kliknąć to "kupuję i płacę" czy jak to tam na polski jest przetłumaczone. Płacić od razu nie trzeba było, ale kliknąć to - tak.

Powodzenia w kolejnym polowaniu.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tdomanek » 16 sty 2017, o 15:45

marcoos1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Załapałem się bo dało mi się złożyć zamówienie z właściwą wersją pakietu " Glass Film Add Gifts" za 131,99$. Normalnie nie da się tego pakietu teraz zamówić, możesz sobie to sprawdzić.
tdomanek
 
Posty: 0
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 15:03
Telefon:: S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez monkaa » 16 sty 2017, o 15:47

kosmogator napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Na telefonie ta forma jest normalnie do wybrania, na komputerze jak zaznacza się metodę jest "not avalible" ale czytalam że pomimo adnotacji można tą metodę normalnie wybrać, opłacić i przyjdzie telefon z pominięciem vatu. Tak też zrobiłam a goldi pisze że nie może wysłać na mój adres bo jest nie obsługiwany, mieszkam w Polsce, w Białymstoku wiec żadne zadupie.
monkaa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 10:40
Telefon:: Lenovo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 16 sty 2017, o 15:52

Dziwne rzeczy piszesz, ale w każdym razie ja przed chwilą kupiłem telefon od Goldwaya wybierając tę formę przesyłki do Polski. Może to ta analfabetka Tina coś chciała napisać i jej do końca nie wyszło? Możesz zacytować treść wiadomości?
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez monkaa » 16 sty 2017, o 15:56

Wiadomość nr 1
hi, friend, cause seller shipping can not send to your address, so the best solution is to cancel the order, and place a new order with aliexpress shipping. Sorry for the unconvenience, sincerely hope you will note and understand, thanks
li


Wiadomości nr 2
hi, friend, sorry, the logistic mention that your place is too remote, the seller shipping does not have that service for that place, please note and understand, thanks
li
monkaa
 
Posty: 0
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 10:40
Telefon:: Lenovo

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tdomanek » 16 sty 2017, o 16:01

kosmogator napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Chyba nie udało Ci się zamówić promocyjnej sztuki, tylko najprawdopodobniej włożyć ją do koszyka. Należało kliknąć to "kupuję i płacę" czy jak to tam na polski jest przetłumaczone. Płacić od razu nie trzeba było, ale kliknąć to - tak.

Powodzenia w kolejnym polowaniu.


Kliknąłem "kupuję i płacę". Udało mi się złożyć w zamówienie. Cały czas mam je w moich zamówieniach i jest wyraźnie napisane, że że kupiłem z tym limitowanym pakietem. Dopiero przy realizacji płatności pojawił się problem.

Czy ktoś ze wsparcia Goldway'a mógłby się odezwać i pomóc? To co piszę można sprawdzić w moim zamówieniu, tylko ktoś się musi tym zainteresować. Napisałem od razu do Godlway'a ale też milczy.
tdomanek
 
Posty: 0
Dołączył(a): 16 sty 2017, o 15:03
Telefon:: S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez krzychu8888 » 16 sty 2017, o 16:02

@clorox

jaka kombinacja ?

jedyne co mi zadziałało to VOL- + POWER i weszło do fastboot, i jest tam jakiś królik przy robocie czy coś .. i tyle
Ostatnio edytowano 16 sty 2017, o 16:13 przez krzychu8888, łącznie edytowano 1 raz
krzychu8888
 
Posty: 103
Dołączył(a): 28 sie 2014, o 16:29
Telefon:: Galaxy S5

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez kosmogator » 16 sty 2017, o 16:04

Składnia tak jakby Tiny, ale podpis nie jej.

Ciekawa sprawa, ja bym nie kasowal zamówienia, coś im się chyba popieprzyło. Albo to pierwsza jaskółka ograniczeń dla świetnej oferty wysyłki. Napisz pw do przedstawiciela Goldwaya na tym forum z podaniem numeru zamówienia, bo my tu nic nie wymyślimy o co im chodzi.
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez bartazzz » 16 sty 2017, o 16:06

monkaa napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może masz dane adresowe nie tak wpisane
zanim napiszesz post użyj funkcji SZUKAJ!!!
Avatar użytkownika
bartazzz
VIP
 
Posty: 5389
Dołączył(a): 19 sty 2013, o 11:03
Lokalizacja: Koszalin
Pochwały: 100
Telefon:: Redmi
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość