• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez krzysiek80 » 30 paź 2016, o 21:03

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ok, wytłumaczę to specjalnie dla ciebie. To że tam są daty nad tymi telefonami nie oznacza że tego dnia będzie on przeceniony, tylko że tego dnia będzie odsłonięta jego cena na 11.11. Takie budowanie napięcia przed promocją. Teraz rozumiesz?
Taki doświadczony użytkownik forum powinien dawać przykład, i wrzucać linki do ali bez pl...

Czy wiadomo ile modeli będzie wystawione w promocyjnej cenie. Jest jakaś szansa na wbicie się na promocję 11.11 ?
krzysiek80
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 cze 2014, o 11:44
Telefon:: samsung monte

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez szymi » 30 paź 2016, o 21:25

skazi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ok, wytłumaczę to specjalnie dla ciebie. To że tam są daty nad tymi telefonami nie oznacza że tego dnia będzie on przeceniony, tylko że tego dnia będzie odsłonięta jego cena na 11.11. Takie budowanie napięcia przed promocją. Teraz rozumiesz?
Taki doświadczony użytkownik forum powinien dawać przykład, i wrzucać linki do ali bez pl...

masz chyba racje, przepraszam i zwracam honor
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez KarlosW » 30 paź 2016, o 21:36

.. Dlatego nie do każdego od razu musisz mówić, że się mądrzy..
Avatar użytkownika
KarlosW
VIP
 
Posty: 2124
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 20:06
Lokalizacja: PL
Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez szymi » 30 paź 2016, o 21:54

KarlosW napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

i czego się mądrzysz? z tobą rozmawiam?
:-D ;-)
szymi
AKTYWNY
 
Posty: 773
Dołączył(a): 6 cze 2014, o 21:13
Pochwały: 69
Telefon:: Vernee Thor

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez twolipan » 31 paź 2016, o 01:25

szymi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

i czego się mądrzysz? z tobą rozmawiam?
:-D ;-)


Hehe :-D

A skazi rzeczywiście jest irytujący, zwłaszcza w tym odpowiadaniu na pytania które nie są skierowane do niego.
W dodatku jego pouczająca uwaga ani o milimetr nie wyjaśniła czym się oba telefony różnią, poza ceną.

Z tej aukcji wynika, że "wersja chińska" ma na pudełku zapisanych mniej obsługiwanych zakresów sieci, co jednak w realu jest nieprawdą (wg. sprzedawców co poniektórych ) A sformułowanie LTE 800 było ironiczne, co jak widzę nie każdy zrozumiał: ten Sprzedawca pisze, że ma dopasowany Firmware który ignoruje zapisy na pudełku, różnice sprzętowe, pogodę oraz wahania temperatury i działa dobrze oraz równo obsługuje
GSM/WCDMA/LTE FDD ( w domyśle to brzmi jak warszawski szpeniu: HDD, LTE 800, 8000 i 80 000 też obsłuży jak trzeba i jest gites majonez)
https://pl.aliexpress.com/item/Original ... f436427653
Ale co ja będę ironię tłumaczył...chciałem Goldwaya jako speca zapytać jak to jest.
Ostatnio edytowano 31 paź 2016, o 01:43 przez twolipan, łącznie edytowano 1 raz
twolipan
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 maja 2014, o 22:43
Pochwały: 4
Telefon:: Xperia
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez skazi » 31 paź 2016, o 01:42

twolipan napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

i czego się mądrzysz? z tobą rozmawiam?
:-D ;-)


Hehe :-D

A skazi rzeczywiście jest irytujący, zwłaszcza w tym odpowiadaniu na pytania które nie są skierowane do niego.
W dodatku jego pouczająca uwaga ani o milimetr nie wyjaśniła czym się oba telefony różnią, poza ceną.

Jakie telefony? Mi4c w różnych cenach u goldiego? Różnią się tylko ceną, to dokładnie ten sam model. Dlaczego są w różnych cenach? Pewnie temu że jeden jest w tej cenie standardowej, a drugi jest w dziale "11.11 Global Shopping Festival" więc ma cenę ma podwyższoną dlatego, żeby lepiej wyglądała ta obniżka do 99.99$.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock
Góra

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez twolipan » 31 paź 2016, o 01:48

Powyżej jest link który dokładnie i na zdjęciach pokazuje na czym polegają różnice. Temu sprzedawcy z linka średnio wierzę że firmware załatwi wszystkie różnice w postaci obsługiwania 50% zakresów z Europy, ale takie zapewnienie Goldwaya jest dla mnie wiążące i kupuję.
twolipan
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 maja 2014, o 22:43
Pochwały: 4
Telefon:: Xperia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez skazi » 31 paź 2016, o 02:18

twolipan napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To była ironia? Faktycznie w takiej formie to chyba nikt by na to nie wpadł...
Czego jeszcze nie rozumiesz? Mi4c za 109.99$ obsługuje nasze częstotliwości (poza 800mhz oczywiście), wiem to z doświadczenia, bo zamawiałem ten telefon u Goldwaya ostatnio. Mam wrażenie że szukasz problemów gdzie ich nie ma. Ubzdurałeś sobie że ta tańsza wersja jest tylko na chiny, a droższa to międzynarodowa mimo że w obydwóch opisach masz obsługę tych samych częstotliwości.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 31 paź 2016, o 02:22

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



---------------------------- Takie przebarwienia o których mówisz to czasem rzecz normalna, np. w Iphonach 6 generacji zdarza się to bardzo czesto.
Jeśli bardzo Ci to przeszkadza opisz proszę problem poprzez wiadomość do zamówienia załączając zdjęcia. Nasz serwis techniczny skontaktuje się z Tobą.




Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


---------------- Raczej nie.



Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


----------------- Nie powiemy :D







Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


---------------------------------------- Wesja TDE i FDD to to samo, poprzez dokonanie modyfikacji oprogramowania obsługiwane sieci to:

sieci: 2G: GSM 850/900/1800/1900 MHz
3G: WCDMA 850/900/1900/2100 MHz; B34 TD-SCDMA/B39;
4G:LTE FDD B1/B3/B7 (1800/2100/2600 MHz); B38 TD-LTE/B39/B40/B41
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez twolipan » 31 paź 2016, o 02:50

Dziękuję za odpowiedź, to ponowie pytanie o zniżkę - do koszyka i PW do ciebie, czy w 11.11 rabat telchiny zawieszony?
A swoją droga nie możemy się zapisać jako forumowicze na "preorder" z 11.11 żeby się nie pozabijać:)?
twolipan
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 maja 2014, o 22:43
Pochwały: 4
Telefon:: Xperia

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 31 paź 2016, o 04:06

Rabat telchina.pl niestety już nie obowiązuje, ale zajrzyj na naszą stronę, można zdobyć kupony :)
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez twolipan » 31 paź 2016, o 06:25

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zajrzałem wcześniej, niestety nigdzie się nie załapię i stąd pytania-pozdrawiam :->
Ostatnio edytowano 31 paź 2016, o 06:30 przez twolipan, łącznie edytowano 1 raz
twolipan
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 maja 2014, o 22:43
Pochwały: 4
Telefon:: Xperia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron