• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 5 lis 2014, o 20:11

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


cena wyższa w sumie niż Mi3... a telefon lepszy nie jest... amoże jest? wypowie się ktoś?
a Xiaomi ciągle wydaje mi się firma ciekawszą
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HooCairs » 5 lis 2014, o 20:20

Moim zdaniem jest lepszy jeżeli nie wymagasz od procesora więcej niż zapewnienia płynności działania smartfona, zresztą w cośtam i na tym UMI jesteś w stanie pograć. Dostajesz za to dużo przyjemniejszy i ekskluzywny wygląd oraz jakość wykonania obudowy (mi3 sprawia wrażenie bardzo dużego jak na wyświetlacz, który oferuje i mnie osobiście ogólnie nieco odstrasza wyglądem). Sporo lepszy aparat (ten sam który siedzi w Mi4, choć nie do końca wiadomo jak został zoptymalizowany przez UMI. Są co prawda próbki zdjęć, ale ciężko o porówania) no i oczywiście ekran super Amoled, który dla niektórych może okazać się zbędnym bajerem. Dodatkowo Umi Zero ładuje się kilka razy szybciej, ale oferuje nieco mniejszą baterię. Jest też oczywiście cieńszy. Nie wiadomo jednak jak będzie wyglądała sprawa aktualizacji od UMI, bo póki co telefon ma niemalże gołego androida, a Xiaomi może się poszczycić częstymi aktualizacjami i bardzo przyjemnym romem. Na plus u Umi jest też możliwość zainstalowania drugiej karty sim !LUB! karty pamięci, przez co dla kogoś kto nie potrzebuje dwóch kart sim, umi okazuje się być dużo tańszy od mi3 w wersji 64gb.
Avatar użytkownika
HooCairs
AKTYWNY
 
Posty: 260
Dołączył(a): 13 wrz 2014, o 19:09
Pochwały: 11
Telefon:: samsung

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez Trojanek » 5 lis 2014, o 20:26

pete67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Napisz do sędziego w Polsce i on ci normalnie zwróci kasę.
Trojanek
AKTYWNY
 
Posty: 227
Dołączył(a): 28 paź 2014, o 18:16
Pochwały: 7
Telefon:: HTC

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 5 lis 2014, o 21:27

Trojanek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

czytaj kolego ze zrozumieniem...
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 5 lis 2014, o 21:37

HooCairs napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


mam mi3... i jestem pod wielkim wrażeniem.
w zasadzie można tylko ulepszać.
np: aparat... nie tyle w pixele bym szedł co w jakość optyki oraz szumy/zniekształcenia. lepszej jakości oświetlenie LED
ostatnio GPS potrafi mi się w mi3 na kilkanaście sek zawiesić i się gubi... podczas nawigowania w obcym mieście gdy nie ma za wiele czasu. trzeba wybrać pas autostrady itd... och.... wkurzyłem się, ale fakt ten jak na razie działa ze wszystkich testowanych najlepiej.
obudowa -marzy mi się tytanowa:) hahaha ale wiadomo jak to do ceny by się przystało :)
szkło.... szafir... to też cena była by z kosmosu.
więcej pamięci - to prosta sprawa wystarczy kupić 64.. :)no nie wiem co jeszcze ulepszyć dodać??
bajerem byłby miernik temperatury zewnętrzny - coś jak lekarski... :)
i jeszcze "ciekawostka" dla mnie FHD jest zbędne i wręcz przeszkadzające z racji wielości czcionki któej ie można zmienić, i całego lajołtu...
HD bardziej mi leży. i jeszcze ma się to lepiej do prądożerności:)
no aż popatrzę na ten UMI
nie gram na telefonie, wydajność dla mnie tylko przy przeliczaniu tras ma znaczenie i okresowo gdy telefon musi coś dla mnie zrobić gdzie jest dużo liczenia...
Mi3 jak na razie jest debeściak.
podpięty pod KB/mysz przez BT i pod TV - szok - nie spodziewałem sięże tak można:) zadziwiający komfort pracy:)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez HongKong_Goldway » 6 lis 2014, o 03:47

@pete67
Przykro mi, że Twoja paczka została obciążona podatkiem VAT. Niestety trzeba się z tym liczyć przy zamawianiu.
Na pocieszenie konkurs.

______________________________________________________________

Zorganizowałem konkurs w którym do wygrania są trzy opaski Xiaomi MiBand.
Szczegóły na naszym fanpage na FB, w poście przypiętym na samej górze strony:

https://www.facebook.com/hkgoldwaypl

Obrazek
Avatar użytkownika
HongKong_Goldway
AKTYWNY
 
Posty: 754
Dołączył(a): 2 paź 2014, o 03:34
Pochwały: 48
Telefon:: Xiaomi, LeTV.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez PanRatio » 6 lis 2014, o 14:13

Z tego co zauważyłem, to celnicy zaczęli rozpoznawać paczki od Goldway i absolutnie wszystkie idą na VAT. Moglibyście zmienić adres zwrotny/nadawcy na osobę prywatną. Teraz zapewne jest firmowy i dlatego wszystko trzepią.
PanRatio
AKTYWNY
 
Posty: 265
Dołączył(a): 16 kwi 2013, o 15:42
Pochwały: 26
Telefon:: Moto Z Play
ROM: 8.0.0 Stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez mkgga » 6 lis 2014, o 14:19

PanRatio napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



U mnie też zapłacony vat,ale trzeba się z tym liczyć.Ale z tym adresem to by mogli pomyśleć,i może inny kolor opakowań do paczek.
mkgga
 
Posty: 192
Dołączył(a): 12 mar 2014, o 16:03
Pochwały: 17
Telefon:: lg

Re: Odp: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez piecia1980 » 6 lis 2014, o 14:58

ja również dziś zapłaciłem vat, a tak dobrze szło do tej pory, w drodze mam jeszcze dwie przesyłki ciekawe czy przejdą bez VAT.
piecia1980
 
Posty: 138
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 20:37
Lokalizacja: SŁUPSK
Pochwały: 1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez krzych_u » 6 lis 2014, o 15:40

A co wy myślicie, że celnicy to tępacy ? Nie zdziwiłbym się jakby śledzili to forum :-) Przyszło kilkaset/tysięcy paczek z jednego adresu do Polski, tylko głupi by się nie kapnął. Radzę sklepowi zmienić oznaczenie/adres cokolwiek, bo straci klientów ;-)
krzych_u
 
Posty: 155
Dołączył(a): 5 sie 2014, o 18:55
Pochwały: 1
Telefon:: Letv cool1

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 6 lis 2014, o 17:33

HongKong_Goldway napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


chodzi mi nie o to że na mnie trafiło z tym VATem, ale o to że są sklepy gdzie cena jest niższa nawet z ubezpieczeniem od takich wypadków.
to jest dla mnie zdziwienie, przegapiłem sprawę.
Liczyłem na to że w takiej sytuacji firma uzna że może stracić klientów i coś tam posmarujeaby wszyscy byli zadowoleni.
że może cena też się zmieni....
ale fakt - każdy robi jak uważa.
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pete67 » 6 lis 2014, o 17:35

mkgga napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



U mnie też zapłacony vat,ale trzeba się z tym liczyć.Ale z tym adresem to by mogli pomyśleć,i może inny kolor opakowań do paczek.

masz pojęcie ile to było by roboty gdyby mieli miec w UC spis adresów pewniaków???
raczej po prostu zaczęli przyznawać premie od nałozonego podatku ;)
ooo i ty byśmy wpadli wszyszcy :)
pete67
AKTYWNY
 
Posty: 730
Dołączył(a): 12 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 17
Telefon:: Redmi Note
ROM: MIUI POLSKA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron