• Reklama

GTA SAN ANDREAS

Rozmowy na wszystkie tematy

GTA SAN ANDREAS

Postprzez PianoPro » 20 gru 2013, o 18:18

no panowie i panie, jako ze mozna juz miec San Andreas na Androidy to polecam GRAC :D
Na ZOPO ZP980 2GB RAM smiga az miło, az chce sie grac i grac. Zero lagow, zwiechów. SAMA PRZYJEMNOSC :D

Mówcie czy na innych telefonach smiga, bo patrząc na opinie:
https://play.google.com/store/apps/deta ... tasa&hl=pl

To az szkoda słow
PianoPro
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2013, o 15:21
Telefon:: iOcean

Reklama

Re: GTA SAN ANDREAS

Postprzez ventura » 20 gru 2013, o 18:29

Opinie świetne, jak dojdzie mój telefon masz 100% pewności, że tego nie zainstaluje.
ventura
AKTYWNY
 
Posty: 345
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 12:28
Pochwały: 4
Telefon:: Tronsmart ts7
ROM: stock

Re: GTA SAN ANDREAS

Postprzez PianoPro » 20 gru 2013, o 18:35

szkoda szkoda bo swietna gierka :-) kiedys to sie tez ciupalo na kompie :-) jak we wszystkie czesci gta
PianoPro
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2013, o 15:21
Telefon:: iOcean

Re: GTA SAN ANDREAS

Postprzez mrergie » 20 gru 2013, o 20:24

Naprawdę da się wygodnie w trójwymiarowe GTA grać na dotyku? Jakoś sobie tego nie mogę wyobrazić.
telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon-->telefon

A kogo to w ogóle obchodzi?
Avatar użytkownika
mrergie
VIP
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 13 gru 2013, o 11:19
Pochwały: 69
Telefon:: 佳域 S3S

Re: GTA SAN ANDREAS

Postprzez lenovopepe » 20 gru 2013, o 22:47

oczywiscie :)
Dla mnie jest naprawde mega wygodne :) ALe to kwestia gustu.
Ja np w strzelanki typu call of duty czy battlefield wole grac na padzie od Xboxa niz ma myszce. Zas inni wola grac na myszce.
Kwestia gustu tylko i wyłącznie bo i na padzie da się pokonać goscia co gra na myszce
lenovopepe
 
Posty: 36
Dołączył(a): 22 lis 2013, o 14:09
Telefon:: Lenovo

Re: GTA SAN ANDREAS

Postprzez ventura » 20 gru 2013, o 23:41

Są gry, które nie powinny być puszczane na inne platformy.
Przykład kultowej gry goldeneye 007 na nintendo 64 grając w to na PC jest to totalna porażka i ktoś kto nigdy nie grał w to na konsoli N64 będzie miał złe zdanie na temat tej gry gdy zagra na emulatorze. Tak samo GTA wg. mnie niech zostanie to na PC tam gdzie jego miejsce i wole nie psuć sobie wyrobionej opinii przez nieudolny transport na smartfony (tablety czy też inne podobne urządzenia).
ventura
AKTYWNY
 
Posty: 345
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 12:28
Pochwały: 4
Telefon:: Tronsmart ts7
ROM: stock

Re: GTA SAN ANDREAS

Postprzez PianoPro » 21 gru 2013, o 11:24

Bardzo dobrze.ze.przeportowali z pc na smartfony. Przeciez oto chodzi zeby sie rozwijac!
Kto pomyslal dwa lata temu ze bedzie telefon ktory uciagnie san andreas? Wszyscy mowili ze zaden telefon nie uciagnie. A jednak!
Bzdury to sa ze nie powinni przepportowac gta na smartfony!
Jest to wersja identyczna jak na PC wiec nie widze przeszkod by grac!
Mowisz ze nie udolny transport - a grales? bo jak widac nie grales skoro mowisz ze nigdy nie zainstalujesz. Ale spoko najlepsza zasada "nie znam sie to sie wypowiem".
Jezeli polegasz na ocenach na google play ze im nie dziala to gratuluje. Gdybym ja opieral sie na ocenach w sklepie to 90% gier bym nie instalowal. A jednak instaluje.
Na Appstore wszyscy ludzie zadowoleni ze im dziala fajnie. A na google play? Wystarczy spojrzec ze jest malo osob ktorym to dziala. Coz android :-)
Skoro gra jest identyczna jak na PC to nic tylko grac. Ale lepiej powiedziec ze to nieudolny transfer NAWET nie grajac w te gre. Smieszne
PianoPro
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2013, o 15:21
Telefon:: iOcean

Re: GTA SAN ANDREAS

Postprzez ventura » 21 gru 2013, o 11:33

Nie instaluje bo do grania mam konsole i nie widzę potrzeby brudzenia telefonu takimi grami poza tym 4-5 cali to trochę za mało, wolę to odpalić na dongle (mk908) i zagrać na telewizorze LCD skoro już koniecznie już na androida.
Nie jest tak jak piszesz, że komentuję a nie próbuję. Dla mnie po prostu akurat GTA nie jest grą, na platformę mobilną bo wymaga raczej poświęcenia dłuższych chwil a granie w domu na telefonie mając inne wygodniejsze platformy mija się z celem, chyba, że ktoś dysponuję tylko telefonem, który uciągnie dość wymagającą grę wtedy jak najbardziej można pograć, czego raczej osobiście bym nie rozbił ze względu na niewygodne sterowanie, ewentualnie po podłączeniu klawiatury w pełnym wymiarze.

ps. Nie denerwuj się tak. Przecież nie masz żadnych profitów z tego, że reklamujesz tą gra, prawda?
A ja mam prawo do własnej oceny a port jest nieudolny bo jak widać na większości telefonów nie działa więc jak to inaczej nazwać?

Opcja dobra dla dzieci, którym rodzice zabraniają przesiadywania na komputerze, konsoli itp. W zamian odrabiania lekcji siedzieć przy smartfonie i wymiatać w GTA :) no cóż ale osoby jak ja (mające już swoje dzieci- akurat mam jedno) jest to już raczej tylko ciekawostka, gdyż w rozrywce cenie sobie wygodę i jakość.
ventura
AKTYWNY
 
Posty: 345
Dołączył(a): 23 lis 2013, o 12:28
Pochwały: 4
Telefon:: Tronsmart ts7
ROM: stock

Re: GTA SAN ANDREAS

Postprzez PianoPro » 21 gru 2013, o 12:47

coz na iOS kazdemu dziala gta. Ale co poradzic ze dzieci na Google Play negują kazda gre ze im nie dziala to i tamto jak odpalają na jakimś telefonie co ledwo angry birds działa.

dla mnei jest mega wygodne granie na telefonie. nie moja wina ze dla ciebie nie.
Tak samo lubie na PSP pograc - chociiaz mając juz emulator PSP wole na telefonie pograc.
Mam tez konsole stacjonarną i tez sobie na niej grywam a na studiach w wolnym czasie grywam na telefonie w swietne gry typu gta. Jestem programistą i tym bardziej testuje kazde gry na kazdej platformie
PianoPro
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2013, o 15:21
Telefon:: iOcean


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama