• Reklama

Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Konkursy z nagrodami.

Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez marx » 26 sie 2016, o 16:52

Pora na trzecie rozdajo w sierpniu, w poprzednich nagrodami były smartwatche i nagrody pocieszenia. Teraz pora na telefon Ulefone Metal ufundowany przez sklep gearbest
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_411510.html?wid=11
i nagrodę pocieszenia: kartę pamięci Mingsford 32GB
http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_420496.html
Obrazek

Ulefone Metal posiada 3GB RAM, pracuje pod kontrola #android 6 i ma 5 calowy ekran pokryty szkłem Gorilla glass.

Zwycięzca będzie musiał odpowiedzieć na trudne pytanie:
Który, lub które z niżej wymienionych produktów można kupić po obniżonej cenie z kuponem: telchinaGB ?

a. xiaomi VR http://www.gearbest.com/vr-headset/pp_424846.html?wid=21

b. Bluboo Maya Max http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_428898.html?wid=11?fjdijf

c. Beelink GT1 http://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_416057.html?wid=21

d. Ilife V1 http://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_425031.html

Biorący udział na forum mogą wyrazić tu chęć posiadania telefonu Ulefone Metal, mogą też napisać co sądzą o ofercie sklepu gearbest, czy mają jakieś sugestie do sklepu, mogą też napiać co zamierzają kupić w sklepie Gearbest. Wybiorę losowo jednego z komentujących ten temat i po poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie pytanie otrzyma nagrodę.

Giveaway odbywa się równocześnie na wykopie oraz na największym polskim forum o zakupach w Chinach i chińskich telefonach, telchina.pl. UWAGA: Jeżeli liczba plusów na wykopie przekroczy 4800+ to telefon zostanie rozlosowany na wykopie, a na forum telchina zostanie nagroda pocieszenia (karta microSD), jeżeli będzie poniżej 4800 plusów, to na wykopie rozlosuję nagrodę pocieszenia. Dla zwiększenia szans można brać udział w rozdajo w obydwu miejscach.
rozdawanka trwa do niedzieli 4.09 do godz 20.00

Nagroda prosto z Chin trafi w moje ręce, zrobię recenzję na blog o gadżetach z Chin oraz na kanał telchina gdzie już znajdziecie wiele recenzji chińskich telefonów i nie tylko.
Ja pokryje koszty przesyłki i opłat celnych.

Przypomnę tylko że sklep gearbest ma swojego przedstawiciela na Polskę. Wszelkie promocje i kupony zniżkowe znajdziecie na forum Gearbest.com

Zapraszam też na fanpage telchina.pl oraz do grupy o zakupach w chinach (grupa bez pseudo recenzji
marx
Administrator
 
Posty: 12484
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez tomikitwo » 26 sie 2016, o 16:58

Odp: ciach
Marxx

Gearbest jest Ok sklepem, bo kiedyś jak kupowałem u nich pistony nie wiedziałem, że za przesyłkę rejestrowaną trzeba dodatkowo bulić i poskąpiłem. Przesyłka zaginęła, ale po sporze PayPal wysłali jeszcze raz i doszła :)

Poza tym Gearbest jest fajny bo ma warehouse w Europie z którego kupiłem jakiegoś Ulefona kiedyś i Nubię z7 za 200$ i to był niesamowity deal! :)

Ulefone Metal nie zamierzam kupować, bo mam lepszy telefon xddd
Ostatnio edytowano 26 sie 2016, o 17:13 przez tomikitwo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez marx » 26 sie 2016, o 17:07

tak od razu nie chwalcie się odpowiedzią na pytanie konkursowe :)
marx
Administrator
 
Posty: 12484
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez tomikitwo » 26 sie 2016, o 17:10

Hahha czyli nie podajemy tutaj odpowiedzi? :D
Avatar użytkownika
tomikitwo
AKTYWNY
 
Posty: 223
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 16:38
Pochwały: 29
Telefon:: 3310

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez micwier » 26 sie 2016, o 17:23

Wyrażam chęć posiadania tego telefonu :-)
micwier
 
Posty: 13
Dołączył(a): 21 cze 2016, o 19:37
Telefon:: LG

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez 2Le » 26 sie 2016, o 17:31

Z Gearbest'em mam same dobra skojarzenia. Nie zdarzyło mi się mieć z nimi problemów. Czasami mają opóźnienia z wysyłką, ale można przymknąć na to oko. Aktualnie czekam na 3 telefony od Gearbest'u. Rozważałem kupno w/w modelu, ale z braku promocji nie zdecydowałem się. Niemniej jednak z chęcią bym takiego przytulił :)
Avatar użytkownika
2Le
AKTYWNY
 
Posty: 386
Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 16:17
Pochwały: 6
Telefon:: mi8

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez kowalwalcz » 26 sie 2016, o 18:18

Nie chce tego telefonu, nie można mnie kupić...
kowalwalcz
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 maja 2012, o 09:39
Lokalizacja: zwa
Pochwały: 2

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez Jaro070 » 26 sie 2016, o 18:18

W GearBest podoba mi się, że wysyłają zdjęcie z ważenia paczki i możemy np. zweryfikować czy poprawnie napisali nasz adres :)

W najbliższym czasie mam zamiast kupić ładowarkę http://www.gearbest.com/chargers/pp_228909.html i adapter mSata http://www.gearbest.com/usb-gadgets/pp_190640.html

Autor postu otrzymał pochwałę
Nigdy nic nie wygrałem na tym forum :/
Avatar użytkownika
Jaro070
 
Posty: 77
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:58
Lokalizacja: Bieszczady
Pochwały: 5
Telefon:: Jolla JP-1301

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez Agness » 26 sie 2016, o 18:32

W sklepie GearBest nie zakupiłam jeszcze żadnej rzeczy, lecz chętnie wytestowałabym kolejny telefon chińskiej serii. Jestem posiadaczką już któregoś telefonu z chin i jak do tej pory jestem mega zadowolona z każdego z nich, lecz niestety moja tendencja do szybkiego psucia telefonów skłoniła mnie do zakupu telefonu z wbudowanym szkłem hartowanym z czego jestem bardzo zadowolona. Co najważniejsze działa :D telefon mam już 7 mies i nadal szybka w całości :p

Autor postu otrzymał pochwałę
Agness
 
Posty: 0
Dołączył(a): 26 sie 2016, o 18:23
Pochwały: 1
Telefon:: CUBOT X15

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez ddidi8 » 26 sie 2016, o 18:37

Zgłaszam swój udział w konkursie.
W Gearbest kupiłam swego czasu Eleafa Istcka TCW, wysyłka była błyskawiczna i do tej pory jestem zadowolona. Potem dokonałam zakupu ogniw wysokoprądowych po atrakcyjnej cenie. Sklep zwodził mnie oczekiwaniem na dostawę od producenta, sugerując anulowanie zamówienia. Po miesiącu je anulowałam... i wtedy, trach... pojawiły się dostępne, w znacznie wyższej cenie, hi hi, a ja zostałam z kasą w Wallecie. (Problemów ze zwrotem nie było żadnych.)
Następne zamówienie przyleciało do mnie znowu błyskawicą i to w ciągu chyba tygodnia, więc widać, że chłopaki potrafią :)
Ostatnio obserwuję Gearbest i jego promocje i coraz bardziej mi się sklep podoba. Widać, że zależy im na kliencie.
A Ulefone metal jest bardzo ładny i nie przeczę, że mam na niego chrapkę...
ddidi8
 
Posty: 0
Dołączył(a): 11 sty 2014, o 15:42
Pochwały: 6
Telefon:: samsung sgs, Iocean

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez gokihar » 26 sie 2016, o 19:06

No to się zgłaszam :)

Gearbest to mój pierwszy chlep z dalekiego wchodu gdzie zakupiłem cokolwiek. Pamiętam radość jak zobaczyłem zdjęcie paczki, jak niecierpliwie oczekiwałem na przesyłkę ,
pamiętam jęk rozczarowania jaki wydobył się ze mnie gdy paczka trafiła na cło.
Jakość, pakowanie , wszystko to było powyżej moich oczekiwań ale najmilsza niespodzianka spotkała mnie gdy reklamowałem baterię, która nie spełniała moich oczekiwań, a sklep
prawie sam z siebie wysłał mi nową !
gokihar
 
Posty: 33
Dołączył(a): 10 sty 2015, o 17:56
Pochwały: 3
Telefon:: acer

Re: Giveaway: Ulefone Metal dla czytelników za darmo!

Postprzez crkr » 26 sie 2016, o 19:44

Zamówiłem w czerwcu pierwszą rzecz z Gearbest, był to czytnik kart pamięci z promocji. Nie byłem przekonany co do tego, czy paczka zostanie wysłana, czytałem wcześniej dużo negatywnych opinii o tym sklepie, ale czytnik doszedł i to nawet szybko, działa bez zarzutu. Zamówiłem też niedawno smartwatch i widzę na trackingu, że już jest w Warszawie, co mnie pozytywnie zaskoczyło, mogłem też zobaczyć zdjęcie paczki przed wysłaniem. Mam nadzieję, że kolejne zamówienia będą realizowane równie szybko i bezproblemowo ;-)
crkr
 
Posty: 0
Dołączył(a): 26 sie 2016, o 19:35
Telefon:: Redmi 3
ROM: MIUI 8

Następna strona

Powrót do Konkursy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama