• Reklama

Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Geekbuying

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez m.mietek » 18 mar 2016, o 22:54

ja tez czekam na wysylke redmi note 3 pro, z tym ze mi nie odpowiadaja na emaile nawet, napewno juz u nich nie zamowie wiecej telefonu. Nie wyobrazam sobie ze teraz mialbym jeszcze doplacac do telefonu, mimo ze zaplacilem za niego 1,5 m-ca temu :/
moja przygoda z telefonami od majfriendów: zte v967s -> elephone p6000 -> jiayu s3 -> xiaomi redmi note 3 pro
m.mietek
 
Posty: 147
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 17:50
Lokalizacja: Wołomin

Reklama

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez pjaczewski » 19 mar 2016, o 10:20

Mi w końcu wysłali Letv x500 32gb Silver czekałem od 14.02 . Oczywiście przez cały czas czekania nakłaniali na zmianę koloru na złoty, nie wiem czy miało to znaczenie ale wysłałem do nich maila aby określili się kiedy wyślą telefon lub będę musiał założyć spór na PayPal, po 3 dniach od tego maila dostałem numer nadania paczki pewnie to zbieg okoliczności, najważniejsze że tel. już do mnie jedzie :)

Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka
pjaczewski
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 gru 2015, o 00:31

Geekbuying i preorder -proszę nie zamawiać

Postprzez fesk » 20 mar 2016, o 13:11

Witam
Chciałem opisać swoją przygodę z Geekbuying
Zamówiłem preorder pewnego telefonu i cierpliwie czekałem do daty zakończenia przedsprzedaży z myślą że zaczną wysyłkę przedmiotów jednak otrzymałem maila że muszę dopłacić 15$ gdyż jest duże zainteresowanie i nioby producent podniósł cene itd...
Bardzo nieuczciwe zagranie ....
ja opłaciłem 15$ i czekam
Co prawda paczkę wysłali i zobaczymy kiedy przyjdzie ...
Ale naprawę ostrzegam przed tym sklepem gdyż takie działanie nie jest uczciwe ... A czas realizacji pozostawia wiele do życzenia
Jest wiele sklepów które oferują lepszą obsługę i nie ma się co napalać na 5-10$
fesk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 mar 2016, o 13:04
Telefon:: HUJAWEJ
ROM: Z ROSJI

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez m.mietek » 20 mar 2016, o 23:16

łaski nie robią, można już wyhaczyć ten telefon za ok 223 usd na ali, tylko szkoda kasy na 2 m-ce zamrożonej :/
moja przygoda z telefonami od majfriendów: zte v967s -> elephone p6000 -> jiayu s3 -> xiaomi redmi note 3 pro
m.mietek
 
Posty: 147
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 17:50
Lokalizacja: Wołomin

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez marclon » 21 mar 2016, o 18:12

Ja dostalem dzisiaj mail ze teoretycznie wyslane (z numerem przesylki DHL tylko ze tracking DHL na razie nie znajduje takiej paczki). Jesli faktycznie wyslali i dojdzie szybko to bedzie oznaczalo 11 dni opoznienia wzgledem optymalnej wysylki. Oczywiscie nie zaplacilem dodatkowych 15$.
marclon
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 18:17
Telefon:: samsung
ROM: omni

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez m.mietek » 22 mar 2016, o 18:20

Nie wiem czy to sposob na nich, ale tez napisalem ze jak nie wysla telefonu to zakladam spor na PayPal o zwrot kasy, i o dziwo dzisiaj dostalem nr trackingu, nic nie musialem doplacac, wiec redmi note 3 pro 3/32 mam za 218 usd.
moja przygoda z telefonami od majfriendów: zte v967s -> elephone p6000 -> jiayu s3 -> xiaomi redmi note 3 pro
m.mietek
 
Posty: 147
Dołączył(a): 26 cze 2013, o 17:50
Lokalizacja: Wołomin

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez marclon » 29 mar 2016, o 11:08

Dla interesujacych sie tematem uaktualnienie. Finalnie Redmi Note 3 Pro dotarl do mnie. 22 marca zostal nadany DHL, 24 przed 12 byl u mnie, naliczono VAT. Poza tym wszystko ok, sprzet na razie dziala bez problemu.
Gdyby nie bardzo irytujace zachowanie GeekBuying w temacie doplaty za szybsza wysylke (nie zaplacilem dodatkowych 15$, jedyne co to w ramach preorder mialem wybrany DHL za 2$) moglbym polecic sklep. A tak niesmak pozostal mimo ze liczac od dnia rozpoczecia sprzedazy telefon jest u mnie w niecale 2 tygodnie co jest wynikiem super jak na zakupy w GB, Gearbest itd.
marclon
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 mar 2016, o 18:17
Telefon:: samsung
ROM: omni

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez arcadioush » 2 sie 2016, o 14:08

Po jakiego wuja się tu ogłaszacie, skoro nie wysyłacie do Polski np. kamerek Yi2??? Macie też sklep na Aliexpress i tam też macie nas w du.pie. Odsyłacie do polskich "januszy biznesu", którzy mają 250% narzut.
arcadioush
 
Posty: 179
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 12:17
Lokalizacja: stąd
Pochwały: 4
Telefon:: xxx

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez komar251 » 7 sie 2016, o 10:08

piszę swoją przygodę z tym sklepem. Pewnego dnia wystawili Zuk z2 pro w cenie $299 z dopiskiem "discount 60%". No to poczytałem dokładnie opis wszystko się zgadzało. Żadnej pomyłki odświeżyłem stronę pare razy, pozmieniałem parametry z 32gb na 64gb kolor itp . Dalej było $299. No to klikam. Podałem adres zapłaciłem przelewem. Wszystko cacy i czekam sobie. Za 2 dni wchodzę w maila z potwierdzeniem gdzie było wypisane co kupiłem tj telefon+słuchawki itp. Klikam w ten link z "order" bo chciałem pokazać koledze co kupiłem. Wchodzę tam a tam wszystko to samo cena ta sama tylko model Zuk z2 ( BEZ PRO). Wtf pomyślałem, że już nie ma na wyprzedaży Pro i tyle. No ale nie dawąło mi to spokoju wchodzę na czat i piszę do gościa co za model oni mi w końcu wyślą. A chińczyk sorry maj frend mój kolega się pomylił przy wystawianiu i to jest Z2. Kurrrww. Fajnie, że nikt nie dał znaku co kupiłem i że nastąpiła pomyłka. Gdybym przypadkiem nie wszedł w link co kupiłem to by mi wysłałi z2 bez mojej wiedzy. Nie polecam. W ramach przeprosin wiecie co dostałem? NIC. Pytam o jakiś kupon czy coś. Nie sorry nie mamy. A wypierda.ć. Sory wkurzyłem się mimo że miesiąc minął. aha kasa jeszcze nie wróciła bo klikałem 13 lipca.
Obrazek
komar251
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 wrz 2015, o 23:05
Telefon:: galaxy s3
ROM: archidroid 3.1

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez Gravis » 7 sie 2016, o 12:37

Hehe no to witaj w klubie. Tyle, że ja już dzien pozniej czy dwa zareagowalem x] chcieli w ramach przeprosin wyslac z telefonem jakis powerbank warty 16$ i dobrze, ze sie na to nie zgodzilem.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez rafmik » 9 lis 2016, o 00:55

Witam Wszystkich :)


Jak w praktyce wygląda sprawa gwarancji na telefon w Geekbuying?
Zastanawiam się nad zakupem Xiaomi Redmi 3S 3GB z wysyłką z magazynu w Hiszpanii - koszt ok 670 zł za telefon. W polsce ten telefon kupię z 24m gwarancją realizowaną w PL za ok 780-799 złotych.
Czyli różnica ok 110-130 zł - pytanie czy jest sens ryzykować.
rafmik
 
Posty: 0
Dołączył(a): 9 lis 2016, o 00:52
Telefon:: LG

Re: Geekbuying - Promocje / Rozmowy ogólne

Postprzez forwe » 9 lis 2016, o 22:13

Czy na Geekbuying od zawsze była opcja wysyłki EU Priority Mail - Tax included (7-15 Business Days)? Czy ktoś już z takowej korzystał?
forwe
 
Posty: 0
Dołączył(a): 6 lis 2016, o 16:39
Telefon:: Sony

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Geekbuying.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama