• Reklama

Elephone P9000 Wysoka specyfikacja w niskiej cenie.ZDJĘCIA

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Re: Elephone P9000 Wysoka specyfikacja w niskiej cenie.ZDJĘC

Postprzez kita » 4 wrz 2015, o 15:29

Na szerokość to OK, będzie mniejszy. Mi chodziło o górę i dół telefonu. Mi to trochę przypomina Doogee Kissme, którego czule nazywałem "szablą" i dość szybko się pozbyłem :)
Avatar użytkownika
kita
 
Posty: 105
Dołączył(a): 21 wrz 2014, o 15:59
Pochwały: 3
Telefon:: Meizu M2 Note
ROM: 4.5.3 I

Reklama

Re: Elephone P9000 Wysoka specyfikacja w niskiej cenie.ZDJĘC

Postprzez jerzyjerzy » 4 wrz 2015, o 16:03

Chyba i tak na ten moment dyskutujemy o niczym. Na dobrą sprawę nie wiadomo nawet, na ile dokładne są te rendery. Na witrynie Elephone nie ma jeszcze żadnych informacji. Ja tam wstrzymuję dyskusję "kto ma większy" do czasu aż ktokolwiek poda chociaż minimalnie wiarygodne informacje o wymiarach, wadze itd. Zdaje się, że nikt nawet jeszcze nie widział prototypu...
Avatar użytkownika
jerzyjerzy
 
Posty: 139
Dołączył(a): 28 lut 2014, o 15:25
Pochwały: 9
Telefon:: LeEco Le Max 2
ROM: Small EUI by aurel

Elephone P9000 z procesorem Helio X20

Postprzez sephot » 9 wrz 2015, o 14:46

Od kilku miesięcy było wiadome że Elephone pracuje nad telefonem zasilanym procesorem MT6797 Helio X20, oczywiście mowa tu o Elephone P9000. Głównym atutem telefonu ma być właśnie posiadanie dziesięcio-rdzeniowego procesora ale nie tylko, mówi się też o optymalizacji długości życia baterii (ponoć aż do 40%), oraz lepszym rozprowadzaniu ciepła.

Obrazek

Jedno jest pewne P9000 będzie zdecydowanie najmocniejszym telefonem ze stajni Elephone'a, pomijając już fakt bardzo mocnego procesora telefon będzie posiadał 4GB pamięci RAM oraz 32GB pamięci wybudowanej ROM, ma posiadać dobry aparat Sony IMX230 20.7MP z tyłu oraz 8MP na froncie.

Oczywiście będzie to kolejny telefon z wyświetlaczem 5,5" FHD 1080p (ktoś by pomyślał że niby projektowany w Chinach ..Chińczycy..małe rączki..to czego nie 5"!?..), dodatkowo telefon ma być wyposażony w baterię 3100mAh i działać od razu po wyjęciu z pudełka na androidzie 5.1.

Obrazek

Nie ma jeszcze konkretnej daty premiery tego telefonu (ponoć 20 październik) ale jest już możliwość zakupu go w przedsprzedaży za 329.99 $ (geekbuying), co ciekawe wydaje się że obecnie do sieci wyciekły dwie wersje designu telefonu, ta widoczna w sklepie geekbuying, oraz ta druga wypuszczona przez jakiś zagraniczny portal.

Obrazek
Obrazek

Mam ogromną nadzieję że wersja z geekbuying jest wielka pomyłką i nie ujrzy światła dziennego, bo jest po prostu brzydka ... telefon za takie pieniądzę oprócz dobrych bebechów powinien też juz jakoś wyglądać.

Na chwilę obecną pozostaje tylko pytanie czy komuś potrzeba takiej mocy ?
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
Avatar użytkownika
sephot
VIP
 
Posty: 2818
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 119
Telefon:: LeECco

Re: Elephone P9000 z procesorem Helio X20

Postprzez leoxxx » 9 wrz 2015, o 14:50

Czyli akurat na gwiazdkę powinni go dostarczyć ;)
Avatar użytkownika
leoxxx
AKTYWNY
 
Posty: 715
Dołączył(a): 11 maja 2014, o 20:31
Lokalizacja: Bydgoszcz, POLAND
Pochwały: 26
Telefon:: Meizu MX5

Re: Elephone P9000 Wysoka specyfikacja w niskiej cenie.ZDJĘC

Postprzez marx » 9 wrz 2015, o 17:00

Jednym sie podoba wersją z renderów innym ze zdjęć, z przecieków. Dostałem te zdjęcia już ponad tydzień temu :)
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Re: Elephone P9000 Wysoka specyfikacja w niskiej cenie.ZDJĘC

Postprzez coolicool » 29 paź 2015, o 13:00

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
coolicool
VIP
 
Posty: 967
Dołączył(a): 17 kwi 2014, o 10:44
Pochwały: 2
Telefon:: Elephone P5000

Poprzednia strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron