• Reklama

Dzień Singla 11.11 w Banggood.com

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Dzień Singla 11.11 w Banggood.com

Postprzez marx » 31 paź 2017, o 14:46

11 listopada w Polsce obchodzony jest dzień odzyskania niepodległości, tymczasem w Państwie Środka obchodzi się Dzień Singla który wiąże się z wielkim przecenami i promocjami w chińskich sklepach.
Obrazek
11.11, nazywany jest w Chinach dniem „podwójnej jedenastki” ze względu na cztery jedynki w zapisie,dzień ten stał się nieoficjalnym świętem kawalerów i panien.. W Chinach żyje ponad 300 milionów singli.

Święto singli wymyślone przez studentów przyjęło się w całym kraju do tego stopnia, że przerodziło się w ogólnochiński festiwal zakupów. Sklepy organizują w tym czasie atrakcyjne promocje, co jeszcze bardziej napędza sprzedaż. W tym roku główne chińskie firmy zajmujące się e-handlem, takie jak Banggood i dziesiątki innych sprzedadzą towary za kilkanaście miliardów dolarów. Dla porównania w Cyber Monday w całych Stanach Zjednoczonych przez internet sprzedano towary o wartości zaledwie 1,7 miliarda dolarów!

Popularny u nas sklep Banggood także przygotował na ten dzień wiele atrakcji. Wiele pozycji zostanie znacznie przecenionych, Sklep chwali się że największe przeceny sięgną 80%, jednak zdrowy rozsądek podpowiada aby patrzeć na ceny , a nie na ilość procent upustu.
Ze specjalna ofertą na dzień 11.11 można zapozać się na stronie wydarzenia

Możecie tu podzielić się najlepszym upatrzonymi okazjami. Dla osób które jeszcze nigdy nie miały okazji robić zakupów w skalepie Banggood może to być doskonała okazja. Sklep cieszy się bardzo dobrymi opiniami, jest chwalony za doskonałe wsparcie posprzedażowe, czego często brakuje w innych sklepach.

Udanych i tanich zakupów.!
marx
Administrator
 
Posty: 12497
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Dzień Singla 11.11 w Banggood.com

Postprzez matrusz » 2 lis 2017, o 17:33

Chcę pochwalić sklep banggood ponieważ miałem pewien problem i został szybko rozwiązany.
Kupiłem kamerkę, przysłali mi i po rozpakowaniu okazało się że jest wszystko oprócz kamerki.
Zgłosiłem to, zrobiłem fotki i wysłałem. Kilka dni później odpisali mi że wysyłają drugą kamerkę.
Dostałem całą kamerkę wraz z pudełkiem i akcesoriami więc tamte mam gratis.

Dlaczego chciałem to napisać? Ponieważ robię także zakupy z gearbest a to może być sąsiedni sklep w Shenzen banggooda a jednak obsługa i support jest drastycznie inny, GORSZY.
Gearbest o tylko kupony, tania wysyłka i niskie ceny ale reszta to lipa. Nie polecam tego sklepu. Jeżeli robić zakupy w Chinach to tylko przez PAYPAL!. :)
matrusz
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 mar 2016, o 01:14
Pochwały: 3
Telefon:: Zuk

Re: Dzień Singla 11.11 w Banggood.com

Postprzez Flyagaric » 2 lis 2017, o 17:59

matrusz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W złym poście się dopisałeś - proszę, dodaj swą opinię tutaj:
post364395.html
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dzień Singla 11.11 w Banggood.com

Postprzez marx » 11 lis 2017, o 13:41

Xiaomi Mi6 Black - 6GB RAM 64GB ROM Snapdragon 835 w cenie 354.23$ z kuponem 1111Mi6
Xiaomi Mi6 Mi 6 - 6GB RAM 128GB ROM Snapdragon 835 w cenie 377.51$ z kuponem 1111ESM6128B
Teclast P10 - 2G RAM 32GB ROM w cenie 99.99$ z kuponem 028bcd
Cube Freer X9 - 4GB RAM 64GB ROM MTK8173 w cenie 157.59$ z kuponem 7b0f63
marx
Administrator
 
Posty: 12497
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim



Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron