• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez zielony14 » 13 maja 2018, o 11:11

Już poprawiłem :-D
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Angelus » 13 maja 2018, o 16:20

Witam serdecznie

na początku pragnę się przywitać jako, że to mój pierwszy post aczkolwiek forum przeglądałem już jakiś czas :)

Chciałbym zapytać szanowne grono o opinie na temat telefonu nokia 7 (aktualnie w promocjach)

Wydaje mi się, że telefon odpowiada większości moich potrzeb i przede wszystkim oferuje bardzo dobry stosunek jakości aparatu. Obecnie posiadam (już od niemal trzech lat) Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3 GB zakupiony zresztą z okazji 11.11 na alie i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony. Szukam jednak czegoś nieśpiesznie, od czasu do czasu przeglądając oferty i dział promocje. Muszę przyznać, że o Nokii co nieco słyszałem, nawet miałem jeden z poprzednich modeli jednak pokłóciłem się z marką na dobre z powodu Windowsa. Możliwe, że przyszedł czas na danie kolejnej szansy ;)

W każdym razie aktualnie w promocjach znajduje się telefon Nokia 7 do wyjęcia ze sklepu lightinthebox co przykuło moją uwagę. Z tego co widzę to telefon jest oferowany w wersji chińskiej i tutaj moje pytanie - jak i czy w ogóle telefon będzie działał w warunkach polskich,europejskich sieci komórkowych? Jeśli nie, czy istnieje opcja wgrania innego softu, który uaktywni telefon w europejskich warunkach? Oczywiście mile widziane ewentualne opinie posiadaczy jeżeli takowi tutaj zaglądają.

Nie miałem przedtem telefonu w chińskiej wersji dlatego jestem ciekaw praktycznych zagadnień użytkowania takowego urządzenia w warunkach polskich.

Pozdrawiam
Angelus
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 maja 2018, o 14:42
Telefon:: Xiaomi

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez piter26 » 13 maja 2018, o 16:23

Angelus napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Też się zastanawiam nad tym telefonem. I czytałem że jest dostepne oprogramowanie w wersji global do wgrania na ten telefon. Ale co, jak, gdzie to może ktoś bardziej oblatany w temacie.

Wysłane z mojego ZUK Z2121 przy użyciu Tapatalka
piter26
 
Posty: 86
Dołączył(a): 15 lis 2015, o 20:03
Pochwały: 8
Telefon:: MI4C

Re: AKTUALNE PROMOCJE TELEFONÓW

Postprzez Jeff » 16 maja 2018, o 10:18

Sephot , wszystkie Twoje linki z wczoraj z wyjątkiem Xiaomi Mi Mix 2 prowadzą do Ulefon Power 2.
Avatar użytkownika
Jeff
AKTYWNY
 
Posty: 222
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 12:20
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 2
Telefon:: Le1 Pro ,Mi Max 3

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez avatarek » 20 maja 2018, o 18:28

https://youtu.be/druPhLc1BVw?t=12m8s

czy ktos kojarzy co to za telefon ( chinczyk trzyma)? czy to moze leeco le max 2? x820?
avatarek
AKTYWNY
 
Posty: 780
Dołączył(a): 25 mar 2015, o 14:44
Pochwały: 9
Telefon:: komórkowy

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez zawel » 21 maja 2018, o 13:07

Le max 2 ma diodę po przeciwnej stronie aparatu, poza tym wygląda dość podobnie.
zawel
VIP
 
Posty: 1135
Dołączył(a): 15 lis 2013, o 11:59
Pochwały: 70
Telefon:: Mi 9 Lite
ROM: xiaomi.eu

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Quis » 22 maja 2018, o 07:29

Myślicie, że cena Mi Mix 2 jeszcze spadnie (np. po premierze Mi7)? Czy raczej nie ma co liczyć na cenę poniżej obecnych 350$?
Quis
VIP
 
Posty: 812
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 10:50
Pochwały: 29

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez okikus » 22 maja 2018, o 09:55

sephot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Sephot wstydź się wstawiać takie dziadowskie promocje z reflinkami!!
Na Joybuy ten sam model jest cały czas dostępny za 159$.

https://www.joybuy.com/600119602.html

Wątpię, żeby ktoś chciał prawie drugie tyle dołożyć do innego koloru.

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
okikus
AKTYWNY
 
Posty: 432
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 10:05
Lokalizacja: Stąd
Pochwały: 25
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez atoh » 22 maja 2018, o 23:15

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ale na JB nie ma reflinka do zarabiania na jeleniach.
atoh
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 wrz 2013, o 19:10
Pochwały: 7

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez zielony14 » 23 maja 2018, o 06:39

W każdym sklepie który jest obecny na forum można stosować reflinki, lecz z rozporządzeniem marxa, wstawiać je na forum może jedynie moderacja, jako "wynagrodzenie" za poświęcony czas.
Jest to mało opłacalne, z racji na to, że ja osobiście mogę wstawić tylko kilka tygodniowo, gdzie odwalam całą robotę moderatora, a nasz sephot wstawia czasami w ciągu jednego dnia tyle, co ja w tydzień, nie wiem jaki mają układ, ale mnie to nie interesuje szczerze mówiąc :lol:
Z tego co zauważyłem zarówno marek jak i sephot wstawiają nie tylko faktyczne promocje, ale też wszystko jak leci, bo wiadomo, większą cena przedmiotu, więcej zarobią...
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez okikus » 23 maja 2018, o 08:08

No i to mnie wqrza, moim zdaniem wątek ten stracił sens. Na dodatek na takim wykopie Sephot może dać wybór użytkownikom i wstawić z refem lub bez, a tutaj nie, oceńcie sami...

https://www.wykop.pl/wpis/32160309/wita ... -le-pro-3/

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
okikus
AKTYWNY
 
Posty: 432
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 10:05
Lokalizacja: Stąd
Pochwały: 25
Telefon:: ZUK Z2 PRO
ROM: Resurrection Remix

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tural » 23 maja 2018, o 21:40

sephot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Letv nie działa, nawet nie jest expired tylko do tego telefonu nie można użyć tego kodu..
tural
 
Posty: 101
Dołączył(a): 12 maja 2015, o 10:31
Telefon:: Letv

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron