• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez gryf00 » 7 sty 2018, o 16:41

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Większość z OLX-a to te kupione w gearbest - a są nawet oferty poniżej 1000. Rzadko się pojawiają i brakuje przesyłki Prioryty line - więc z VAT wychodzi taka sama cena.
gryf00
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 10:21
Lokalizacja: Piaseczno
Telefon:: Nubia M2

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez jeedek » 7 sty 2018, o 17:04

Nie mogę się nadziwić za jakie pieniądze ludzie sprzedają ten telefon nowy na olx, to praktycznie nie opłacalny zarobek.
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 7 sty 2018, o 18:00

Raczej nikt do tego nie dopłaca. Podczas 11.11 można je było wyrwać, za trochę ponad 800PLN. Zakładam, że to z tego okresu.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez SpeedoFST » 7 sty 2018, o 18:25

dokładnie, mój kosztował 796, na allegro zeszedł w 2 godziny za 1100, biorąc pod uwagę promocję "nietrafiony prezent" to 3 stówki w kieszeni, złoty interes jak ktoś nakupił więcej ;) myślę że jakbym go wystawił za 1200 też w 10 dni by ktoś wziął, czyli realnie 400 można przytulić, 5 telefonów i masz "extrapensję" ;) dopóki US się nie zgłosi po swoją "extrapensję" :)
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez marik1 » 7 sty 2018, o 20:09

*UC? Gdyby tak zrobili nalot tym wszystkim domorosłym sklepikarzom... Sprzedawanie "nowego" podchodzi już pod oszustwo podatkowe, ponieważ to nie jest na własny użytek... Poza tym oznaczanie telefonu jako nowy obliguje nas do udzielenia 2-letniej gwarancji na terenie RP.
LeEco Le Pro3 6/64
marik1
 
Posty: 138
Dołączył(a): 13 cze 2016, o 19:17
Pochwały: 3
Telefon:: LeEco
ROM: AICP

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez jeedek » 7 sty 2018, o 20:24

Jak kupiłeś za 800 to już całkiem miodzio mnie wyszedł ok 960zł... i przy tej cenie jak ktoś kupował (za265$) to sprzedaż za 1000zł to porażka.
Avatar użytkownika
jeedek
AKTYWNY
 
Posty: 333
Dołączył(a): 14 sty 2016, o 14:37
Pochwały: 7
Telefon:: Honor Play

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tpawel » 7 sty 2018, o 23:20

Pewnie i trafil sie ktos kto sprzedal bez zarobku bo np sprzet mu nie podszedl. Ceny cenami ale trzeba wliczyc jeszcze nieraz cashback ktory mozna uzyskac , to tez dodatkowy profit

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez omi » 8 sty 2018, o 01:25

Axon 7 to niebezpieczny telefon. Ktoś na rosyjskim pda w temacie o dźwięku napisał nawet " homeopatia i efekt placebo również leczą choroby, zwłaszcza psychiczne".
Niemniej na tym DAC-u i u nas budowano "maszyny" i choć na fonie nie zawsze to działa jakbyśmy chcieli i nie każdy usłyszy różnicę to ciągle niewiele fonów ma DAC-a i przez niego poniekąd Axon 7 zaskarbił sobie zainteresowanie. Poza tym jeśli dobry dźwięk to nie Spotify czy YT - tu jest nieźle, ale szału nie będzie. Po prostu można posłuchać.

Co do OLX-a to sam sprzedawałem po kosztach. Cieszyłem się, że nie będzie mi to wisieć na Allegro, że ktoś też cieszy się, że nie muszę bawić się w pakowanie.
Generalnie im droższy sprzęt i mniejsze miasto to tym trudniej coś tam sprzedać. Czasem tygodnie mijają, a Axon nieco za drogi na Olx-a, więc stąd i może okazje.

Zaś Allegro jak dziś patrzę to kolejny raz utrudnia zakupy zmniejszając opcje wyszukiwania. Przy czym zdesperowany sprzeda, a potem fiskus go dorwie i do tego dołoży więcej niż myślał.

Swoją drogą uważam, że nasz bazarek powinien być niezarobkowy, ktoś chce czegoś pozbyć się i nie mieć problemów to OK, zaś jeśli chce zarabiać to niech idzie gdzie indziej.
Przy czym sępów też nie lubię, ktoś zamroził kasę, czekał miesiąc czy dwa, a ktoś chce jeszcze taniej lub sporo taniej mimo, że dobry sprzęt w uczciwej cenie - to niech spada na Allegro, OLX-a itp i tam sępi.

To tyle w Hyde Parku, bo z promocjami ma to już niewiele wspólnego.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez xany » 8 sty 2018, o 14:37

Kupował ktoś Cool1 z lightinthebox i mógłby polecić lub odradzić ten sklep? Długo trzeba czekać na wysyłkę?
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez zielony14 » 8 sty 2018, o 14:55

Z tego co ostatnio się dzieje, to trzeba bardzo długo czekać.
Ale jednak ceny zachęcające, więc jeśli nie zależy Ci a czasie, to można zaryzykować.
Pomoc w zakupach z chin, w wyborze telefonu.
Najnowsze promocje telefonów!

Więcej na pw, bądź "zleceniekupna@gmail.com".
Avatar użytkownika
zielony14
VIP
 
Posty: 1725
Dołączył(a): 16 lis 2014, o 18:18
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 70
Telefon:: IPHONE 11 PRO MAX

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez gryf00 » 8 sty 2018, o 14:56

Ja zamawiałem 21.12 od 31,12 stoi status w Polsce na Okęciu.
gryf00
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 10:21
Lokalizacja: Piaseczno
Telefon:: Nubia M2

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez xany » 8 sty 2018, o 15:04

gryf00 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Dlugo czekales na wysylke?
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
Avatar użytkownika
xany
AKTYWNY
 
Posty: 293
Dołączył(a): 23 mar 2016, o 23:27
Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama
cron