• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Tommi » 23 lis 2017, o 14:12

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czy w lightinthebox.com jest jakaś bezvatowa przesyłka? Jak to działa podobnie jak w tomtop że trzeba napisać o pomoc w uniknięciu VAT czy jak?

Wysłane z MI6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez rodan77 » 23 lis 2017, o 14:30

Przy podsumowaniu możesz wybrać ubezpieczenie od opłat celnych i podatkowych, dodatkowo płatne (zazwyczaj kilka USD).
Jeśli naliczą ci VAT to oni obiecują to zwrócić. Jak to działa w praktyce to nie wiem, może ktoś to przetestował to niech się wypowie.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Tommi » 23 lis 2017, o 15:00

A to ubezpieczenie działa przy obu rodzajach przesyłki? Kurier i zwykła rejestowana czy tylko przy kurierze? Ktoś kiedyś przetestował to na własnej skórze? :)

Wysłane z MI6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez hermik » 23 lis 2017, o 15:53

Kilka razy testowałem przy kurierze i bez problemów zwracali. Więc podejrzewam, że przy zwykłej przesyłce też tak będzie. Teraz wziąłem zwykłą przesyłkę.
hermik
 
Posty: 10
Dołączył(a): 5 wrz 2016, o 15:52
Telefon:: Mi 5

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Tommi » 23 lis 2017, o 16:25

Ok, w takim razie też przetestuję :)

Wysłane z MI6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Tommi » 23 lis 2017, o 17:47

rodan77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy ja dobrze widzę, na stronie nie ma info tym że obsługuje B20. Zdawało mi się że ten model ma obsługę tego pasma...

Wysłane z MI6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez JJFlash » 23 lis 2017, o 21:29

Tommi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Czy ja dobrze widzę, na stronie nie ma info tym że obsługuje B20. Zdawało mi się że ten model ma obsługę tego pasma...

Wysłane z MI6


Dobrze widzisz.. Global z B20 i 2/32 jest droższy o 10USD.
JJFlash
 
Posty: 45
Dołączył(a): 9 sty 2015, o 22:03
Pochwały: 1
Telefon:: Cool 1

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Aurelius » 24 lis 2017, o 01:24

Tommi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czy w lightinthebox.com jest jakaś bezvatowa przesyłka? Jak to działa podobnie jak w tomtop że trzeba napisać o pomoc w uniknięciu VAT czy jak?

Wysłane z MI6



Hej, a doczytał ktoś, że mają na telefony oficjalnie tylko 3 miesiące gwarancji? No jak się tak robi to można mieć tanio ... o ile w przypadku kupowania Redmi 4a na zapasowy telefon to może mieć to sens, ale droższy telefon i po trzech miesiącach być w dupie w razie problemów? Myślę, że osoby wklejające tutaj promocje nie mają żadnych skrpułów. O ile "wyżeracze" wiedzą w co się pakują ale patrząc jakie jest zainteresowanie na FB to będzie dużo owieczek wpuszczonych w kanał w tym roku.

https://www.lightinthebox.com/pl/index. ... m=1.0.87.0

Qrfa zabawki zdalnie sterowanie 14 dni gwarancji. Czyli np. paczka przyjdzie tata w delegacji rozpakuje z synem jak wróci a tu cipka, sprzęt nie działa, nie zdążyłes sprawdzić to wal się na drzewo.
Aurelius
 
Posty: 48
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 00:48
Telefon:: LeEco

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Aurelius » 24 lis 2017, o 01:48

Tommi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Czy w lightinthebox.com jest jakaś bezvatowa przesyłka? Jak to działa podobnie jak w tomtop że trzeba napisać o pomoc w uniknięciu VAT czy jak?

Wysłane z MI6



Hej, a doczytał ktoś, że mają na telefony oficjalnie tylko 3 miesiące gwarancji? No jak się tak robi to można mieć tanio ... o ile w przypadku kupowania Redmi 4a na zapasowy telefon to może mieć to sens, ale droższy telefon i po trzech miesiącach być w dupie w razie problemów? Myślę, że osoby wklejające tutaj promocje nie mają żadnych skrpułów. O ile "wyżeracze" wiedzą w co się pakują ale patrząc jakie jest zainteresowanie na FB to będzie dużo owieczek wpuszczonych w kanał w tym roku.

https://www.lightinthebox.com/pl/index. ... m=1.0.87.0

Ostatni link na dole otwierany za pomoca java script. Jak myślicie dlaczego? np. dlatego że muszę to teraz wam tłumaczyć. Ciekawe czy kolega wklejając to dotarł do tej informacji a nasz Pan admin pisze że "sprawdzony sklep".

Qrfa zabawki zdalnie sterowanie 14 dni gwarancji. Czyli np. paczka przyjdzie, tata w delegacji rozpakuje z synem jak wróci a tu cipka, sprzęt nie działa, nie zdążyłeś sprawdzić to wal się na drzewo. Może dlatego,że większość takich tanich quadcopterów i pseudo dornów rozwala się po dwóch dniach.

BTW: Mój Axon 7 kilkanaście godzin po opłaceniu w Gearbest ma status "PACKED" LOL
Aurelius
 
Posty: 48
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 00:48
Telefon:: LeEco
Góra

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez piotrek_skuter » 24 lis 2017, o 10:32

Mój axon (zakupiony 25/10) dziś zmienił status :mrgreen:
"2017-11-24 08:19 International Gateway, Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Poland"
piotrek_skuter
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 10:01
Lokalizacja: Polska
Telefon:: samsung wave 2

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez rafcik_er » 24 lis 2017, o 11:08

piotrek_skuter napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


U mnie podobnie :D

"2017-11-24 08:20 International Gateway, Your parcel has left the United Kingdom and is on its way to Poland"
rafcik_er
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 14:09
Telefon:: Lenovo K920
ROM: CM13

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Radek1 » 24 lis 2017, o 13:23

A skąd te AXON'y kupujecie i to są te szare czy złote?
Radek1
 
Posty: 24
Dołączył(a): 18 sty 2015, o 21:11
Telefon:: Nokia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron