• Reklama

Dyskusja o promocjach telefonów

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Aurelius » 21 lis 2017, o 22:32

rrudy102 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie tyle rojenia, co podejrzenia. Mam nadzieję, że niesłuszne, bo moja paczka ma status "shipped out". Mam nadzieję, że nie podzielili przesyłki i że wszystko będzie ok. Ehhhh, szkoda że po takich przejściach


Podejrzenia muszą mieć jakies uzasadnienie a Ty sobie coś roisz (a może zamiast tej wtyczki wyślą Ci zdechłego szczura?).
Aurelius
 
Posty: 48
Dołączył(a): 5 cze 2017, o 00:48
Telefon:: LeEco

Reklama

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez SpeedoFST » 21 lis 2017, o 23:29

Aurelius napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


bugmenot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Ale gnoje kręcą. Teraz znów promocje były po 219 USD a mówią, że nie mają.



dziwne, nie? jedni piszą że wczoraj kliknęli a dziś posłane, innym anulowali po dłuuugim oczekiwaniu... ciekawe jak moje, u mnie ciśnienia nie ma, będą to będą, jak nie będą to jeszcze lepiej ;)
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez gryf00 » 22 lis 2017, o 09:21

Ktoś wie z jakim softem są te Axony 7. Bo w opisie na GB nie ma języka polskiego?
gryf00
 
Posty: 89
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 10:21
Lokalizacja: Piaseczno
Telefon:: Nubia M2

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tpawel » 22 lis 2017, o 09:47

Okaże się jak komukolwiek przyjdzie, niby wersja a2017g więc polski powinien być jednak

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez moth » 22 lis 2017, o 11:41

Axon 7 zamówiony 24.10, w końcu po blisko miesiącu

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A szkoda gadać, szkoda szczepić ryja
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Tommi » 22 lis 2017, o 12:58

A na stronie dalej dostępny i w dodatku kupony na niego dają... Chyba że faktycznie mają tylko złote a wiadomość odnosi się do szarego... Tak czy siak miesiąc czasu czekania żeby dowiedzieć się że nic z tego :( Takimi zagrywkami nie zdobywają popularności wśród użytkowników tego forum.

Wysłane z MI6
Tommi
AKTYWNY
 
Posty: 303
Dołączył(a): 15 lut 2015, o 23:20
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6
ROM: xiaomi.eu

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez Flyagaric » 22 lis 2017, o 13:05

Tommi napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mają to serdecznie w nosie, bo takich narzekań jest wciąż pełno, ale wystarczy, że dadzą dobrą cenę, kupon i zmienią kilku osobom status na wysłane, a już wszyscy znów się do nich garną. Zresztą, przy poziomie zabezpieczeń jakie oferuje PayPal, to chyba warto próbować.
Jednak, osobom, które w kontaktach z nimi nie używają PP, lub KK, ani nie rozeznały tematu na tyle, żeby wiedzieć jak długo ich gotówa może zostać zablokowana, ciężko jest mi nawet współczuć.

BTW. To już chyba 3-ci, lub 4-ty wątek, w którym kontynuowane są narzekania na ten sklep. Jak widać, popularności im to nie ujmuje.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez kastalaw » 22 lis 2017, o 13:12

Na laptopa Xiaomi czekałem chyba ponad 2 miesiące - dałem sobie spokój, skasowałem zamówienie. Oni biorą kasę - prawdopodobnie w coś nią inwestują - a produkt który zamawiamy często przesuwają termin wysyłki itp - Jeśłi mam opcje to omijam GB wolę znacznie bardziej Banggood, tam takich jaj nie robią (przynajmniej ja nie miałem).
kastalaw
 
Posty: 25
Dołączył(a): 11 mar 2017, o 10:39
Telefon:: Xiaomi Redmi Note 8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez SpeedoFST » 22 lis 2017, o 14:40

marx napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



łał już myślałem, że nie dożyję do Mi Note 2 w globalu z B20 a jednak...
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez rutino » 22 lis 2017, o 15:45

To jeszcze nikt nie dostał tego Axona? :/ Toż te promocje na GB od miesiąca są :(
Avatar użytkownika
rutino
AKTYWNY
 
Posty: 656
Dołączył(a): 3 mar 2017, o 12:32
Pochwały: 28
Telefon:: U11

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez tpawel » 22 lis 2017, o 16:13

Mało kto ma wysłane wogole :D
A przecież PL to koło miesiąca idzie więc szczęśliwy ten, kto dostanie go na gwiazdkę ;)
Sam chce go kupić,ale czekam na rozwój sytuacji

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

Postprzez rafcik_er » 22 lis 2017, o 16:31

Luuudzie, nie sr*** żarem tylko czekajcie. Co będzie to będzie. Jak ma dojść to dojdzie a jak nie to zwrot kasy i tyle w temacie. Ja też zamówiłem w październiku. Koło 10 listopada wysłali. Teoretycznie. Więc jest czas. Do gwiazdki równy miesiąc więc myślę, że październikowa wysyłka dojdzie przed :) Wole telefon niż zwrot kasy bo się na niego nakręciłem.
rafcik_er
 
Posty: 22
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 14:09
Telefon:: Lenovo K920
ROM: CM13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość