Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
Odpowiedz

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 22:17

Kod działa ale wysyłka tylko nierejestrowana

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 22:17

pokazuje że 3 szt zostały. tylko wersja złota na kompie.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 22:18

tomellada napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Działa z kompa, działa z apki.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 22:20

Niestety, przed chwilą ktoś wrzucił ofertę na główną stronę peppera więc macie dosłownie sekundy na decyzję.
Rejestrowana wysyłka też jest free, idzie czymś holenderskim.
Ostatnio edytowano 3 wrz 2016, o 22:27 przez Rangiz, łącznie edytowano 1 raz

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 22:23

Rangiz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zgadza się, dało sie wybrać rejestrowaną.

sephot napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Zwróćcie uwagę, że ta oferta ma znaczek presale.
Ostatnio edytowano 3 wrz 2016, o 23:14 przez piquadrat, łącznie edytowano 1 raz

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 23:12

Jaki jest czas na zapłacenie za telefon ???? Akurat nie jestem przygotowany na taki wydatek ale wg mnie warto. :-)

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 23:14

• Unpaid orders with limited stock/time deals (e.g. flash sales and clearance) are canceled after 30 minutes.

Masz pół godziny wg gearbestu.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 23:16

Wiewior napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Na flashe może być 30 minut. W gearbescie chyba mają coś takiego w regulaminie.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 23:18

Nie wyślą go, tak samo było z ulfeone be touch 2 który niby zrobili 50% a potem kase zwracali.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 23:23

W moim przypadku na telefonie zdążyłem nawet zahaczyć o givingassistance, ale gdy doszło do płacenia to cena była już normalna, pomimo że kod zadziałał i obniżył kwotę do zapłaty. W/g mnie zwykła pomyłka. Myślę, że nawet gdyby płatność przeszła to z zakupu i tak były by nici i zwrot kasy.

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 23:28

Był to ewidentny FLASH na określoną ilość i kolor, a nie błąd. Dlaczego mieliby to negować ?. Redmi PRO też jest błędem ?

Re: Dyskusja o promocjach telefonów

3 wrz 2016, o 23:32

tylko dlaczego nie weszło. Kupon zadziałał, ale kwota do zapłaty była już "normalna" Nie pierwszy raz kupuję i miałem już podobną sytuację w Geekbyuing. Zobaczymy, może komuś przeszło jak należy i da znać czy wysłali.
Odpowiedz