• Reklama

Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez marx » 24 kwi 2017, o 09:27

Xiaomi Mi Mix przyniósł firmie dużo rozgłosu, nic więc dziwnego że inne chińskie firmy podążają w tym samym kierunku. Jedną z tych firm jest Doogee które podczas targów w Hongkongu zaprezentowała telefon, który wygląda bardzo podobnie do bezramkowego Mi Mix.
Obrazek

Telefon Doogee posiada nawet podobną nazwę, bo nazywa się Mix, ale głównym podobieństwem jest budowa urządzenia, telefon oferuje minimalne ramki wokół ekranu , jedynie dolna belka jest nieco większa, ponieważ umieszczono tam skaner odcisków palca i przednią
kamerkę.
Doogee MIX można kupić za 169.99$ w Banggood.com
Czytaj dalej
Doogee MIX
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez tpawel » 24 kwi 2017, o 09:54

Widziałem to video w zeszłym tygodniu. Fajnie ze 5,5 cala bo wymiary ma naprawdę świetne. Do tego w górnej ramce ma normalny głośnik. Za 200$ kupuje z ciekawości :) Helio p20/p25 to fajne, energooszczędne procki więc do normalnego użytkowania spokojnie starczy. No i ten OLED. Coś za dobrze to wygląda. Widać że chińskie fabryki nauczyły się budować tego typu telefony. Już chyba elephone coś w takim stylu pokazywalo

Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez marx » 24 kwi 2017, o 10:12

Elephone będzie prawdziwym bezramkowcem, Mi MIX przy S8 ma grube ramy
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim


Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez becki » 24 kwi 2017, o 15:51

Nom sporo tego większość na p10 aż szkoda. Niestety jak dla mnie w większości to jakieś pokraki i nieudane imitycję bezramkowca.
becki
AKTYWNY
 
Posty: 304
Dołączył(a): 14 sty 2015, o 17:33
Pochwały: 1
Telefon:: Mi Note 2

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez Flyagaric » 24 kwi 2017, o 16:20

Moim zdaniem, to jest trend przyszłości i w tą stronę wszystko pójdzie. Stąd ten wysyp.
To co zrobiło Doogee podoba mi się chyba bardziej niż Mi Mix, bo ekran da się lepiej zabezpieczyć (o ile pomyśleli o tym podczas projektowania). Nie podoba mi się, że poszli w przyciski ekranowe, bo na dolnej ramce miejsca jest aż za dużo. Jak nie chcieli dodatkowych guzików, to można zaimplementować wielo-funkcjonalność klawisza Home, jak w Huawei P10.

Jeśli mam być szczery, to dla mnie idealnym rozwiązaniem byłoby coś jak ZUK Edge, ale jednak w lepszym stylu i z aparatem na poziomie chociaż Motki G5 Plus. Genialny pomysł, ale ogólne wykonanie zepsute.
Galaxy S8 przegrał u mnie przez brak przycisku Home i klawisze na ekranie. Umiejscowienie skanera z tyłu, to też porażka.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez tpawel » 24 kwi 2017, o 16:36

Wolę design mi Mix niż s8. Helio P10 niczym nie wyróżniający się procek, ale już p20 to bliźniak snapa 625 a ten daje rade spokojnie na codzień.

Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez Flyagaric » 24 kwi 2017, o 17:59

Tak oszczędny ja S625, to raczej nie jest, ale wydajnościowo, to już zupełnie fajnie. Ma być Amoled - to się chwali. Ja tam raczej nie kupię, bo nie jestem fanem Doogee'ch.
S8 nie był pierwszy - ZUK Edge wyszedł sporo wcześniej. Ja wolę taki dizajn, bo pomimo wciąż dobrego stosunku ekranu od powierzchni frontu, nie ma wydziwiania z przednią kamerką. Faktem jest, że Mi Mix robi dużo większe wrażenie wyglądem.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez Jeff » 24 kwi 2017, o 18:09

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Zgadzam się. Myślę, że kolejne modele wszystkich producentów będą szły dokładnie w takim kierunku co do designu.
Avatar użytkownika
Jeff
AKTYWNY
 
Posty: 222
Dołączył(a): 16 lut 2013, o 12:20
Lokalizacja: Polska
Pochwały: 2
Telefon:: Le1 Pro ,Mi Max 3

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez tpawel » 24 kwi 2017, o 18:22

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Snap625 i Helio p20/25 mają ten sam proces technologiczny (niższy niż Helio x20)więc powinno być dobrze.
Faktycznie mi Mix zrobił efekt wow, ale tutaj jest miniaturka więc na codzień może się całkiem fajnie korzystać. Okaże się, to tylko Doogee więc musieli coś popsuć.


Wysłano z Redmi Note 4x
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez sephot » 24 kwi 2017, o 20:45

Nie fizyczne przyciski... ble, tyle miejsca zmaronowanego.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
Avatar użytkownika
sephot
VIP
 
Posty: 2818
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 119
Telefon:: LeECco

Re: Doogee MIX 5.5 cala Amoled niemal bez ramek (wideo)

Postprzez marx » 24 kwi 2017, o 20:51

Czasem się zastanawiam kto im takie głupie pomysły podsuwa, czasem jednym szczegółem potrafią zepsuć potencjalnie dobry telefon, taj jak z tymi przyciskami na ekranie.
marx
Administrator
 
Posty: 12516
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Następna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron