• Reklama

Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez marx » 9 lis 2017, o 18:31

Niedawno testowałem Doogee MIX , a Chińczycy już wypuścili jego udoskonaloną wersję która podąża za wszystkimi najmodniejszymi trendami.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Doogee MIX 2 w popularny sklepie Banggood kosztuje w promocyjnym okresie jedynie 199.99$ czyli 704 zł

Czytaj Dalej
Doogee MIX 2
marx
Administrator
 
Posty: 12515
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez kombajnik » 9 lis 2017, o 19:07

16cm wysokość? niezła łopata :D
kombajnik
VIP
 
Posty: 836
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:46
Pochwały: 20
Telefon:: Xperia XZ1 Compact
ROM: Stock

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez SpeedoFST » 9 lis 2017, o 19:51

kupujcie kupujcie, przecież to D O O G E E takiej okazji nie można przepuścić... jedyne 200 dolców na chwilę bo zaraz będzie 300 (nawet za 500 i tak się opłaca), wuj ze to preorder, na swieta juz bedziecie mieli, wielkanocne 2021 oczywista ;)
SpeedoFST
AKTYWNY
 
Posty: 374
Dołączył(a): 13 cze 2015, o 21:08
Pochwały: 15
Telefon:: SGS8

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez slavo22 » 9 lis 2017, o 22:10

Oj tam, oj tam. Żonie kupiłem pierwszą wersję i narzeka tylko trochę na aparat (letv x500 ja trochę rozbestwił w tym względzie). Ogólnie telefon użytkuje dość intensywnie a mi skończyły się problemy z romami, brakiem zasięgu i słabą baterią. Także ja do tej marki się nie mam o co czepiać. Mam w końcu spokój.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez afeasr » 9 lis 2017, o 22:52

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

tyle że pewnie dla 99% kobiet przy telefonie liczy się wygląd i pewnie aparat, więc o czym my rozmawiamy, niewyobrażalny gniot jak za takie pieniądze
afeasr
 
Posty: 91
Dołączył(a): 10 sie 2017, o 16:59
Pochwały: 4
Telefon:: sd

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez Flyagaric » 9 lis 2017, o 22:58

@slavo22
Bawiłem się nim tylko 2 dni i muszę przyznać, że nie było się o co przyczepić i nie spodziewałem się tak solidnego fona od Doogee. Ale czy to od razu jest jakimś wyznacznikiem na inne modele? Chyba nie. Dawali ciała ostro w porzeszłości i dadzą jeszcze nie raz.
Sam jestem ciekaw jak się to dalej dla nich potoczy.

@afaesr
Miałem go przed jego żoną - to ten fon z konkursu. Spisywał się zadziwiająco dobrze. Aparat - wiadomo. Jednak do wykonania, działania i o dziwo(!) baterii, nie można się było przyczepić. Podobało mi się jak krótki był ten fon, przy powierzchni ekranu, ale wolałbym dizajn jak w ZUK Edge.
Raczej bym go sobie nie zostawił, ale wypadł zupełnie nie jak Doogee, którego znaliśmy do tej pory. Zobaczymy co się rozwinie z tej firmy.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez borsooq » 10 lis 2017, o 09:39

Mi się wydaje, że takie marki chińskie, jak Elephone, Doogee ostatnio poszły po rozum do głowy i zaczęły produkować (a może raczej opracowywać) coś lepszego, bo widzą, że samą taniością rynku nie zdobędą.
Zauważcie, że już wcześniej jakościowo niezły był Cubot, teraz Leagoo mocno próbuje zwojować rynek EU (umowa reklamowa z Tottenhamem), Blackview zawsze miał lepsze jakościowo produkty od tych najtańszych. Oukitel, też miał i ma swoje przebłyski. Ostatnio też Bluboo z modelem S1 jest chwalony. Dzieje się. Jakoś Ulefone i UMIDIGI z tyłu zostały z promocją.
Zwróćcie też uwagę na to, że najbardziej cenę produktu obecnie determinuje SoC, Sensor aparatu i software (o wsparciu i sieci dystrybucji nie wspominam). Te wszystkie chińskie marki z Shenzen używają przeważnie sensorów Sony sprzed kilku lat (IMX258 to już high end, a obecny był już w Mi4c i wtedy też nie był najnowszy). Sama optyka też jest słaba. To jest realna gorsza strona tych chińskich produktów i jedna z głównych przyczyn ich niższej ceny.
Dlatego też Doogee MIX, czy MIX 2 może kosztować mniej, mimo zachowania dobrej funkcjonalności, ale z wyjątkiem aparatu.
borsooq
 
Posty: 159
Dołączył(a): 30 mar 2016, o 19:46
Pochwały: 14
Telefon:: xiaomi

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez Flyagaric » 10 lis 2017, o 11:29

Trzeba być ostrożnym, bo z nimi nie ma pewników. Elephone po dość udanym P6000 wypuścił sporo syfu i popsuł sobie ledwo co zbudowaną opinię. Może znów się starają, ale nie jestem pewien, czy te tanie brandy będą sobie w stanie poradzić z ewentualnym sukcesem, jak Elephone właśnie. Jeden model udał im się bardziej, sprzedaż pójdzie na pniu, to następny nakręcą w ilościach i tempie, które nie pozwolą kontrolować jakości równie dobrze jak poprzednio i cały misterny plan w p...
Ostatnio edytowano 10 lis 2017, o 16:09 przez Flyagaric, łącznie edytowano 1 raz
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez afeasr » 10 lis 2017, o 15:35

jakbyś wydał 160$ to inaczej byś śpiewał, a jak za darmo to i ocet słodki
afeasr
 
Posty: 91
Dołączył(a): 10 sie 2017, o 16:59
Pochwały: 4
Telefon:: sd

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez Flyagaric » 10 lis 2017, o 16:15

Nie przesadzaj. Potrafię obiektywnie ten telefon ocenić (na miarę mojego 2-u dniowego kontaktu, oczywiście) i wiem, że nie był syfem. Oczywiście, że to nie był fon w kręgu mojego zainteresowania. Po pierwsze, to wiem, że nie wydałbym tyle na fona bez porządnego rozpoznania. Nie kupuję kota w worku (przedsprzedaże). Po drugie, miałbym obiekcje dać im tyle kasy, bo obawiałbym się o trwałość tych urządzeń - do tej pory nie błyszczeli, na tym polu.
Póki co, to nic dziwnego się z tymi fonami nie dzieje.Czy dałbym za niego 160$ - raczej nie, ale głównie dlatego, że to nie fon dla mnie, mam inne wymagania.
Powtórzę tylko, że fon pozytywnie mnie zaskoczył. Spodziewałem się lepiej, lub gorzej zamaskowanego złomu, a okazał się równym smartfonem, który fajnie wyglądał i bardzo fajnie chodził.
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez slavo22 » 10 lis 2017, o 16:42

No i chodzi do tej pory. Dodam jeszcze że dość często są aktualizacje softu, co też jest pozytywem.
Avatar użytkownika
slavo22
VIP
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 17:49
Lokalizacja: Zabrze
Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Re: Doogee Mix 2 ma prawie wszystko czego chcesz.

Postprzez tpawel » 10 lis 2017, o 17:04

Pozytywem i zaskoczeniem jak dla mnie.
Szwagra T6 pro dostał 3 duże przez rok i koniec, niestety ostatnia miała zaszyte uporczywe reklamy i trzeba było wracać flashtoolem do przed ostatniej wersji

Wysłane z Le Pro 3
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Następna strona

Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama