• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 29 cze 2017, o 13:18

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Szukaj sterowników do Cool1, pod twoją Windę. Na XDA pewnie gdzieś będzie sprawdzony link. Jak nie to google.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez bumbum » 29 cze 2017, o 14:50

Sterowniki mam oryginalne. Pobrałem i zainstalowałem. Znalazłem sposób. Pliki trzeba wrzucac do folderów ze zdjęciami, nigdzie indziej nie chcą się kopiować. Potem w smartphonie przenieśc tam gdzie się chce. Trochę dziwaczne bo w Xiaomi nie było problemu. Pytał tylko czy aby na pewno skopiować i tyle. Po poddłączeniu kabla są 3 pozycje. Tylko ładowanie, przesyłanie zdjęć i dysk USB na którym jest 15mb miejsca ale i tak zajętę bo są tam włąsnie sterowniki wraz z aplikacją do Letv.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 29 cze 2017, o 14:52

No to, może jeszcze tryb połączenia z PC trzeba zmienić w ustawieniach. Z całą pewnością, takie kombinowanie nie jest jedyną możliwością.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez bumbum » 29 cze 2017, o 15:12

No dobra, gdybym znalazł taką opcję, to na pewno bym włączył, uruchomił itp. Skoro pytam to znaczy ze nie znalazłem takiej opcji, lub jest gdzieś w jezyku angielskim i nie wiem że to jest to.
Przewglądając menu ustawien jest kolejno sieci zwykłe i bezprzewodowe, tutaj nie na pewno. Common tez nic tam nie ma.Osobiste tez nie,Other i tutaj mógłbym w zakładce pamięć, ale tam też nie ma, Opcje programistyczne tez nic nie znalazłem.
No ale OK, dla mnie takie rozwiązanie jest OK. Nie często się kopiuje po kablu.
Mam jeszcze pytanie.
1.Jak ubić aplikacje w tle zbiorowo a nie pojedyńczo. W innych smarphonach zawsze była mozliwość wyczyszczenia całości.
2. No i co oznacza mała niebieska kropka obok nazwy niektórych programów?
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez zlamek » 29 cze 2017, o 21:04

[quote="bumbum"]
1.Jak ubić aplikacje w tle zbiorowo a nie pojedyńczo. W innych smarphonach zawsze była mozliwość wyczyszczenia całości.

Wszystkie aplikacje zamykasz za pomocą "X GB of Y Gb avaiable"



Wysłane z mojego Cool1 przy użyciu Tapatalka
Avatar użytkownika
zlamek
 
Posty: 58
Dołączył(a): 17 mar 2017, o 14:45
Telefon:: coolpad cool 1
ROM: JUI OS 7.1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez bumbum » 30 cze 2017, o 10:03

No a niebieska kropka obok nazwy niektórych programów? Co oznacza?
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Petru23 » 1 lip 2017, o 22:08

niebieska kropka jest przy nowo zainstalowanych (lub jeszcze nie użytych) apkach

edit:
Spotkał się ktoś z czymś takim? Właśnie zamawiałem sobie cool 1 na ali i przy ofercie jednego ze sprzedawców trafilem kilka komentarzy, gdzie ludzie narzekają że zamiast Snapa652 mają S820. Załaczają nawet screeny. Ktoś sie z czymś takim spotkał?

Obrazek
Obrazek

https://pl.aliexpress.com/store/product ... 0.0.bKoh1B

Zamówiłem, a co :) wyszło niecałe 500zł z jakimiś giftami. Ciekawe, czy też przyjdzie mi z S820 :roll:
Petru23
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 23:46
Pochwały: 4
Telefon:: Cubot X17

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez bumbum » 2 lip 2017, o 11:08

Ja kupiłem w polsce od gostka z poznania na allegro. Nie musiałem się bac o VAT, a raczej nie mam szczęscia i za każdym razem mam ovatowany. Do tego gwarancja w polsce, wysyłka w 10dni i nawet w srodku polska instrukcja. Procka mam 652
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez nikaa16a » 2 lip 2017, o 11:59

Witam, czy ktoś orientuje się czy w telefonie Letv Cool1 jeśli upadł i pękła szybka to konieczna jest wymiana całego wyświetlacza LCD, czy da się i jeśli tak to gdzie kupić sam panel dotykowy (szybke). Nigdzie nie mogę znaleźć.
nikaa16a
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 lip 2017, o 11:56
Telefon:: Letv Cool1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Petru23 » 2 lip 2017, o 12:41

bumbum napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Masz go już? Z ciekawości... Smarknij go w antutu. Ciekawi mnie jak wypada na tle mojego le 2 na tych samych benechach.
Mnie x527 wysmarkał 83411
Petru23
 
Posty: 100
Dołączył(a): 14 lis 2016, o 23:46
Pochwały: 4
Telefon:: Cubot X17

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez MasterPodi » 2 lip 2017, o 19:15

Siema, przejrzałem ostatnie kilka stron i nie znalazłem opdowiedzi. Jak to jest z JUI? Jest tam j. polski? Wiadomo kiedy oficjalnie będzie można go zainstalować? Wolałbym nie ryzykować z uwagi, że chyba nie ma możliwości powrotu do wcześniejszej wersji EUI. Jak na razie mam ROM BB72 India i jestem zadowolony :)


Aaa. i najważniejsze. W ustawieniach pokazuje mi wersję C103, a JUI widzę jest pod C106. Czy to jest jakaś różnica?
MasterPodi
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2017, o 18:20
Telefon:: LeEco

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez bumbum » 2 lip 2017, o 21:30

Petru23 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Masz go już? Z ciekawości... Smarknij go w antutu. Ciekawi mnie jak wypada na tle mojego le 2 na tych samych benechach.
Mnie x527 wysmarkał 83411

Wydaje mi się że nie ma sensu robić takie testy. Ja mam zainstalowane około 50 aplikacji z których mnóstwo z nich pracuje w tle . Test byłby miarodajny gdyby był robiony zaraz po zakupie na czystym systemie. Teraz wyszło mi 65381. Nigdy nie robię takich testów bo i po co. Dla mnie ważnym aspektem jest aparat, dźwięk, ekran, GPS i pamięć ram minimum 2gb aby płynnie to chodziło.
Dodam tylko aparat jest mega zarypisty. Ustawienia lustrzanki, manualna ostrość, i sama jakość zdjęć rewelacja

Wysłane z mojego C106-9 przy użyciu Tapatalka
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości