• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez boldboy77 » 27 paź 2018, o 10:49

Z tego co ruscy piszą, to LOS 14 powinno się wgrywać na oryginalny JUI. I wtedy ponoć zadziała
boldboy77
 
Posty: 123
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 16:15
Pochwały: 2
Telefon:: Coolpad Cool 1
ROM: EvolutionX

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 27 paź 2018, o 15:17

Wgraj ROM LeRee i sprawdź.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez djdred » 27 paź 2018, o 21:42

No ja mam tel LeRee i przy romie że sklepu była tragedia (słowa szwagierki)
djdred
 
Posty: 116
Dołączył(a): 3 gru 2013, o 11:57
Pochwały: 2
Telefon:: nokia

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez mirecki » 28 paź 2018, o 09:42

A te MIUI to który zainstalowałeś 9 czy 10.

Pytam bo po 2 latach używania MIUI nie sądziłem, że tak powiem ale brak mi MIUI, testowałeś to MIUI czy tylko zainstalowałeś do restartu fabrycznego?

Ten ROM LeRee nie jest tak responsywny jak MIUI w Mi4, tam wszystko natychmiast otwierało się a tutaj jest jakiś tam czas na zastanowienie się, tak samo miałem kiedyś w Lenovo Vibe X (S960).
Bardziej responsywny jest ten ROM JUI z Andkiem 7.1 ale wizualnie to mi się nie podoba.
LOS 15.1 ktoś może ma i używa na LeRee LE 3? bo mi nie udało się zainstalować gapsy, pytam bo jestem ciekaw jak ktoś to zainstalował i które?
mirecki
 
Posty: 43
Dołączył(a): 1 sty 2018, o 21:45
Pochwały: 5
Telefon:: Samsung Galaxy S7
ROM: Stock

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 28 paź 2018, o 18:19

djdred napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A ja nie mówię o ROMie ze sklepu. tylko oryginalnym ROMie LeRee, bo to wciąż pozostaje najstabilniejszy i najbardziej dopracowany ROM.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez djdred » 28 paź 2018, o 21:14

mirecki napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Było to chyba 9 i tylko do odzyskania telefonu, jedno tam nie działało na start tzn automatyczna jasność.
djdred
 
Posty: 116
Dołączył(a): 3 gru 2013, o 11:57
Pochwały: 2
Telefon:: nokia

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez igorpop » 29 paź 2018, o 13:50

DjXbeat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Spotkał mnie właśnie ten sam problem z tym, że u mnie już od godziny nic się nie dzieje prócz świecącej niebieskiej diody.
Czy ktoś jeszcze miał podobny przypadek? Czy faktycznie po prostu czekać aż powróci do żywych, czy jednak jest jakiś sposób na nie wiem, zresetowanie?

Aktualizacja!
Po Wciśnięciu i przytrzymaniu Power + Vol- zresetował się i zmartwychwstał.
igorpop
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 lis 2017, o 09:56
Telefon:: LeEco Coolpad Cool1

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez marmal215 » 2 lis 2018, o 19:04

Jest ktoś, komu ten telefon łapie fixa GPS w szybkim tempie i z dużą dokładnością? Używam LOS 15.1, wszystko działa idealnie poza GPS. Czasem fix jest w ciągu 5 sekund, czasem trzeba czekać 5 minut. Próbowałem już różnych rozwiązań ale wszystko działa średnio.
Może ktoś podesłać plik gps.conf z katalogu /system/etc? Jeśli u kogoś działa to szybko to chętnie bym sprawdził ustawienia u siebie.
marmal215
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 gru 2013, o 18:41
Telefon:: lenovo

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez _MarSs_ » 5 lis 2018, o 15:50

Mój łapie w każdych warunkach maksymalnie w 15 sekund.
_MarSs_
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 11:06
Pochwały: 37
Telefon:: Cool1
ROM: LeRee

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez _MarSs_ » 5 lis 2018, o 15:54

Mój łapie ładnie.
Usuń rozszerzenie zip.

Autor postu otrzymał pochwałę
Załączniki
gps.conf.zip
(3.23 KiB) Pobrane 286 razy
_MarSs_
 
Posty: 67
Dołączył(a): 4 gru 2017, o 11:06
Pochwały: 37
Telefon:: Cool1
ROM: LeRee

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 6 lis 2018, o 13:28

Takie info. Jeśli ktoś zamawiał ekran od tego sprzedawcy:
https://www.aliexpress.com/item/100-Tes ... 96102.html
To niech pilnuje terminów. Mój ekran nie doszedł. Wg. trackingu, nawet nie został nadany, ochrona wygasła, a gość się słowem nie odezwał. Otworzyłem spór zaraz po wygaśnięciu i bez dyskusji zwrócił kasę. Nie mogę mu za to nega wystawić (ale ktoś z Czech już zdążył i napisał o tym samym), więc nie polecam go! Nie wysyła towaru.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez bugmenot » 14 lis 2018, o 19:14

Cześć wszystkim!

Mam pytanie do użytkowników którzy wymieniali w swoich Cool'ach ekran. Zamówiłem jakiś czas temu ekran z mobidoktor.
Jako, że nie miałem czasu się z tym bawić ekran leżał cierpliwie w szafce. Wczoraj został wymieniony jak mi się wydawało z pełnym sukcesem. (jakość kolorów przemilcze )

Dzisiaj sobie pomyślałem, iż potestuje Android 8.1. Przed wymianą ekranu moim systemem było Jui od Cuoco92 wersja 13.2

Jakież było moje zdziwienie kiedy okazało się, że po wymianie ekranu nie mogę włączyć recovery (TWRP). Pojawia się jedynie logo i wyłącza się ekran.

Postanowiłem wrócić na EUI. Co się okazuje? Otóż recovery z wersji 6.0 również nie działa! Coolpad Download Assistant jak i MiFlash działają bez zarzutu kończąc operacje sukcesem a jednak zupełnie nie da się wejść do TWRP...

Proszę o pomoc, czy ktoś miał już do czynienia z takim cyrkiem?
bugmenot
 
Posty: 189
Dołączył(a): 3 kwi 2012, o 21:17
Pochwały: 3

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron