• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez eddie.t.h » 14 maja 2018, o 00:11

Przy wifi wszystko wyłączone. W lokalizacji też. W ramach rozpaczy przeinstalowałem soft i zrobiłem reset to factory. Zobaczymy po czasie czy coś to dało.
eddie.t.h
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2018, o 13:12
Telefon:: Redmi 4x

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez boldboy77 » 14 maja 2018, o 07:53

A próbowałeś tego ruskiego sposobu na problem z głodnym Wi-Fi? Podawałem na wcześniejszej stronie.
Odnoszę też wrażenie, że to LeRee z ruskiego forum może być lepsze, bo niektórzy piszą o chińskich apkach, których tam nie ma. Link poniżej
https://4pda.ru/pages/go/?u=https%3A%2F ... e=63402756
boldboy77
 
Posty: 123
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 16:15
Pochwały: 2
Telefon:: Coolpad Cool 1
ROM: EvolutionX

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 14 maja 2018, o 10:16

To nie jest 'LeRee z ruskiego forum', to jest oficjalny, oryginalny ROM producenta. Zrobiony był na innego klona telefonu, który miał być sprzedawany na rynkach Europy wschodniej.
Uchodzi za najstabilniejszy z ROMów na Coole i jak widać, nie bez powodów.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez pawlo67 » 14 maja 2018, o 10:25

Witam mam problem z kontaktami nie wyświetla mi ich na starym Samsungu jest ok proszę o pomoc co zrobić
pawlo67
 
Posty: 12
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 10:58
Telefon:: doogee dg 800

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez katny » 14 maja 2018, o 11:33

wistak napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Brałem z Polski i nie polecam. Po zamówieniu mail ze wysyłka będzie opóźniona o około pięć dni. Wyświetlacz dotarł po tygodniu, niestety uszkodzony-brak obrazu. No to wysyłka w ramach reklamacji. Jedyny plus że można to zrobić bez problemu kurierem na ich koszt. Paczka dociera do nich w poniedziałek i przez cały tydzień wisi w ich systemie że jest w transporcie. No to pisze do nich maila kiedy ja przyjmą na stan. Mija kolejny tydzień i w końcu informacja że rozpatrzyli reklamację i wyślą nowy wyświetlacz. Co najlepsze czas na wysyłkę do dwóch tygodni i bardzo skrupulatnie się go trzymali. Kolejny wyświetlacz jest już sprawny aczkolwiek kolory ma mocno wyblakle. Generalnie od zamówienia do montażu minęło prawie sześć tygodni czyli z Chin byłoby szybciej i trochę taniej.

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
katny
 
Posty: 95
Dołączył(a): 13 wrz 2014, o 12:24
Pochwały: 2

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 14 maja 2018, o 12:07

pawlo67 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Wejdź w kontakty i do ich opcji. Tam pogrzeb w ustawieniach i ustaw, żeby wyświetlało ci kontakty zarówno z karty, jak i z googla, bo w tej chwili masz najpewniej ustawione tylko jedno z nich.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez eddie.t.h » 14 maja 2018, o 14:07

boldboy77 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Tych plików nie wgrywałem bo nie mam twrp. Soft wrzuciłem normalnie przez update. Mam wyłączone te 3 apki co niby wybudzają fona.
Teraz już widzę że to wszystko nic nie dało, wifi dalej ma największe zużycie energii.
Dodatkowo widzę, że telefon nie łączy się z lte tylko trzyma uparcie h+ :evil:
A miało być tak pięknie i bez kombinacji...
eddie.t.h
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2018, o 13:12
Telefon:: Redmi 4x

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez boldboy77 » 14 maja 2018, o 14:55

Apn masz nieustawione, dlatego nie łapie lte. Mms-y też nie będą działać
boldboy77
 
Posty: 123
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 16:15
Pochwały: 2
Telefon:: Coolpad Cool 1
ROM: EvolutionX

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 14 maja 2018, o 15:35

eddie.t.h napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


A jaki masz soft? Co wrzucałeś i co było na dzień dobry, bo softu LeRee jest tylko jedna wersja (bazująca na EMUI .018s). Wrzucałeś ten z XDA? A jeśli tak, to czemu musiałeś go wrzucać, skoro to powinno przyjść z oryginalnym softem LeRee.
Moja rada - wyłącz wszelkie oszczędzanie energii w ustawieniach, bo tylko miesza. Glitch z WiFi do tej pory trafiał się tylko na wersji R116, więc robi się dziwnie.
Gdzie kupiłeś fona?

Co do LTE, to musisz edytować APNy. Podaj jaka sieć, to może ktoś tu da ci odpowiednie ustawienia.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez eddie.t.h » 14 maja 2018, o 19:01

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Fona kupiłem na aliexpressie od jednego z polecanych tu sprzedawców. Oryginalnie oczywiście był soft leree, nadpisanie przez update to była tylko próba uleczenia. Co ciekawe po tym numerze w menu telefonu pojawiła się zakładka "Aktualizacje", której wcześniej na bank nie było. Przeczytałem cały ten wątek i ktoś tu nadmieniał, że to zużycie wifi to fikcja i tylko takie głupoty nalicza. Może faktycznie trzeba z tym żyć i nie zwracać uwagi. Teraz mam 42% baterii - 23h42m od ładowania, czas pracy wi-fi 13,5h i 2038mAh, SOT 3h12m i 1113mAh - to wskazuje na faktyczny babol w obliczeniach. Wg mAh bateria powinna się już kończyć a jest 42%.

Z LTE jakoś sobie poradziłem, okazało się, że jedna z kart nie chce się logować (na innym tel też nie chce) i ma to jakiś wpływ również na drugi slot. APNy też jakoś dziwnie się zachowują bo tych domyślnych edytować się nie da, a wpisane z palca są aktywne tylko przez chwilę i kropeczka wraca na domyślny :shock:
eddie.t.h
 
Posty: 8
Dołączył(a): 13 maja 2018, o 13:12
Telefon:: Redmi 4x

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 14 maja 2018, o 19:21

Potestuj do oporu i będziesz wiedział, ale sytuacja i tak dziwna.
Jakbym się zdecydował na LeRee zamiast Coola, to jednak wolałbym wziąć z Banggood, ale teraz już musztarda...
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez cool » 14 maja 2018, o 20:00

Witam
Jak pisałem w jednym z postów mam problem z sensorami po powrocie z JUI do EUI.
Na jednym z forów doradzono mi w granie plików persist.img i misc.img z cool1 lub leree w którym sensory działają.
Czy ktoś mógłby udostępnić te pliki ze swojego backupu ?
cool
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 gru 2014, o 10:22
Telefon:: coolpad f2

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron