• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez lucman » 6 maja 2018, o 15:40

basswitek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam ten sam problem w jednym z Cool1 w rodzinie. Jest to C103 z softem z LiTB (5.8.018S). Nie był wgrywany żaden dialer. Robiłem reset do fabrycznych ustawień. Nie pomogło. Wgranie softu Leree przez update nie przeszedł. Zostało wgranie TWRP metodą włocha i potem wg instrukcji podanych na forum. Gdyby jednak udało się rozwiązać ten nieszczęsny feler z tym odbieraniem to zostawiłbym soft od LiTB.

Czy Tobie udało się rozwiązać problem?
lucman
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 12:43
Telefon:: Huawei

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez grzybolevsky » 7 maja 2018, o 00:49

Cześć, po długich bojach udało mi się odratować mojego Coola. Robiłem powrót z JUI do EUI i niestety był brick. Udało mi się go odratowac przez QFIL ale nie działa mi przez jacka jedna z słuchawek (prawy kanał). Wcześniej na 100% wszystko trybiło, jakieś porady?
grzybolevsky
 
Posty: 14
Dołączył(a): 12 lip 2016, o 12:36
Telefon:: XIAOMI
ROM: MIUI 8

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez sonic » 7 maja 2018, o 13:46

mczarnecka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

tez mam ten problem na nubii m2 :/ nikt na forum nie zna rozwiązania ?
Life style, zarabianie, filmy -> http://marcingorski.pl
Avatar użytkownika
sonic
VIP
 
Posty: 1106
Dołączył(a): 2 lip 2013, o 13:24
Lokalizacja: śląsk
Pochwały: 21
Telefon:: Xiaomi

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez boldboy77 » 7 maja 2018, o 14:40

Cool1 kolegi miał podobny problem. Dotyczyło to ściągania asystenta mowy. A właściwie asystentki :) Wyglądało to tak, jakby sciągało aplikację z dziewczynami. Po wpisaniu w net całej treści znaleźliśmy gdzie to wyłączyć. Ale teraz nie wiem gdzie, bo nie mam treści komunikatu
boldboy77
 
Posty: 123
Dołączył(a): 17 wrz 2017, o 16:15
Pochwały: 2
Telefon:: Coolpad Cool 1
ROM: EvolutionX

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez sopellos » 8 maja 2018, o 17:34

https://www.lightinthebox.com/pl/p/letv ... rm=1.4.1.1
https://www.lightinthebox.com/pl/p/letv ... rm=1.4.1.1
https://www.lightinthebox.com/pl/p/letv ... rm=1.4.1.1
https://www.banggood.com/LeEco-Cool1-du ... rehouse=HK
jedna wersja jest global z 3gb ram a tak po za tym to czym one się różnią.
Widziałem, że piszecie o c103 c106 , a tak na prawdę to jaką wybrać i skąd wiedzieć jaka jest wersja na lightinthebox a jaka na bangood
sopellos
 
Posty: 61
Dołączył(a): 23 sie 2015, o 10:58
Telefon:: lg

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez basswitek » 8 maja 2018, o 23:48

Różnią się obsługiwanym pasmem LTE. C103 ma najważniejsze pasmo 1800 ale nie ma pasm 2600 i 800, C106 i R116 nie mają tylko 800 (b20). Leree ma wszystkie pasma ale występuje tylko w wersji 3/32. C103 ma trochę jaśniejszy wyświetlacz i chłodniejsze kolory. A i jeszcze ładowarka - c103 ma indyjską + przejściówkę na EU


lucman napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Mam ten sam problem w jednym z Cool1 w rodzinie. Jest to C103 z softem z LiTB (5.8.018S). Nie był wgrywany żaden dialer. Robiłem reset do fabrycznych ustawień. Nie pomogło. Wgranie softu Leree przez update nie przeszedł. Zostało wgranie TWRP metodą włocha i potem wg instrukcji podanych na forum. Gdyby jednak udało się rozwiązać ten nieszczęsny feler z tym odbieraniem to zostawiłbym soft od LiTB.

Czy Tobie udało się rozwiązać problem?

Niestery problem sporadycznie ale nadal istnieje. Próbowałem różnych ustawień, nie ubijania aplikacj itd. Soft ten sam, tylko model to R116 (3/32gb) z Lightinthebox. Na pewno to nie wina czujnika zbliżeniowego lub światła.
Dziś wyłączyłem w opcjach baterii zredukowanie ilości wybudzeń i zobaczymy, dam znać.
A czy jesteś pewny że na innym sofcie tego problemu nie będzie?
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez rm_125 » 9 maja 2018, o 09:40

Cześć
Panowie kupiłem dzeiwczynie Coolpada model R116 i niestety u niej w mieszkaniu łapie jej słabo zasięg.
Miał ktośten problem, myslałem że może zmiana Romu coś da bo w niektorych modelach rom cudownie poprawia zasieg.

a ta kto mega zadowolona z telefonu ;)
rm_125
AKTYWNY
 
Posty: 286
Dołączył(a): 26 paź 2013, o 12:00
Pochwały: 3
Telefon:: Note 4x
ROM: chiński

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Mrowka221 » 10 maja 2018, o 10:34

Ten cool to jakas padaka, mam problem z bateria trzyma ledwo 1 dzień, rom mam stockowy z lightinthebox bez chinskich smieci, bateria sie przegrzewa, czasem jak podłącze do ładowania to z niczego ucieka na 40% w ciagu 2 miunt, czasem nawet bez ładwoania skacze jakby bateria miała 10 lat, telfeon ma miesiąc. Czy wgranie innego softa pomoże czy to raczej sprzętowy problem?
Mrowka221
 
Posty: 63
Dołączył(a): 26 paź 2014, o 11:30
Telefon:: Le max 2
ROM: small EUI

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 10 maja 2018, o 11:27

No, zdecydowanie może pomóc. Problemy jak twój pojawiają się tutaj głównie w odniesieniu do wersji R116.
Spróbuj wgrać ROM LeRee.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez cwanyy » 10 maja 2018, o 15:55

Witajcie, Mam problem jak kolega Mroowka221. Telefon R116 global kupiony przez lightinthebox. Próba wgrania romu LeRee z linku: https://forum.xda-developers.com/androi ... m-t3663844 przez wrzucenie updeta.zip i manualny wybór aktualizacji zawiesza się przy restarcie telefonu. Proszę o pomoc jak wgrać poprawnie Rom no i źródło do niego. Dziękuję
cwanyy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 maja 2018, o 15:45
Telefon:: LeEco Cool1
ROM: stock 5.8

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez wistak » 10 maja 2018, o 20:42

Siedzę na LeRee
Które zainstalowałem 2 raz (po tym jak próbowałem z nowszymi wersjami EUI).
Mam wrażenie że albo w trakcie tej drugiej instancji albo gdzieś w ustawieniach? coś się zrąbało.
Kiedy otworze listę ostatnich aplikacji (tej z ustawieniami) i wyjdę z niej nie wybierając apke tylko np. klikając Home lub Back to nie cofa mnie do apki w której byłem tylko do wcześniejszej.

Np. przeglądam FB wracam na pulpit odpalam YouTube otwieram te quicksettings przełączam np. dane komórkowe na wifi i próbuję wrócić do YT ale nie wybierając go a klikajac Back przenosi mnie do FB

Ten sam problem występuje kiedy chce zrobić screena tym wbudowanym narzedziem bo zamiast screena tej apki co chce robi się w poprzednio używanej

Ktoś się zetknął z takim problemem?

Sent from my C1-U02 using Tapatalk
wistak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 05:05
Telefon:: Lumia 640 XL
ROM: WM 10

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez wistak » 10 maja 2018, o 21:32

cwanyy napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



https://translate.googleusercontent.com ... ry54373346

Postepujesz zgodnie z tą instrukcją po czym wgrywasz leree przez TWRP (opcja install)
wistak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 13 lis 2017, o 05:05
Telefon:: Lumia 640 XL
ROM: WM 10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości