• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 11 gru 2016, o 19:00

noman1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Gdyby to było proste, to nie byłoby ryzyka.
Lepiej używać softów sprawdzanych kolektywnie, przez wielu różnych deweloperów, którzy rozumieją kod. Naprawdę tak trudno to ogarnąć?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez rzepek2 » 11 gru 2016, o 19:51

Właśnie w trybie MTP nie widzi pamięci
rzepek2
 
Posty: 58
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 17:28
Telefon:: lenovo s850

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez swiezak82 » 11 gru 2016, o 20:00

U mnie na X822 nie widzi jak jest włączone debugowanie USB
Avatar użytkownika
swiezak82
VIP
 
Posty: 1353
Dołączył(a): 24 kwi 2014, o 11:42
Pochwały: 51
Telefon:: Pentagram
ROM: 4.1.2

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez ponczi » 11 gru 2016, o 22:09

night95 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Można wiedzieć jak rozwiązałeś problem? Mam od wczoraj Cool1 i chciałem wgrać oprogramowanie. Jednakże postępując wedle wszelkich instrukcji nie potrafię poradzić sobie z tym problemem.


Edit.
Szukając rozwiązania, natknąłem się nataki poradnik:
http://www.droidsavvy.com/unbrick-qualcomm-mobiles/
Zrobiłem wedle opisu i po podłączeniu telefonu niby wykryło: Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 to się pojawiło.
Skorzystałem z QFILa, by wgrać recovery, ale pojawił się komunikat, że jakiś błąd: Sahara fail czy jakoś tak. Myślałem, że może plik jakiś jest błędny, jednakże po wejściu do recovery, wszystko wyglądało, że jest. Zainstalowałem soft od BB72 i działa.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez peterg6 » 11 gru 2016, o 23:55

prtc napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Najpierw doczytaj co daje drugi aparat. Zasłoń dolny i spróbuj zrobić zdjęcie z rozmazanym tłem.

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka


Zrobilem bez problemu. Tam jest drugi aparat mono jak w p9 wedlug doniesien. Według mnie nie ma tam 2 aparatow albo nie jest to wcale wykorzystywane.

To coś źle kombinujesz. Jeżeli faktycznie przesłonisz dolny aparat jakimś materiałem nie ma bata żeby telefon rozmył zdjęcie w trybie lustrzanki. Sprawdzałem po raz kolejny. Zasłonisz- podgląd jest ze standardowym tłem, odsłonisz- aparat w sekunde rozpoznaje otoczenie i rozmywa.

Wysłane z mojego C106 przy użyciu Tapatalka
peterg6
 
Posty: 156
Dołączył(a): 12 lip 2013, o 22:09
Lokalizacja: Wieluń
Pochwały: 3
Telefon:: Mi6

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez noman1 » 12 gru 2016, o 00:44

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Możesz mieć rację. W OnePlus One soft był zapaćkany chińskimi apkami, więc szybko wpadały różne softy. CM 13, ciągle były z nim pdoblemy, cos nie dzialalo, poprawiali psujac coś innego i tak w kółko, co dzień czy dwa NIGHTy...... neverending story, czyli kupa.
W Cool1 na sofcie od HKTR nie ma żadnych chińskich apek, nic nie muli, soft czysty, spolszczenie na przyzwoitym, jak na myfrendy, poziomie.
Nie trzymam w telefonie ważnych danych ani informacji więc nie mam zamiaru nic zmieniać, i pakować się w kolejną niekonczacą historię z wiecznymi aktualizacjami, kiepskich, niedopracowanych customów.
Denerwujące jest takie podejście, wrzucaj customa bo tak muszisz i już i bez gadania.
Rozumiem , że niektórzy lubią się bawić softami, testować, też lubiłem do czasu, ale nie narzucajmy tego innym, tym bardziej ze softy nie sa do końca w 100% działające.
Ostatnio edytowano 12 gru 2016, o 00:55 przez noman1, łącznie edytowano 1 raz
noman1
 
Posty: 168
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 21:53
Pochwały: 22
Telefon:: MI MIX 2

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez ra-vau » 12 gru 2016, o 00:54

Ja tu się wypowiadalem gdzieś na początku. Jednego zamowilem znajomemu, drugiego siostrze, bo tak jej się spodobał. Oba są na sklepowym Romie,wszystko chodzi gładko i sprawnie, sot jaki wykręca młoda na dwóch kartach sim i jej używaniu jak typowej nastolatki = msgr, fb, insta, snap, yt, gry, dziesiątki fotek, lte neta dużo, to 6-9h, ja nie widzę powodu by zmieniać coś co działa. Po skanowaniu czysto. Do banku się nie loguje na tym, nie ma wrażliwych danych.


Ps nie wiemktorego noman miałeś OnePlus, ale ja obecnie na op3 z oxygenos 3.2.8 jestem pod wrażeniem,wszystko działa rewelacyjnie, 100% po PL.
Już jest beta 7.0 Nugata ... W styczniu update. Ja wręcz przeciwnie, nie widzę by mieli co poprawiać :]
LeEco :)
Avatar użytkownika
ra-vau
NewsMan
 
Posty: 2079
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 17:26
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 114
Telefon:: V967S

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez noman1 » 12 gru 2016, o 00:56

Miałem OnePlus One, z pierwszej serii, sprzęt wypas, ale soft kiepski a customy jeszcze gorsze.
Moim zdaniem Eui 5.6. 014S jest naprawdę całkiem fajny, dla normalnych ludzi, oczywiscie zawsze można mieć jakieś ale, za mało ustawień, za mało widgetow, za mało themes........ jak do każdego softu.
noman1
 
Posty: 168
Dołączył(a): 28 gru 2013, o 21:53
Pochwały: 22
Telefon:: MI MIX 2

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 12 gru 2016, o 02:31

noman1 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nie ogarniasz jednej rzeczy - to co przychodzi od sprzedawcy, to najczęściej właśnie jest custom. W dodatku jest to custom modowany przez sprzedawcę w sposób, którego nikt prócz niego nie sprawdza. Więc masz wgrać coś pewnego, albo oryginała.
Tak to zwykle jest - podstawowy krok.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez ponczi » 12 gru 2016, o 11:39

Co może być przyczyną wywalania FC google play podczas instalacji niektórych aplikacji? Pobieram to co miałem na wcześniejszym telefonie i pod koniec wywala FC.

Zmiana apki sklepu nie pomogła. Czy winny może być problem z instalacją recovery (o którym wspominałem we wcześniejszym poście) i późniejsze stawianie na nowo romu? Nie ukrywam, że zastanawiam się, czy wcześniejsze problemy nie będą miały jakiś konsekwencji w działaniu urządzenia.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez patoreis » 12 gru 2016, o 13:45

W opisie Romu od włocha jest napisane żeby po instalacji wyczyścić dane aplikacji sklepu (przed logowaniem), może to jest przyczyną problemów
patoreis
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30 cze 2014, o 14:30
Telefon:: samsung

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez ponczi » 12 gru 2016, o 16:46

@up

wykonywałem to. Niby klikając na czyszczenie, wyłączając dostęp do roota, jakoś instalacja poszła i nie wywaliło FC sklepu.
Przez te wcześniejsze problemy z dystansem podchodzę do ewentualnych błędów, itp. Jeżeli ostatecznie recovery pojawiło się, instalacja romu udana, to można "spać spokojnie"? Czy problem został zamaskowany i nie wiadomo, czy coś się jeszcze nie posypie.

Pytanko do doświadczonych. Jeżeli w ustawieniach - bateria - power saving managment - app protection ustawię ochronę, to oznacza, że nie będzie w razie czego wywalało aplikacji po zgaszeniu ekranu? Chodzi mi przede wszystkim o endomondo, czy nie będzie sytuacji, gdzie mam trening i w jego trakcie aplikacja zamknie się. Bądź gdy zapauzuje czy nie wywali treningu po dłuższej przerwie. W moim wcześniejszym telefonie wiedziałem co i jak, ale w tym, jeszcze się uczę.
Lenovo ZUK Z2 Pro
ponczi
 
Posty: 72
Dołączył(a): 11 gru 2016, o 21:57
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 2
Telefon:: Zuk Z2 Pro

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron