• Reklama

Cool1 od LeEco oraz Coolpad

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez pieciak » 17 paź 2017, o 19:46

test w swietle sztucznym i na zewnatrz bardzo ciemno...
wedlug mnie jakosc zdjec jest taka sama, tylko kolory mniej nascone, sami zobaczcie i oceniajcie:

https://imgur.com/a/msd48
pieciak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 14:13
Pochwały: 8
Telefon:: Cool1
ROM: JUI 7.1.1 cuoco

Reklama

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez omi » 17 paź 2017, o 20:13

Męczycie te fony po ciemku, na parkingach w nocy itp. Ja wiem, że to dobry test, bo jeśli tu będzie znośnie to i w pochmurny dzień będzie nieźle.
Mnie jednak często ciekawi ostrzenie z bliska i jak wychodzą makra. Chcę zrobić dobrej jakości notatki, zdjęcie jakiejś części w aucie do której nie sięgam itp. a tu wcale nie jest tak dobrze przy wielu fonach - ileś prób by coś sensownie wyszło, jeden z powodów pozbycia się kiedyś pięknego jak dla mnie X600 i paru innych mniej pozostających mi w pamięci fonów.
Nota bene mój stary G620s z 8 Mpx matrycą całkiem sobie radził. Zdjęcia dzienne też miał jaśniejsze i bardziej szczegółowe niż np. redmi 3 - czasem kosztem ziarna, ale i tak lepsze i bardziej szczegółowe. Jak pamietam to dopiero w mi5 było znośnie, ale w a5 2016 i tak lepiej w końcowym efekcie (bo ostrzy gorzej niż mi5).
Zaś odnośnie apek to w moim przypadku, jeszcze żadna nie robiła mi lepszych fotek niż oryginalny soft z fona. Używam takiej na a5 2016 by mieć datę (bo tu jej nie ma) bez wyciągania jej softem z pliku i to tylko tyle. Bez dobrego ostrzenia i znośnej optyki nie będzie też nikomu sensownie działać "lupka" - młodym zapewne nie przyda się, ale przy pogorszonym wzroku może to być pomocne.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Kosiar » 17 paź 2017, o 21:11

Flyagaric napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak nie można?
https://www.joybuy.com/3298293.html
I jest "in stock"
Kosiar
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 09:27
Telefon:: Coolpad Cool1 4/64
ROM: LeRee

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez omi » 17 paź 2017, o 21:19

Czy rzeczywiście jest to przekonasz się dopiero jak "kupisz". Jeśli nie chcesz korzystać z cashback-u (tu nie wiem czy rzeczywiście da się, a jeśli jest to malutki) to możesz nie opłacać od razu.
W tym sklepie często bywało, że towar był, a nie dało się kupić. W przypadku cool1 nie sprawdzałem, bo nie chciało mi się, a czas na zabawy z softami jakiś rok temu mi minął.
Wysyłka też loteria. Początkowo bywało bez VAT, później niemal wszystko z VAT, a teraz zaś loteria i chyba nikt tego nie ogarnia czym i jak wyślą.
Fony jednak pachnące nowiutkie, bez syfu i to trzeba im przyznać. Pod tym względem JD/JoyBuy nie można nic zarzucić - przynajmniej w przypadku JD Collection.
Poza tym brak EU ładowarki w fonie traktuję jak fon kilka $ drożej. Nie uznaję przejściówek i dla mnie to nie to samo jak ładowarka EU. Po prostu muszę ją doliczyć do ceny i te 6-8 $ dochodzi, choć nieco szkoda nie używać ładowarki Leeco, bo powinna być niezła. W przypadku Xiaomi to może nie aż taki minus - osobiście zdecydowanie wolę Blitzwolfa co jest stabilny i nie grzeje się - mam do niego zaufanie, a innych chińskich zamienników nie znam.
Avatar użytkownika
omi
AKTYWNY
 
Posty: 434
Dołączył(a): 29 wrz 2015, o 21:19
Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez sajdor » 17 paź 2017, o 23:12

czy na romie od cuoco92 mozecie przelaczyc gps w tryb wysoka dokladnosc ?

klikam na niego i wraca mi na tryb tylko urzadzenie ... mapy google praktycznie nie znajduje mi gps.
sajdor
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 16:58
Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi
ROM: MiuiPolska

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Flyagaric » 18 paź 2017, o 01:28

Kosiar napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak nie można?
https://www.joybuy.com/3298293.html
I jest "in stock"


Przez chwilę nie było. Wróciły droższe.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez tymbark » 18 paź 2017, o 04:50

sajdor napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

U mnie bez problemu się da
Avatar użytkownika
tymbark
 
Posty: 152
Dołączył(a): 10 kwi 2016, o 19:45
Pochwały: 10
Telefon:: RN4 4/64
ROM: miuipolska

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez sajdor » 18 paź 2017, o 09:41

dobra zrobiłem factory reset i wszystko git, gps śmiga :)

Pytanko do bardziej doświadczonych userów romu od Cuoco92

Które aplikacje można zamroźić, aby nie było problemów z systemem ? Bo patrze i chyba nie potrzebne są te myvodafone, jakieś włoskie Music, skitch itp ?
sajdor
 
Posty: 34
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 16:58
Pochwały: 4
Telefon:: Xiaomi
ROM: MiuiPolska

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Szasznik96 » 18 paź 2017, o 18:39

Czyli tak konkretnie podsumowując panowie, tak w codziennym użytkowaniu żeby wszystko działało, powiadomienia, aparat itd.Jaki Rom jest najlepszy Cuoco czy te LeRee ?
Szasznik96
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 16:00
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung s7

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez tymbark » 18 paź 2017, o 18:52

Szasznik96 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To już chyba tylko będzie zależało od preferencji właściciela na jednym i drugim romie telefon działa bez problemu
Avatar użytkownika
tymbark
 
Posty: 152
Dołączył(a): 10 kwi 2016, o 19:45
Pochwały: 10
Telefon:: RN4 4/64
ROM: miuipolska

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez Szasznik96 » 18 paź 2017, o 20:29

No preferencje są takie żeby działał jak najlepiej, z tego co widzę to dużo zabawy żeby cuoco wrzucić nie wystarczy te zwykłe TWRP i instalacja? trzeba jeszcze wczesniej jakiś soft wrzucać ? mógłby ktoś to streścic? jakie plusy wzgledem leree generalnie ?
Szasznik96
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 mar 2017, o 16:00
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung s7

Re: Cool1 od LeEco oraz Coolpad

Postprzez pieciak » 18 paź 2017, o 21:48

Zrobiłem porównanie dla osób, które są zaintersowane, wycinków ze zdjęć pomiędzy romami LEREE i CUOCO (te same warunki oświetleniowe) chyba dobrze widać jakie są różnice, ocenę pozostawiam Wam, według mnie w cuoco jest mniejsze odszumianie (i chyba dobrze) no i nasycenie kolorów w leree jest sporo większe. Nie ma co mówić ze aparat w cuoco jest gorszy, bo jak widać nie jest, po prostu są jakieś inne algorytmy aplikacji aparatu...

Obrazek

Autor postu otrzymał pochwałę
pieciak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 9 wrz 2017, o 14:13
Pochwały: 8
Telefon:: Cool1
ROM: JUI 7.1.1 cuoco

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do LeTV LeEco



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron