• Reklama

Co to za telefon?

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

Co to za telefon?

Postprzez Shepart » 25 cze 2013, o 02:47

Witam,
od około 2 tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem jakiegoś telefonu xD a dokładniej dostałem w prezencie telefon, wiedziałem, że to podróbka ale nie wiem czego a głupio mi się jest pytać darczyńcy o to, co to jest. Szukam już prawie 2 tygodnie w necie jakiejś informacji co to za model ale na próżno, jak już mi sie wydaje, że to to, to się okazuje że jednak jest sporo różnic między moim tel a tym porównywanym. Dobra a teraz szczegóły pod baterią jest napis N9300, jednak z tego co w necie znalazłem o tym modelu wynika, że nijak on nie jest podobny do tego co mam ja [tamten to podróbka samsunga galaxy s3 mini] a mój to raczej zwykły s3, jednak różnice między modelem i9300 [podróbka zwykłego s3] a moim też są dość spore. W programie programie AnTuTu pokazuje, że mój tel to model e1920_v77_zlh_9p017_asx. Telefon działa pod androidem 4.1.1 i posiada 2 rdzeniowego procka 1Ghz ARMv7. W załącznikach podeślę kilka zdjęć telefonu jak i pudeła i wszystkiego co może pomóc w identyfikacji. Mam nadzieje że razem rozgryziemy tą tajemnice xD Z góry dzięki za pomoc. O dodam jeszcze, że w menu mam aplikacje Galaxy Note 2, a rozdzielczość ekranu to 540x960. Mogę jeszcze dodać, że info z pudełka nie ma wiele wspólnego z tym co faktycznie ma telefon.
Shepart
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 17:59
Lokalizacja: Polska

Reklama

Postprzez homar » 25 cze 2013, o 14:35

Podróbek galaxy sIII jest pełno. Twój telefon jest jedną z nich.
homar
AKTYWNY
 
Posty: 238
Dołączył(a): 24 paź 2012, o 14:32
Lokalizacja: Poznań
Telefon:: Elephone P6000


Powrót do Pytania, problemy



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama