• Reklama

Axon M - Nowy pomysł ZTE na telefon z dwoma ekranami

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

Axon M - Nowy pomysł ZTE na telefon z dwoma ekranami

Postprzez sephot » 27 paź 2017, o 22:14

ZTE zapowiedziała model Axon M w US. Nie byłoby to może takie niezwykłe, gdyby nie fakt, że mówimy to o telefonie z podwójnym składanym ekranem, który może, ale nie musi namieszać na rynku telefonów.

Obrazek
Model Axon M nie przypomina żadnego innego telefonu, przynajmniej według mojej subiektywnej opinii, choć spotkałem już komentarze, w których doszukiwano się podobieństwa do Nintendo DS.

Dodatkowy ekran będzie można ustawiać w różnych trybach wyświetlania, co może być całkiem przydatne.

Obrazek
Axon M otrzyma dwa ekran 5.2-cala (FHD, 428ppi, 1.78:1), sercem telefonu będzie Snapdragon 821 wsparty 4GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci ROM. Telefon również wspierał będzie karty microSD do pojemności 256GB.

Co ciekawe, telefon posiadał będzie tylko jeden aparat (20MP F/1.8), który w zależności od położenia ekranu, będzie albo głównym aparatem, albo na froncie, co daje wiele możliwości. Całość pracowała będzie na baterii 3180mAh z obsługą QC 3.0 (USB Typ-C), a po wyjęciu z opakowania Axon M pracował będzie z Android 7.1.2.

Dwa ekrany dają możliwość wyświetlania informacji na wyświetlaczu w kilku różnych wariantach:
Extended Mode – Pozwala dla przykładu oglądać YouTube na jednym ekranie a na drugim przeglądać komentarze.
Dual Mode – Pozwala na przykład odpalić dwie osobne aplikacje na odrębnych ekranach lub jedną na obu (Google Docs i kopiować dane z jednej tabeli do drugiej)
Mirror Mode – Według mnie mało przydatna opcja, pozwala mirror-ować drugi ekran, ewentualne zastosowanie takiego rozwiązanie przyda się, kiedy chcemy zagrać w gry typu szachy z drugą osobą albo HEX).

Telefon aktualnie dostępny będzie tylko w USA, jednak ZTE potwierdziło iż model ten udostępniony zostanie w Q1 2018 również w europie.
>LeTV x600>?
http://www.sephot.pl <-Recenzje
http://newsborg.blogspot.com <-Nowości,Kupony,Promocje
Avatar użytkownika
sephot
VIP
 
Posty: 2818
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 09:03
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 119
Telefon:: LeECco

Reklama

Re: Axon M - Nowy pomysł ZTE na telefon z dwoma ekranami

Postprzez Herezja » 28 paź 2017, o 01:29

Hmmm czy mam rozumieć, że to będzie telefon komórkowy rozkładany tak aby ustawić obok siebie 2 ekrany?
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Axon M - Nowy pomysł ZTE na telefon z dwoma ekranami

Postprzez moth » 28 paź 2017, o 02:01

jakby trochę to szczuplejsze było i przy tym miało jeszcze trzecią część żeby nie był z tego po rozłożeniu kwadracik to byłoby dużo ciekawsze
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Axon M - Nowy pomysł ZTE na telefon z dwoma ekranami

Postprzez Herezja » 28 paź 2017, o 05:32

Mam rozumieć, że kwadracik jest BEE?
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Axon M - Nowy pomysł ZTE na telefon z dwoma ekranami

Postprzez afeasr » 28 paź 2017, o 23:46

i taka drobinka kwarcu dostająca się między te dwa wyświetlacze XD
afeasr
 
Posty: 91
Dołączył(a): 10 sie 2017, o 16:59
Pochwały: 4
Telefon:: sd


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron