• Reklama

Armor 6e

dyskusja o Telefonach Ulefone, opinie, problemy. pomoc, wsparcie.

Armor 6e

Postprzez MatrakPL » 28 wrz 2019, o 09:57

Witam, na wstępie chciałem się przywitać, gdyż jestem tu nowy i od niedawna (1.5 miecha) posiadam Armorka 6e. Telefon ogólnie sprawuje się dobrze, oczywiście brakuje mu jeszcze do flagowców (przesiadłem się z Huaweia p10) ale w związku, że pracuje na budowach, potrzebowałem takiego, jak go zwią "Króla pancerniaków" i padło na Armora 6e. Ale do rzeczy...mianowicie mam problem z Messengerem. Oróż gdy prowadzę rozmowę i na pewną chwilę odłożę tel, nie przychodzą mi powiadomienia, że dana osoba dalej mi coś pisała, dopiero jak wejdę z powrotem, nagle multum wiadomości mi przychodzi. Czasami też jest tak, że jak piszę na laptopie w tym komunikatorze, na telefonie nie przychodzą mi wiadomości, a jak włącze messengera na Ulefku to ponownie masa wiadomości od danej osoby przychodzą, mimo iż były odczytywane na laptopie. Miał ktoś z was takie problemy? Ogolnie znacie jakieś sposoby na poprawienie wydajności tego telefonu? Jakie macie opnie? Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :D

P.S Czy ktoś z was czeka na Armorka 7? :) Aż ciekawy jestem, czy będzie wart uwagi :)
MatrakPL
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 wrz 2019, o 09:45
Telefon:: Armor 6e

Reklama

Powrót do Ulefone



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama