• Reklama

Android i przeglądarka z systemu Windows???

Tematy dotyczące wszystkich telefonów, sieci, operatorów, bateri itp..

Android i przeglądarka z systemu Windows???

Postprzez phenix1 » 3 gru 2020, o 12:33

Pytanie czy w jakiś sposób da się na androidzie uruchomić przeglądarkę z systemu Windows? O co chodzi, wyjeżdżam na ładnych kilka dni i będę miał bardzo mocno ograniczony dostęp do laptopa czy komputera a pracuję z przeglądarką i skryptami wrzuconymi do TamperMonkey. Niestety mimo że można dodatek TamperMonkey zainstalować na androida to jakoś nie bardzo to działa. Dlatego zastanawiam się czy jest jakiś patent na to. Do tej pory przyszło mi tylko do głowy poszukać sposobu na uruchomienie windosowej wersji przeglądarki wraz z dodanym do niej dodatkiem. Dziś dostanę Redmi Note 8 PRO więc będę mógł na nim robić jakieś próby a zostało mi około tygodnia żeby ogarnąć ten temat.
Avatar użytkownika
phenix1
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 20:43
Telefon:: htc 8s

Reklama

Re: Android i przeglądarka z systemu Windows???

Postprzez Herezja » 3 gru 2020, o 16:28

Jedyne co kojarzę to włączanie w androidowej przeglądarce strony w trybie komputera. Nie zmieni to jednak Twojego problemu bo w androidowej przeglądarce nie będzie dodatków dedykowanych dla wersji z PC.
Avatar użytkownika
Herezja
VIP
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 19 kwi 2015, o 12:14
Pochwały: 50
Telefon:: Huawei p10

Re: Android i przeglądarka z systemu Windows???

Postprzez basswitek » 3 gru 2020, o 18:35

Na Firefox na androidzie spróbuj, mała szansa że przejdzie jest bo dodatki są w miarę zgodne z wersją pc
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Android i przeglądarka z systemu Windows???

Postprzez phenix1 » 3 gru 2020, o 19:18

basswitek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Niestety TamperMonkey nie ma wśród polecanych apek na androidzie :(
Avatar użytkownika
phenix1
 
Posty: 27
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 20:43
Telefon:: htc 8s


Powrót do Dyskusje ogólne o telefonach



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron