• Reklama

Aliexpress w jaki sposób zwrócą mi pieniądze

Rozmowy na wszystkie tematy

Aliexpress w jaki sposób zwrócą mi pieniądze

Postprzez Mkkg » 21 gru 2017, o 19:06

Witam,
W jaki sposób Aliexpress zwróci mi pieniądze które wpłaciłem przez przelewy24 za pomocą poczty ?, nie chce anulować zamówienia na Aliexpress lecz sprzedawca mi napisał najpierw ,,low declare " , a chwilę potem ,,dear you can order 3psc/lot from germany warehouse" co to dokładnie oznaczy, i czy wyśle do mnie przesyłkę, jeśli nie to jak dostane wzrot pieniędzy ?
Mkkg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 gru 2017, o 20:11
Telefon:: Lg

Reklama

Re: Aliexpress w jaki sposób zwrócą mi pieniądze

Postprzez wacie72 » 21 gru 2017, o 19:31

Dlaczego na siłę szukacie sobie problemów ?
Módl się by sprzedawca wysłał ci paczkę bo o zwrocie kasy przy takiej płatności zapomnij.

Jeżeli nie chcesz zakładać konta walutowego to tutaj na form są osoby które nawet za darmo w twoim imieniu zamówią ci towar a ty zapłacisz im nawet przelewem na poczcie.
Avatar użytkownika
wacie72
VIP
 
Posty: 856
Dołączył(a): 18 maja 2014, o 14:59
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 49
Telefon:: Redmi Note 7

Re: Aliexpress w jaki sposób zwrócą mi pieniądze

Postprzez Mkkg » 21 gru 2017, o 19:53

Dzięki za pocieszenie... Czyli nie ma szans na odzyskanie pieniędzy ? Czy jakieś są przy kontakcie z przelewy24 ? Nigdzie gdzie czytałem o płatności przez przelewy24 druczkiem pocztowy nie pisało że nie ma możliwości wzrotu pieniędzy...
Mkkg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 gru 2017, o 20:11
Telefon:: Lg

Re: Aliexpress w jaki sposób zwrócą mi pieniądze

Postprzez clorox » 21 gru 2017, o 20:52

Nie mogą ci nie zwrócić jak masz potwierdzenie przelewu. Będziesz musiał pewnie podać numer konta, bo przekazem pocztowym nie wiem czy zrobią zwrot. Tego się dowiesz na infolinii P24.
Ostatnio edytowano 21 gru 2017, o 21:10 przez clorox, łącznie edytowano 2 razy
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Aliexpress w jaki sposób zwrócą mi pieniądze

Postprzez Mkkg » 21 gru 2017, o 21:08

Dzięki, mam nadzieje że niebęde musiał tego robić, ale na całe szczęście mam potwierdzenia
Mkkg
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 gru 2017, o 20:11
Telefon:: Lg

Re: Aliexpress w jaki sposób zwrócą mi pieniądze

Postprzez Flyagaric » 22 gru 2017, o 12:21

Widzisz, pozorne uproszczenie sobie życia, jakim wydaje się użycie Przelewy24, zwykle odbija się sporą czkawką przy jakichkolwiek problemach. Jak nazwa wskazuje - to są przelewy i dokładnie taki poziom zabezpieczenia oferują. Jesteś na łasce sprzedającego, jak będzie chciał utrudniać zwrot, to utrudni.
Konto PayPal i/lub karta kredytowa chronią twe pieniądze nieporównanie lepiej. Warto przemyśleć, czy dalej chcecie iść po najmniejszej linii oporu, i czy to faktycznie tyle zachodu otworzyć sobie konto.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers


Powrót do HydePark



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama