• Reklama

[zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez gro » 28 cze 2015, o 08:48

Teoretycznie w piątek przed północą została wysłana do mnie paczka pocztą szwedzką, o takim numerze RE559725621SE. Kiedy mogę się spodziewać jakiegoś statusu? Możliwe by już wyleciała, czy raczej lezakuje gdzieś w Chinach?
gro
 
Posty: 38
Dołączył(a): 11 cze 2015, o 19:11
Telefon:: lg

Reklama

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 28 cze 2015, o 08:53

Oczekujesz wróżby? Bo niby skąd może ktoś to wiedzieć, może za kilka dni, może za kilkanaście.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Azael » 28 cze 2015, o 09:18

Wczoraj w nocy zamówiłem paczkę, rano już dostałem numer śledzenia. Tylko w nim nie ma żadnych liter same cyfry 02134140407. Numer może być prawdziwy czy ściema?
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez fake4r » 28 cze 2015, o 09:20

Zakup za kilka $ = przesyłka nierejestrowana. Normalka. Co druga strona w tym wątku to jest to o co pytasz.
Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 28 cze 2015, o 09:24

Do tego jest to wyjaśnione w FAQ, może tak zaczniecie go czytać?
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Azael » 29 cze 2015, o 13:04

Kupiłem dość dużo tanich rzeczy dla znajomych po kilka, kilkanaście dolarów. Wybierałem China Post Registered Air Mail aby była rejestrowana. 2 na 10 rzeczy została wysłana taka pocztą , pozostałe mam właśnie wysłane pocztą bez śledzenia,same numery bez liter. Czy to jest normalne , że sprzedawcy zmieniają sposób dostawy ?

Drugie pytanie, jeden sprzedawca napisał mi coś takiego

Dears, thanks for your order, we would send your purchased parcel within 5 working days by China Post mail which will take around 30 days, and it may take more than 30days to some very remote country and area, please kindly noted. And if you don’t received the parcel for some uncontrollable reason within the time of receipt, we will extend the time of receipt for your order until you received the parcel. And if you don’t want to wait more time to receive the parcel, you may leave a message to us for full refund instead of opening of a dispute, you may give us your paypal account, then we will give you full refund, just because we are a new shop on Aliexpress, we don’t want a high dispute rate, thank
you for your consideration. Have a nice day!
BTW, you may trace your parcel on http://sproat.91track.com/track? around 5 working days after the China Post received the parcel, because they need time to put the information into tracking system.

Od razu proponuje aby zrezygnował z transakcji ?
Azael
AKTYWNY
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 maja 2015, o 21:53
Pochwały: 4
Telefon:: Sony

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez Killer7989 » 1 lip 2015, o 12:07

Komuś też jeszcze paczka z 26.06 nie doleciała do Polski ?:D

Zawsze jak zamawiałem i wylatywała przed weekendem to miałem pon/wt. w warszawie i sr/czw juz w domu, a tu lipa bo nadal...

Nadanie przesyłki 2015-06-24 15:10 International Postal System
Wysłanie przesyłki 2015-06-26 10:22 BEIJING

czuje ze to edzie moja pierwsza "lost in action" :mrgreen:
Avatar użytkownika
Killer7989
 
Posty: 8
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 10:46
Telefon:: Nokia

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez blue_voyager » 1 lip 2015, o 12:08

Killer7989 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Chyba sobie żarty robisz...
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez basa » 1 lip 2015, o 16:52

Heh no ja tez sie ubawiłem :) ale zeby nie bylo OT odpowiem na pytanie , tak okolo 8 moich paczek wyslanych nawet przed 26.06 nie dolecialo do Polski zwlaszcza tych co wylatuja z BJ


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez robert197648 » 2 lip 2015, o 08:28

:lol: Moja paka nadana 17.06 dziś dopiero poleciała na lotnisko w Pekinie :mrgreen: Może ok 7-8 dostanę :-) Ogólnie czytałem na forum modelarzy(oni masowo zamawiają) że im paki średnio lecą ok 9 dni.Coś ostatnio poprawił się niby china post :lol: W moim przypadku akurat leci normalnie nie widzę jakiegoś turbo :mrgreen:
robert197648
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 22:59
Lokalizacja: nikąd

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez angela12627 » 2 lip 2015, o 09:18

Witam. Czy jeśli jest status: Zatrzymanie przez urząd celny 2015-07-01 16:52 WER Warszawa
to czy po WER Rudna Mała( wiem że tam nie ma jakiegoś oddziału celnego) może trafić bezpośrednio na moje UP czy jest pewne że najpierw trafi do Przemyśla i tam się wszystko okaże? Wszystkie moje paczki po WER Rudna Mała trafiały bezpośrednio na UP ale nie miały zatrzymania w Warszawie stąd moje pytanie :)
Z góry dziękuję za odpowiedź :)
angela12627
 
Posty: 63
Dołączył(a): 17 maja 2014, o 10:06
Telefon:: samsung

Re: [zakupy] Śledzenie Przesyłek, status przesyłki

Postprzez basa » 2 lip 2015, o 11:22

Z Rudnej pójdzie pewnie na Przemyśl 1 i tam zdecydują czy będzie tylko zatrzymanie przez urząd celny i puszczą do twojego UP czy także zatrzymanie w cle , wszystko zależy co w przesyłce i czy celnik miał dziś dobry humor :)

Autor postu otrzymał pochwałę
Avatar użytkownika
basa
VIP
 
Posty: 871
Dołączył(a): 27 mar 2014, o 11:52
Pochwały: 74
Telefon:: OneMinus Two
ROM: RAM

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron