• Reklama

Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez pająk38 » 7 lut 2016, o 08:55

Dajcie sobie spokój z tym pseudo sklepem - kto wysyła telefon nierejestrowaną przesyłka
pająk38
AKTYWNY
 
Posty: 211
Dołączył(a): 5 lis 2012, o 10:10
Lokalizacja: internet

Reklama

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez bjonkisz » 8 lut 2016, o 14:09

Jak można było się spodziewać GearBest nie STANĘLI na wysokości zadania.
Zaproponowali 20 $ w punktach swojego sklepu w ramach rekompensaty za niedostarczony
telefon - ODMÓWIŁEM. Mi się wydaje że to kant - oni w ogóle nie wysłali przesyłki - wzięli forsę poczekali 60 dni
zaproponowali że zwrócą mniej niż 40% jako rabat na kolejne zakupy.

Wystąpiłem do banku z prośbą o Charge Back - płaciłem kartą kredytową.
Zobaczymy jak się to wszystko skończy.


bjonkisz napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!




Ja dostałem taki komunikat 23.12 i paczki nadal nie mam. Pisz do nich by ci zwrócili kasę ja jeszcze nie mogę, bo nie mineło 45dni ;/.
bjonkisz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 11:34
Lokalizacja: PL

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez deco » 9 lut 2016, o 11:07

Wysyłanie telefonów nierejestrowaną przesyłką staje się ich domeną. Mi wysłali przez pocztę belgijską jako priorytet 21 stycznia i o dziwo dotarła do mnie 29.
deco
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 lis 2015, o 10:58
Pochwały: 1
Telefon:: Samsung

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez MadHat » 15 lut 2016, o 11:47

Jak zrobić chargeback, bo z supportem się nie dogadam. Dobrze wiedzą, że przesyłka nie dojdzie, ale nadal podają dane o moim zamówieniu, że mam sprawdzić na poczcie lub czekać dłużej. Napisałem im teraz, że daje im czas do jutra na decyzję inaczej chargeback.
MadHat
 
Posty: 44
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 16:48
Telefon:: Sony

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez jarek65w » 18 lut 2016, o 13:48

Czy jest na forum jakiś przedstawiciel GB ?
Niestety support , kręci , przeciąga czas i generalnie zmierza w kierunku naciągnięcia/oszustwa w przypadku zwrotu wadliwego towaru.

Jeśli ktoś kupuje telefon , tablet :-| .
Niech się mocno zastanowi bo realizacja jakiejkolwiek gwarancji czy zwrotu kasy w przypadku odesłania towaru wydaje się być czystą iluzją :evil: .
pozdro
Teraz to tylko japcoki
jarek65w
 
Posty: 166
Dołączył(a): 18 lut 2013, o 19:23
Lokalizacja: Łódź Janów
Pochwały: 4
Telefon:: 4S,7S

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez skazi » 18 lut 2016, o 17:05

jarek65w napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Przedstawiciel GB to działa tutaj podobnie jak support, niby jest ale w tym temacie raczej się nie wypowiada. Jedynie co robi to wrzuca te swoje wątpliwe promocje.
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez MadHat » 18 lut 2016, o 19:22

Gearbest to oszuści. Nie chcieli oddać całości pieniędzy to musiałem iść do banku zrobić chargebacka. Mam nadzieje, że się uda. Nie polecam sklepu.
MadHat
 
Posty: 44
Dołączył(a): 30 gru 2015, o 16:48
Telefon:: Sony

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Gravis » 19 lut 2016, o 13:56

Hi Gearbest,
Will you give us any discount for Chuwi Hi8 Pro model?
http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_256039.html
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez wojtus.frg » 23 lut 2016, o 17:03

Siemanko, z racji tego ze pierwszy raz robiłem zakupy w ogóle z Chin może i pytanko być dla Was dziwne :) wysłałem prośbę do supportu o podanie mi listu przewozowego kupionego telefonu, bo nigdzie nie mogłem znaleźć, ale dostałem odpowiedź ze nie maja teraz telefonów na stanie i są 2 opcje : albo czekać kilka dni aż dostaną telefony i mi wyślą albo wybrać sobie coś innego tańszego lub droższego i różnice albo zwrócą albo ja dopłacę. Te ich parę dni to rzeczywiście pare dni czy lepiej dać sobie spokój i szukać innego telefonu czy już w ogóle zrezygnować z kupna i prosić o zwrot pieniędzy?
wojtus.frg
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 sty 2016, o 21:17
Telefon:: Nexus 5

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez Gravis » 23 lut 2016, o 17:34

Rezygnuj, bierz zwrot i zamawiaj gdzie indziej.
Xiaomi Mi6 > Xiaomi Mi5 Prime > Vernee Thor > Xiaomi Mi4c Prime > ZTE Nubia Z7 Mini > Jiayu G4S > Xiaomi RedRice > Lenovo A820 > ZTE Blade
Avatar użytkownika
Gravis
VIP
 
Posty: 2453
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 09:32
Pochwały: 31
Telefon:: OnePlus 7

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez norel » 23 lut 2016, o 17:40

MadHat napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Jeśli płaciłeś przez Paypal, to logujesz się na ich stronie (Paypala) i otwierasz spór. Gdy już otworzysz spór to masz 20 dni na rozwiązanie problemu bezpośrednio ze sprzedającym. Możesz wysyłać wiadomości do sprzedającego za pośrednictwem Centrum rozstrzygania w Paypal. Po tym czasie. gdy nie przyniosło to rezultatu, możesz przekształcić ten spór w roszczenie i wtedy Paypal będzie próbował rozwiązać sprawę. Tak więc im wcześniej otworzysz spór, tym teoretycznie, wcześniej otrzymasz pieniądze.
norel
 
Posty: 131
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 12:31
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Re: Pytania o ofertę, status, paczkę do GearBest !

Postprzez norel » 23 lut 2016, o 17:42

Gravis napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Popieram rezygnuj i znajdź sobie sklep który ma towar na stanie.
norel
 
Posty: 131
Dołączył(a): 21 sty 2015, o 12:31
Pochwały: 2
Telefon:: Samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GearBest.com



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron