• Reklama

Joybuy/JD.COM

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Joybuy/JD.COM

Postprzez AnimalPL » piątek, 25 listopada 2016, 23:02

Improssible napisał(a):Pierwsze paczki dotarły już do Polski. Jak wrócę z pracy to podrzuce screena trackingu. Najlepszym faktem jest, że na paczuszce nie ma deklaracji celnej, nie ma żadnej pięczątki urzędu celnego a paczka w polsce traktowana jest jako polecona priorytetowa. Czyżby ten zabieg z Londynem może nas urchonić od vatu? Nie wiem, jeszcze jeden telefon w drodze. Średnio od zwolnienia paczki przez celników w londynie mija 7 dni aż zjawi się fizycznie w WER Warszawa

czekam z niecierpliwoscią...moja w drodze z londynu powinna byc wg trackingu na stronie:

http://www.equickchina.com/English/Trac ... EXPRESSID=ORDERNUMBER-1-1-
AnimalPL
AKTYWNY

Pochwały: 18

Reklama

Postprzez AnimalPL » niedziela, 27 listopada 2016, 20:43

mam pytanie odnośnie oneplus 3 z http://www.joybuy.com/1265567.html.

Czy da sie mu podmienic rom? Widze ze chinska wersja nie posiada lte 800mhz. Czy zmiana romu zmieni to i 800mhz bedzie dzialac ?
AnimalPL
AKTYWNY

Postprzez KarlosW » niedziela, 27 listopada 2016, 21:02

Nie

By THL W200
KarlosW
VIP

Pochwały: 25

Postprzez ra-vau » niedziela, 27 listopada 2016, 23:47

AnimalPL napisał(a):mam pytanie odnośnie oneplus 3 z http://www.joybuy.com/1265567.html.

Czy da sie mu podmienic rom? Widze ze chinska wersja nie posiada lte 800mhz. Czy zmiana romu zmieni to i 800mhz bedzie dzialac ?

1411zl tel i prawie 340zl vat? To sie nie oplaca.
LeEco :)
ra-vau
NewsMan

Pochwały: 96

Postprzez kinder112 » poniedziałek, 28 listopada 2016, 18:16

Czy komuś doszły już zamówienia z 9-11.11? I czy ktoś wie czy jakoś można śledzić te paczki po przejściu przez Londyn?
kinder112

Postprzez RussianYeti » poniedziałek, 28 listopada 2016, 18:47

Improssible napisał(a):Pierwsze paczki dotarły już do Polski. Jak wrócę z pracy to podrzuce screena trackingu. Najlepszym faktem jest, że na paczuszce nie ma deklaracji celnej, nie ma żadnej pięczątki urzędu celnego a paczka w polsce traktowana jest jako polecona priorytetowa. Czyżby ten zabieg z Londynem może nas urchonić od vatu? Nie wiem, jeszcze jeden telefon w drodze. Średnio od zwolnienia paczki przez celników w londynie mija 7 dni aż zjawi się fizycznie w WER Warszawa

Zazwyczaj paczki z JD miały zawsze podaną realną wartość w deklaracji w dodatku dość mocno rzucały się w oczy, a tu proszę; taka niespodzianka. Czekam zatem z niecierpliwością. Moja została dzisiaj zwolniona z celnego w Londynie ;-) .
RussianYeti

Pochwały: 3

Postprzez omi » poniedziałek, 28 listopada 2016, 19:49

Moja przesyłka nadal tj. od 22.11 wisi jako zwolniona w Londynie, ale jeśli rzeczywiście coś zmieniło się u nich w wysyłkach, to osoby co kupiły mi-piątki powinny mieć niezły deal.
U mnie skromnie, bo nie liczyłem na taką niespodziankę.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez AnimalPL » poniedziałek, 28 listopada 2016, 19:59

u mnie 2016/11/22 15:53:17 London Released from customs

i teraz cisza. nigdzie nic nie widac ani po tym numerze order ani po tym trackingu co wyslali austraiackim...
AnimalPL
AKTYWNY

Postprzez DavePL » poniedziałek, 28 listopada 2016, 20:08

Czy tracking pokazuje coś pomiędzy a) zwolnienie z Londynu a b) przyjście do wer waga? Moja 22ego zwolniona z Londynu a dalej żadnej aktualizacji trackingu

Wysłane z mojego Le 1 Pro przy użyciu Tapatalka
DavePL

Pochwały: 1

Postprzez omi » poniedziałek, 28 listopada 2016, 20:15

U mnie to samo i nadal cisza. Pewnie na ruskich stronach coś więcej, bo ten sklep to głównie dla nich i w przeciwieństwie do nas wiedzieli czy warto kupować.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 5

Postprzez Improssible » poniedziałek, 28 listopada 2016, 20:34

DavePL napisał(a):

Czy tracking pokazuje coś pomiędzy a) zwolnienie z Londynu a b) przyjście do wer waga? Moja 22ego zwolniona z Londynu a dalej żadnej aktualizacji trackingu

Wysłane z mojego Le 1 Pro przy użyciu Tapatalka

Tak wygląda pełny tracking. Obrazek
Improssible

Ostrzeżenia: 1

Postprzez Niejeden z nas » poniedziałek, 28 listopada 2016, 21:58

Skąd zrobiłeś wydruk?

wysłane z nokii 7110
jedno Wam powiem: życie idioty to nie bułka z masłem..
Niejeden z nas
AKTYWNY

Pochwały: 4

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI