• Reklama

Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez marcoos1 » 28 paź 2016, o 12:05

@Sandinista
Rozmawiałeś osobiście z kurierem (wcale nie miał obowiązku zadzwonić, mógł zostawić informację, że nikogo nie zastał i tyle), więc mogłeś się go spytać z jakiej jest firmy. Tutaj juz blue tobie powiedział, że nie wykazałeś również minimum zaangażowania by tego poszukać.
Teraz jak już wiesz, to pewnie zadzwonisz do firmy by donieść na tego kuriera i żeby mu narobić problemów.
A takie rzeczy można załatwić normalnie.
Być może kurier skończy roznoszenie po twojej wiosce np o 10-11 i jedzie do następnej, więc to normalne, że nie będzie czekał do 14 na ciebie. Jeśli byłeś gdzieś w miarę blisko (lub może właśnie w tej kolejnej wiosce) to jak byś go poprosił to by do ciebie przywiózł paczkę. A gdybyś kończył zmianę dopiero o 21 (np dwunastogodzinna zmiana od 9 do 21) to też byś wyzywał kuriera od bałwanów, że nie chce czekać do 21 aż wrócisz z pracy? Kurier ma określony teren i czas na wykonanie swojej pracy i czasami nie może czekać kilka godzin na kogoś by ten odebrał paczkę. Przyjedzie następnym razem i tyle. Uwierz, że mu też to nie jest na rękę wieźć towar drugi raz i dlatego dzwonił.
Pracowałem w firmie kurierskiej, więc wiem co mówię.
A kurier nie ma długiego weekendu. W poniedziałek pracują normalnie (a towar pewnie sam osobiście możesz odebrać nawet jutro w magazynie, ale o to też mogłeś spytać kuriera podczas rozmowy).
Świat się nie kręci wokół ciebie. Kurier nie jest człowiekiem gorszej kategorii. Traktuj innych ludzi z szacunkiem jakimś chciałbyś by oni traktowali ciebie. Tak więc w tej historii to nie kurier jest bałwanem, ale ktoś inny.

Autor postu otrzymał pochwałę
marcoos1
VIP
 
Posty: 1116
Dołączył(a): 13 sty 2014, o 23:37
Pochwały: 84
Telefon:: samsung

Reklama

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez blue_voyager » 28 paź 2016, o 14:57

Po raz kolejny przypominam, że od spraw trackingów, kurierów, poczty itp, są osobne wątki.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez hel_sake » 28 paź 2016, o 16:45

hel_sake napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!



Okazało się że telefon odebrał sąsiad, więc wszystko się zgadzało, paczka dotarła tak jak wskazywał traking ;)
hel_sake
 
Posty: 116
Dołączył(a): 22 sty 2015, o 14:32
Lokalizacja: Łaziska Górne
Pochwały: 1
Telefon:: Xiomi Red Rice
ROM: Stock Miui 5

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez machanek » 29 paź 2016, o 07:58

RMN3 dotarł do mnie w 9 dni wedlug opisu wychodził z Chin przez Hongkong Francję Niemcy
machanek
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 lut 2016, o 23:13
Telefon:: Redmi

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pawelbo » 29 paź 2016, o 11:58

@HongKong_Goldway

Czy będzie jeszcze Redmi Pro 64 gb w wersji International z OTA? Widzę że teraz nie macie.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
pawelbo
 
Posty: 0
Dołączył(a): 29 paź 2016, o 11:55
Telefon:: Htc

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez tpawel » 29 paź 2016, o 13:01

Bo nie ma redmi pro International z ota. Ota ma global. A nie ma globala na ten telefon

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez pawelbo » 29 paź 2016, o 14:12

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

No ok, ale mieli jakiś czas temu (kilka dni) wersję z OTA, przynajmniej tak było w opisie na aliexpress. Teraz piszą że to wersja bez OTA.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka
pawelbo
 
Posty: 0
Dołączył(a): 29 paź 2016, o 11:55
Telefon:: Htc

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez areq1987 » 29 paź 2016, o 14:16

Wczytaj przyszedł zamówiony redmi 3s int grey. Niestety telefon ma białe prześwietlenie widoczne na białym tle w dolnej części ekranu. Powinniście lepiej sprawdzać towar przed wysyłką. Zastanawiam się czy bawić się w reklamację, chociaż ta zniechęca procedura..

I teraz żeby mieć roczna gwarancję muszę dać 5 gwiazdek jakby wszystko było ok a wcale nie jest, trochę to chore.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka
areq1987
VIP
 
Posty: 820
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:44
Lokalizacja: mielec
Pochwały: 6
Telefon:: Xiaomi MI5 64GB
ROM: 7.1.2 AOSP

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez onelove » 29 paź 2016, o 16:35

Wystaw 5 gwiazdek i załóż spór masz na to 14 dni po potwierdzeniu przesyłki. Ja tak zrobiłem z jednym telefonem chociaż nieświadomie, nie wiedziałem, że zmieniły się przepisy aliexpress. Normalnie uznali mi spór. Także gwarancje za 5 gwiazdek będziesz miał, potem będzie eskalacja sporu i zwrócą Ci część pieniędzy za niepełno wartościowy towar o ile bierzesz taka opcje pod uwagę.

Chociaż lepiej najpierw napisać do przedstawiciela tutaj na forum na PW. Pewnie można to jakoś załatwić.
onelove
 
Posty: 57
Dołączył(a): 20 lut 2016, o 11:21
Pochwały: 6
Telefon:: Myphone

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez swiecki45 » 29 paź 2016, o 21:32

Witam.W metodach płatności u Goldwaya nie widzę seller shiping tylko jest określenie metoda sprzedawcy opłata jest chyba ta sama.Czy to jest dalej ta sama usługa? Pozdrawiam.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez skazi » 29 paź 2016, o 21:37

swiecki45 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Może wypadałoby używać angielskiej wersji ali, wtedy nie będzie głupich pytań? To są metody wysyłki, a nie płatności...
skazi
AKTYWNY
 
Posty: 705
Dołączył(a): 26 maja 2015, o 14:59
Pochwały: 68
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Re: Hong Kong Goldway - współpraca, promocje, pomoc.

Postprzez swiecki45 » 29 paź 2016, o 21:39

Faktycznie popieprzyło mi się po tłumaczeniu z Google.Co do pytania może i czasem trafi się głupie ale to nikogo nie zwalnia od kulturalnej odpowiedzi.
swiecki45
 
Posty: 53
Dołączył(a): 17 maja 2015, o 22:18
Telefon:: LG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama
cron