• Reklama

Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez jarek1977 » 24 lut 2017, o 15:53

Poproszę o interwencję Admina kolega powyżej zarzuca mi konfabulacje żale itd wymienia jakieś fakty , które nie miały miejsca, ja napisałem co mi mówili jak dzwoniłem a tu mi sie coś wkłada w usta.
Ten styl rozmowy ,czepianie sie osoby, która swoją sytuacje i opinie na nią przedstawia obniża poziom merytoryczny rozmowy. Nie jesteś w tej sytuacji , nie masz zatrzymanego telefonu w Przemyślu to odpuść sobie może ten watek - proszę. I daj ludziom sobie pogadać , którzy maja ten problem.
jarek1977
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 lut 2017, o 12:22
Telefon:: Coolpad

Reklama

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez clorox » 24 lut 2017, o 16:11

Przepraszam, ale nikogo nie obrażam. Nie masz żadnych dowodów na to co piszesz. Może jest tak jak mówisz, ale może jednak nieco inaczej. Tym bardziej, że różnym osobom przez telefon są udzielane sprzeczne informacje. Nie znasz faktycznej sytuacji jaka jest w UP Przemyśl, to są tylko twoje domysły jak pisałeś. To nie jest podstawa do merytorycznej dyskusji. Tak jak napisałem wyżej konkretem są skany pism. Do tego się można odnosić. Jutro zadzwonisz i powiedzą ci na odczep się coś innego. Po co wprowadzać ludzi w błąd. Od gadania, snucia domysłów itp. jest dział Hyde Park. Pozdrawiam i kończę ten offtop.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
Avatar użytkownika
clorox
VIP
 
Posty: 1421
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 17:44
Pochwały: 96
Telefon:: Cool 1
ROM: leree

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez jarek1977 » 24 lut 2017, o 17:42

Wypowiedzi tego użytkownika maja za zadanie deprymować kolejne osoby zgłaszające podobny problem , człowiek loguje się na forum i nagle zostaje podany atakowi. Co może zniechęcać do zabierania głosu. A ilość głosów i spraw jest istotna by dowiedzieć się o skali problemu tj. ile ludziom tych telefonów zatrzymano
W stosunku do moich wypowiedzi świadomie przeinacza je i wkłada mi w usta rzeczy , których nie mówiłem. Nigdy nie twierdziłem . ze ktoś mi kazał telefonicznie odsyłać telefon , poprostu przyjąłem , ze to co kilku rozmówców przed mną pisało jest prawdą i do tego się odniosłem. Nie zauważa , ze mam podobne zdanie jak on, że co do litery prawa celnicy sa ok. Bo uztykowanie to uzytkowanie i od tego nie uciekniemy. Jedynie można sie przyczepić właśnie co do terminów , które upływają i braku decyzji ina piśmie. Ja wysłałem maila , którego mi po miesiącu ktoś na moje żądanie potwierdził. Tylko tyle. I oczekuje , ze do 10.03.2017 r. dostane decyzje na piśmie czy jak kolega wyżej pisze postanowienie. Jak go nie dostane to rozważam złożenie oficjalnej skargi na przewlekłość postępowania i ewentualne moje szkody finansowe, które poniosę w wyniku działań celników. W kontaktach z urzędem terminy maja pierwszorzędne znaczenie. Wersja podstawowa to , ze jednak dostane odmowną decyzje przed 10.03.2017 nie mnij na miejscu innych forumowiczów , którzy maja np juz w lutym zatrzymane telefony to bym czekał ba pismo bo jest wg mnie spora szansa ze celnicy sie utopia pod nawala tych zatrzymanych telefonow a UKE tez może nie wytrzymać kilku tysięcy opinii. Wysyłam to jak zgłoszenie do Administracji i post. Bo moim zdaniem wypowiedzi mojego oponenta maja znamiona spamu.
jarek1977
 
Posty: 60
Dołączył(a): 24 lut 2017, o 12:22
Telefon:: Coolpad

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez blue_voyager » 24 lut 2017, o 17:49

Mam nieodparte wrażenie, ze mamy w Tobie nowe wcielenie użytkownika zjac. I masz jak w banku, że jeśli będziesz się zachowywał tak jak on, to tak jak on skończysz.
Tyle mojej odpowiedzi na Twoje pretensje i zgłaszanie postów.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez grigo » 24 lut 2017, o 18:44

potwierdzam że ja też wylałem żale [...] celnika gdy 3 raz usłyszałem już o ekspertyzach od uke.. powiedział lakonicznym tonem głosu że mogę im napisać email z prośbą o zwrot do nadawcy..
grigo
 
Posty: 13
Dołączył(a): 8 lut 2017, o 16:27
Telefon:: 790305524

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez Bettinka.r » 24 lut 2017, o 19:25

oo obudzziło ludzi ...
od 2.02 analizujemy ten temat - w większości merytorycznie- a tu znowu herezje...
Panowie wymieniane tu dziś "oświadczenie" w formie z paragrafami prawa załączyłam do UC naszego ulubionego już 10 lutego !!!
nic nie dało !!!
to tak dla tych łudzących się dalej....
a resztę merytoryczną zawiera ok 28 stron wstecz tego wątku.
i dzięki blue_voyager za ingerencję
trzymajcie się ludzie faktów i merytoryki , nasze żale i domysły nic nie wniosą do tematu
Bettinka.r
 
Posty: 68
Dołączył(a): 7 lut 2017, o 15:45
Pochwały: 7
Telefon:: 666560356

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez rivellen » 24 lut 2017, o 19:29

Czy ktoś z okolic Wrocławia również doświadczył podobnych problemów?
rivellen
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lut 2017, o 19:27
Telefon:: Huawei

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez blue_voyager » 24 lut 2017, o 19:34

Wrocław obsługuje Zabrze, a to jak na razie nie sprawdza CE.

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez rivellen » 24 lut 2017, o 19:36

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


W takim razie spróbuję szczęscia ;)
rivellen
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 lut 2017, o 19:27
Telefon:: Huawei

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez hcboria » 24 lut 2017, o 20:38

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

za to VAT prawie pewny ;)
hcboria
 
Posty: 157
Dołączył(a): 1 paź 2013, o 10:05
Pochwały: 1
Telefon:: Nz7 mini

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez fake4r » 24 lut 2017, o 22:58

Avatar użytkownika
fake4r
VIP
 
Posty: 5981
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 12:55
Lokalizacja: ChRL
Pochwały: 215
Telefon:: Redmi Note 8

Re: Certyfikat CE - zatrzymanie przesyłki przez UC

Postprzez kosmogator » 24 lut 2017, o 23:47

fake4r napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!


Nasi dzielni, bohaterscy pracownicy Służby Celnej z Przemyśla. Bronią mnie heroicznie i nieustraszenie przed niebezpiecznymi telefonami! Ciśnie mi się na usta jedno słowo, a jest to: DZIĘKUJĘ!

Poza tym niniejszym nominuję ich do tytułu Pracowników Miesiąca firm takich jak DPD oraz DHL.

Pochwały przyznane za posta: 4
Wieczność bywa naprawdę długa. Szczególnie pod koniec.
What goes around, comes around.
Avatar użytkownika
kosmogator
 
Posty: 196
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 14:17
Pochwały: 24
Telefon:: Samsung

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama