• Reklama

ZTE Nubia W5 monstrum z Windows Phone 8.1

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

ZTE Nubia W5 monstrum z Windows Phone 8.1

Postprzez marx » 16 maja 2014, o 07:52

ZTE to chiński gigant telekomunikacyjny który ma w swojej ofercie wiele naprawdę ciekawych smartfonów, w tym modele z serii Nubia z doskonałymi aparatami fotograficznymi. Niedawno pisałem o ogromnym phablecie Nubia X6 z 6,44-calowym ekranem, dwoma aparatami 13 Mpix i baterią 4250 mAh który też jest telefonem z górnej półki..

Obrazek

Do tej pory ZTE prezentowało urządzenia pracujące pod kontrolą Androida i Mozilli Firefox OS. Teraz przyszła pora na Windows Phone'a - Nubia W5.
Prawdopodobnie będzie to pierwszy telefon z windowsem korzystający z czterordzeniowego Snapdragona 801, topowe Lumie miały Snapdragona 800. Nubia W5 ma posiadać aż 3 GB pamięci RAM, 64 GB wbudowanej pamięci, 5,5 calowy ekran FullHD, baterię o pojemności 4500 mAh, oraz aparat 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu i wsparcie dla LTE. ..

Urządzenie będzie do kupienia w Chinach jeszcze w tym roku, choć część znawców twierdzi, że może nie dojść do premiery tego telefonu ponieważ używanie windowsa w telefonach z tak wysoką specyfikacją jest nie opłacalne, chyba że Chińczycy będą chcieli zaistnieć topowym Windows Phone'em u amerykańskich operatorów.


źródło:gizchina, komórkomania
marx
Administrator
 
Posty: 12499
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: ZTE Nubia W5 monstrum z Windows Phone 8.1

Postprzez miekki » 17 maja 2014, o 15:45

Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Firefox OS :)
Avatar użytkownika
miekki
 
Posty: 150
Dołączył(a): 19 mar 2013, o 15:20
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Pochwały: 2
Telefon:: Haier W910, Nokia101

Re: ZTE Nubia W5 monstrum z Windows Phone 8.1

Postprzez Hydrant » 19 maja 2014, o 11:14

Mam takie pytanie wiem że nie ten temat ale czy ktoś stworzy temat w nowościach o mipad
Hydrant
 
Posty: 130
Dołączył(a): 9 sty 2014, o 23:08
Telefon:: Nokia-> Zte Geek


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama