Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.
4 mar 2016, o 12:44
dostaniesz tylko trzeba poszukać. na megiry był boom z rok temu na allegro za 69-89 były ale też i dolar był tanszy.
tu masz aviatora z dodatkowo wymienionym paskiem - na ali jest z taka metalowa jak u ciebie.
http://allegro.pl/meski-zegarek-megir-a ... 54300.html
4 mar 2016, o 13:14
Faktycznie. Ale z allegro nie ma tych emocji, kiedy wyśle, czy będzie VAT, itd..
pozdrawiam
lemmy
4 mar 2016, o 14:06
Możecie polecić jakiegoś automata 20-30$ ? Coś sprawdzonego może ktoś zarekomenduje.
JARAGAR raczej odpada kiepskie wykonanie, dolny dekiel to nawet nie szkło a plastik.
5 mar 2016, o 16:23
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=0lGwafvB7YU[/youtube]
Różnica widoczna na pierwszy rzut oka :)
Widział ktoś ten zegarek na ali (z japońskim mechanizmem)? Szukam i szukam, ale znaleźć nie mogę.
6 mar 2016, o 22:14
Siema mam takie pytanie czy zamawiał ktoś może z strony :
http://kingtimepieces.com/about.asp . Na zasadzie wybieramy zegarek przesyłamu do niego on wystawia na ali . Jak z jakościa tych zegarów i ogolnie wrazenia z zakupu .
Dodatkowo mam pytanie poniewaz jestem zaineresowany w tym sklepie zegarkiem :
http://kingtimepieces.com/ProductView.a ... &SortID=36 ale interesował by mnie taki z gumowym paskiem . Ogolnie wiem ze taki nie wychodzil ale za to wychodzil jego blizniaczy model :
http://kingtimepieces.com/ProductView.a ... &SortID=36 ktory posiada wlasnie taki pasek jaki bym chcial . Napisalem do tego sklepu czy sa w stanie zalatawic mi ten moj zegarek z paskiem takim jak w tym drugim ale narazie nie dostalem odp . Wiec pytam tutaj czy jest opcja ze dostane gdzies taki wlasnie pasek pasujacy do tego Casio ? gumowy ? najlepiej orginalny logowany casio itp.
7 mar 2016, o 11:43
Różnica widoczna na pierwszy rzut oka :)
Widział ktoś ten zegarek na ali (z japońskim mechanizmem)? Szukam i szukam, ale znaleźć nie mogę.
7 mar 2016, o 21:43
http://www.aliexpress.com/store/product ... 37169.htmlCzy ktoś miał kontakt z tym zegarkiem ? Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na jego temat. Z tego co widzę, jest to kopia suunto core. Wiecie może, jak z jego jakością ?
8 mar 2016, o 13:19
Czy ktoś kupił może zegarek LIBER AEDON? Jest ich trochę na Ali, wyglądają naprawdę dobrze, brakuje tylko jakiś opinii.
8 mar 2016, o 14:52




Mój ostatni zakup :)
Świetna jakość, ładnie zapakowany. Rzeczywiście wykonany z drewna bambusowego.
Pryciąga uwagę i wygodnie się nosi.
Kupiony w sklepie bobobird na ali za 18$
8 mar 2016, o 15:09
Jak ktoś się chwali zakupem, to mógł by podać link (by ktoś też mógł kupić).
Rozpoznałeś drewno bambusowe po wyglądzie, zapachu czy może jest jakiś certyfikat, że to na pewno bambus a nie np jodła?
8 mar 2016, o 17:48
Na everbuying jest teraz w dobrej cenie 11,04$
http://www.everbuying.net/product1141525.html