• Reklama

Zastępca LeEco le pro 3 elite

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez sonek » 16 paź 2019, o 03:02

Cena (bez VAT): 750?
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: Może być około 6 cali bez ramek
Ilość RAM/ROM/Procesor: 6/64(128)/nie wiem
Dual/Single sim: Obojętnie
Preferowane marki: Popularne
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Zaufane sklepy
Wymagania (parametry, funkcje): Nie gorzej niż obecnie posiadany telefon
Opis:

Cześć,
W moim LeEco Le pro 3 elite mocno już dostała bateria. Generalnie z telefonu jestem zadowlony, z GCam robi fajne fotki, z Viper4Android głośniki dają radę naprawdę oraz w słuchawkach też jest moc. Zastanawiam się co bym musiał kupić i ile wydać by nie mieć gorzej, a zyskać dobrą stabilizację obrazu do wideo czy coś takiego. NFC czy ładowania bezprzewodowego nie potrzebuje. Nie siedzę teraz w nowościach więc czekam na propozycje modeli abym mógł poczytać recenzje.
sonek
 
Posty: 128
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 12:39
Telefon:: Sony

Reklama

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez Flyagaric » 16 paź 2019, o 10:17

Przy takim profilu wymagań, to powinieneś chyba celować w coś jak Poco P1 - świetna bateria i moc, ale aparat bez stabilizacji. Testów po polsku było pełno. Jeśli zaś chcesz stabilizację, to celuj w Mi 8 6/64. Oba cenowo wciąż wychodzą powyżej 750pln, więc może trza poczekać, a i tak trochę dołożyć.
Możesz też próbować z Redmi Note 7/8, ale tutaj już nie wiem czy nie będziesz miał gorzej - mocna bateria, a z resztę różnie bywa kiedy porównać to do LP3Elite.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez rodan77 » 16 paź 2019, o 11:40

Może Mi Note 3. Jest stabilizacja, głośniki stereo, aparat całkiem przyzwoity.
Wersja 6/128GB w BG za niecałe 700 zł.
rodan77
VIP
 
Posty: 1166
Dołączył(a): 17 lut 2016, o 21:36
Pochwały: 94
Telefon:: Meizu 16

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez sonek » 16 paź 2019, o 14:48

Wychodzi na to, że kupiony półtora roku temu z hakiem ten LeEco za jakieś 600zł to był deal życia :D
Przydałoby się w sumie wideo też w super slow motion może te, a jeśli to nie jest możliwe to jak najwięcej. Szukam też już czegoś co ma więcej frotnu pokryte ekranem. Mi8 niby by pod wymagania jako tako pasował (musze jeszcze recki obejrzeć), ale ta belka jest troszke brzydka.
sonek
 
Posty: 128
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 12:39
Telefon:: Sony

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez Flyagaric » 16 paź 2019, o 15:23

Musisz się pogodzić z faktem, że ideału w tym budżecie nie będzie.
A twój LeEco faktycznie był jednym z lepszych deali jakie można było zrobić na chińskich fonach.
Jeśli notch w Mi 8 cię odpycha, to możesz jeszcze spojrzeć na Mi Mix 2s (nie Mix 2, a dokładnie jak pisze - jest spora różnica w aparatach). Nie ma notcha, ale nie ma też amoleda. Identyczny aparat jak w Mi 8, trochę gorzej trzyma na baterii. Ogólnie, to równie dobry telefon.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez sonek » 16 paź 2019, o 15:39

Mi Mix2s znacznie już droższy. Nie chcę tyle wydawać na telefon tym bardziej, że ostatnio za 600 ogarnąłem takie cudo ;) Może trzeba pomyśleć o wymianie baterii.
sonek
 
Posty: 128
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 12:39
Telefon:: Sony

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez basswitek » 16 paź 2019, o 15:44

Amoled to jednak duży atut, tego mi najbardziej brakuje w mi6. W Mi8 można powiedzmy tak jakby wyłączyć notcha tzn jest funkcja która ogranicza świecenie ekranu do tego wycięcia, można sobie wybrać co komu bardziej pasuje.
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez sonek » 16 paź 2019, o 18:30

A gdyby tak na czarny piątek Mi9T staniał i coś dorzucę? Czy Mi8 to lepsza propozycja? W tej Mi9T podoba mi się wyświetlacz bez niczego tylko resztę sobie chyba pogorszę.
sonek
 
Posty: 128
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 12:39
Telefon:: Sony

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez basswitek » 16 paź 2019, o 18:39

Aparat ma na pewno lepszy od Leeco ale gorszy od mi8, nie pamiętam czy ma amoleda. Procesor najlepszy ale mi8 to i tak mega szybki telefon. Bateria też na plus. Mi8 trzyma podobnie lub trochę lepiej od Cool1.
basswitek
AKTYWNY
 
Posty: 624
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 06:26
Pochwały: 31
Telefon:: Xiaomi mi4c

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez sonek » 16 paź 2019, o 20:06

Amoleda ma. Niestety tylko jeden głośnik, ale może to bym przeżył. Ciekawe jak się ma sprawa z dźwiękiem na słuchawkach bo zainstalowaniu Vipera i czy rzeczywiście na czarny piątek/święta stanieje.
sonek
 
Posty: 128
Dołączył(a): 11 lip 2016, o 12:39
Telefon:: Sony

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez Flyagaric » 16 paź 2019, o 20:34

Chyba większe szanse na promo cenę Mi 8. Mi 9t jeszcze wciąż nowy jest.
Ja wybrałem Mi 8, bo aparat z OiS, to jednak porządny argument.
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP
 
Posty: 4808
Dołączył(a): 7 maja 2015, o 21:38
Pochwały: 167
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Re: Zastępca LeEco le pro 3 elite

Postprzez tpawel » 16 paź 2019, o 21:12

Niestety mi9t i mi9tpro aparatowo nie błyszczą. Poza szerokim kątem to mi8 lepsze foty będzie robil
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Następna strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama