• Reklama

UMIDIGI One MAX, NFC, Bezprzewodowe ładowanie Face ID

Nowe telefony z Chin, nowinki z chińskich fabryk, przecieki, plotki, zapowiedzi.

UMIDIGI One MAX, NFC, Bezprzewodowe ładowanie Face ID

Postprzez marx » 10 gru 2018, o 09:07

Marka UMIDIGI jest znana z produkcji bardzo przystępnych cenowo telefonów. Nowy UMIDIGI One Max ma niezła specyfikację i atrakcyjny design.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Telefon nie jest drogi, w e-sklepie Coolicool można go kupić za 179,99 USD i ta cena powinna się utrzymać do do 17 grudnia. Wysyłka rozpocznie się 12 grudnia.


Przy okazji warto zapoznać się z świąteczna ofertą sklepu Coolicool, gdzie można znaleźć interesujące oferty zarówno z UE, jak i chińskich magazynów.

Czytaj dalej
UMIDIGI One MAX One
marx
Administrator
 
Posty: 12533
Dołączył(a): 6 mar 2010, o 01:35
Lokalizacja: aliexpress
Pochwały: 270
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: UMIDIGI One MAX, NFC, Bezprzewodowe ładowanie Face ID

Postprzez Rafal1435 » 2 sty 2019, o 23:22

testowal to ktos dluzej kto ma pojecie o normalnych telefonach z normalnym softem, typu xiaomi, one plus, meizu? Chodzi mi o opinie ale nie interesuje mnie opinia ludzi co obracaja sie wsrod elephonow, doogee i inncyh tego typ badziewiach
Rafal1435
AKTYWNY
 
Posty: 599
Dołączył(a): 25 lip 2014, o 13:19
Pochwały: 22
Telefon:: Elephone P9000

Re: UMIDIGI One MAX, NFC, Bezprzewodowe ładowanie Face ID

Postprzez Rura » 3 sty 2019, o 00:30

A szajsungi, srony, srajfon i lidżi się liczy? Bo tego szajsu miałem przez ostatnie 11 lat...czy 12...
Ale to ma normalny soft...
Zwykły, chamski andek i to bez zbędnego crapu...
Z Umidigi miałem Z2 i Z2Pro. Pozbyłem się ze względu właśnie czystego andka 8.1 i wróciłem do miui... I w sumie tego Pro żałuję, że się pozbyłem...
Avatar użytkownika
Rura
AKTYWNY
 
Posty: 639
Dołączył(a): 10 lut 2018, o 14:25
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 12
Telefon:: Xiaomi
ROM: Global


Powrót do Nowości



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron