• Reklama

Tidal przycina na Mi9T

Xiaomi Pomoc techniczna, usterki, problemy, pomoc, wsparcie.

Tidal przycina na Mi9T

Postprzez bumbum » 1 paź 2019, o 14:02

Czy ktoś ma problemy na Mi9T z aplikacją Tidal? Po ostatnich aktualizacjach coś przerywa. Leci Muzyka i nagle na ułamek sekundy przerwa. Na Spotify tego nie ma ani na odtwarzaczu poweramp. W pierwszej chwili myślałem że gniazdo słuchawek luźne bo tak się to objawiało, ale inne serwisy muzyczne grają płynie. Usunąłem aplikacje , wyczyściłem dane pliki cashe. Nic nie dało. Co dziwne, słucham teraz Tidala przez USB audio player Pro, którą musiałem wykupić. Przez tą aplikacje nic nie przerywa Tidal, więc wina definitywnie po stronie aplikacji Tidal. Na starym telefonie LG G3 gra bez problemu.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Reklama

Re: Tidal przycina na Mi9T

Postprzez bumbum » 21 paź 2019, o 13:35

Nikt nie słucha muzyki z Tidala na Mi9t? 0:01:25 jest takie pyknięcie. Powtarza się to kilka razy na kazdym utworze i tylko na Xiaomi Mi9T. https://youtu.be/VCp5IUlgGOY
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Re: Tidal przycina na Mi9T

Postprzez bumbum » 30 paź 2019, o 16:28

Dzisiaj zauważyłem podobne na Spotify, więc to nie wina serwisów muzycznych a samego Mi9t. Byc moze to wina ROM-u global. Nikt innych takich problemów nie zgłaszał ale moze większość nie korzysta z Globala.
Meizu Pro 6 Plus
Avatar użytkownika
bumbum
VIP
 
Posty: 1405
Dołączył(a): 17 paź 2012, o 21:20
Lokalizacja: Honolulu
Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G


Powrót do Pomoc techniczna



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama