• Reklama

Teclast x98 air 3G VS teclast P98 air

Chińskie tablety, opinie, porady, zakup

Re: Teclast x98 air 3G VS teclast P98 air

Postprzez Patryk22 » 17 wrz 2021, o 14:56

witam
Wyjąłem z szafy x98 air 3G, leżał dobre parę lat. Zastanawiałem się czy jeszcze coś można na nim porobić. Android najwyższy to 5 więc już mocno leciwa a nowego nic nie ma na ten sprzęt. Miałem wersję dual os 64gb pamięci więc jeszcze Win 10 ale tutaj koszmar w użytkowaniu. Tablet działał bardzo wolno na windowsie. Nic do stracenia bo miał iść na śmietnik. Rozłożyłem sprzęta, wymieniłem termopady na gelid gp extreme dołożyłem też na kości pamięci. Wywaliłem i androida i win 10. Ustawiłem nowe partycje podczas instalacji windowsa i sprzęt odżył. Windowsa wrzuciłem powycinanego ze zbędnych śmieci tj. win 8.1 2k17 od Mr.T. Rewelacyjnie mi się teraz korzysta z tabletu. Jedno mnie jeszcze nurtuje otóż jaką pojemność karty sd można zaaplikować. Według tego co znalazłem to 64GB, sam mam 128GB aktualnie a chciałbym 512GB dołożyć. Mam obawy że wydam 400 zł a jej nie wykryje.
Patryk22
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 14:28
Telefon:: Galaxy SIII
ROM: Stock

Reklama

Re: Teclast x98 air 3G VS teclast P98 air

Postprzez jjacek25 » 17 wrz 2021, o 15:30

A możesz napisać jak zrobić ta reinstalacje Windowsa i jak usunąć androida? Albo gdzie znaleźć jakiś tutorial?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
jjacek25
 
Posty: 96
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 15:43
Lokalizacja: Tomaszów
Pochwały: 2

Re: Teclast x98 air 3G VS teclast P98 air

Postprzez Patryk22 » 18 wrz 2021, o 16:01

A więc tak robisz bootowalny pendrive z win 8.1, podpinasz do tableta za pomocą kabla usb otg z zestawu lub hub usb. Do tego hub-a wpinasz klawiaturę na usb i mysz. Załączasz tablet, naciskasz na klawiaturze ESC, wchodzisz do biosu. Ustawiasz bootowanie z usb i instalacja przebiega jak przy PC. Później tylko sterowniki i wszystko działa.
Patryk22
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 cze 2015, o 14:28
Telefon:: Galaxy SIII
ROM: Stock

Poprzednia strona

Powrót do TABLETY



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama
cron