Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
9 sty 2014, o 16:07
Zatem popatrz mniej więcej na mój tracking i wyciągnij wnioski.
Łopatologicznie - dziś popołudniu/wieczorem powinna:
1) wyjść z Warszawy i udać się dalej - do innego WER i później do Twojego UP (wariant szczęśliwy)
lub2) wyjść z Warszawy i udać się dalej - do innego WER (Poznań, Zabrze, itp.) i tam zostać zatrzymana przez UC
lub3) zostać w Warszawie i wskoczyć na "Zatrzymanie w cle" <- 99% gwarancji odprawy celnej
lub4) zostać przekazana do UP do doręczenia (jeśli jest zaadresowana do Wawy - wariant szczęśliwy)
Ostatnio edytowano 9 sty 2014, o 16:29 przez
qbus, łącznie edytowano 2 razy
9 sty 2014, o 16:22
Ale zatrzymanie przesyłki do cła w WER Zabrze? Czy po prostu nadejście i wysłanei przesyłki?
9 sty 2014, o 16:44
Moje zamówienie nie dotyczy telefonu, ale nie znalazłam innego forum na którym ktoś by mi pomógł. Według tego co pokazuje mi tracking moja paczka powinna być już w polsce dawno, skoro od 27.12 mam local mail tracking, ale sledzenie paczek mi nic nie pokazuje poza, Wysłanie paczki, SINGAPORE. Dlaczego to tak długo trwa??? Czytałam ze wielu z was jak miało local mail tracking to zaniedługo miało paczkę w domu, a u mnie bez zmian od 2 tygodni:/ Nie wiem czy to przez ten pożar co pisaliście zwiazany ze sweden post. Tak dlugi okres jest normalny?
- Załączniki
-

- Bez tytułu.jpg (56.84 KiB) Przeglądane 904 razy
9 sty 2014, o 17:23
Witaj w klubie, mam tak samo, niestety. Daj znać jak paczka dojdzie. Mój numer śledzenia to RE642528038SE
9 sty 2014, o 17:41
No to chociaż dobrze że jest taki przypadek jeszcze. Dam znać, Ty też daj jak dojdzie
9 sty 2014, o 17:55
Komuś też wisi Despatch No.: 4002 ?
9 sty 2014, o 18:04
Witam.
Możecie mi pomóc i powiedzieć gdzie jest moja przesyłka bo sam nie mam pojęcia.
Ona jest już w PL ?
Dzięki wielkie pozdrawiam.
9 sty 2014, o 18:14
@up
Przesyłka jest miedzy Singapurem a Polską, będzie w wawie po 5-14 dniach ;)
9 sty 2014, o 18:21
Dzieki.
9 sty 2014, o 18:30
ja również czekam
Wysłane z mojego Lenovo A850 przy użyciu Tapatalka
9 sty 2014, o 21:05
moja juz w domu
9 sty 2014, o 21:35
Mógłby mi ktoś powiedzieć co się stało z tą paczką RB900822363CN ??
Do dziś wisiała też na trackingu poczty polskiej z statusem Nadanie przesyłki, International Postal System.
Teraz patrze i zostały same chińskie krzaczki :/
Odezwać się do chińczyka co z paczką czy jeszcze czekać ?
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.