Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
8 kwi 2016, o 11:30
Moje paczki wysłane sweden post, które dłuugo stały na "local mail tracking" wreszcie przesunęły się do WER Warszawa ; ) Tak że coś się dzieje : )
8 kwi 2016, o 11:53
Prawda jest taka że każdy kiedyś zaczynał. Trzeba być wyrozumiałym;-) każdy kiedyś zamawiał swoją pierwszą paczkę z Chin i z niecierpliwością na nią czekał. A cierpliwości nabiera się z czasem. Z drugiej strony forum jest po to żeby zadawać pytania nawet jak są głupie

A od kiedy masz ten status? Coś drgnęło więc chyba jest nadzieja że moja po 50 dniach trafi do Warszawy
8 kwi 2016, o 11:56
No chyba, że na te pytania odpowiedź padła SETKI razy.
Dobra, koniec OT.
8 kwi 2016, o 16:08
Co oznacza ostatni status?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
8 kwi 2016, o 16:57
Przesyłka w magazynie wysyłkowym do Polski
8 kwi 2016, o 17:24
Wiecie ile czasu trzeba czekać zeby znalazla się w Polsce? Bo pierwszy raz w zyciu mam taki status.
8 kwi 2016, o 17:49
Nie wiemy, szklane kule mamy w naprawie...
8 kwi 2016, o 17:51
Ciekawostka dla internetowych zboczeńców, którzy chcieliby co do milimetra wiedzieć gdzie się znajduje przesyłka. Lokalizacja Mojego Xiaomi Mi5:
https://www.flightradar24.com/BOX519/958e762Hahahahhahahahah :D
Liczę że ruskie nie zestrzelą...
8 kwi 2016, o 18:25
skad akurat wiesz, ze w tym samolocie jest Twoj telefon? :>
8 kwi 2016, o 18:25
Nie wiemy, szklane kule mamy w naprawie...
Twoja odpowiedz jest tak zabawny jak TY ;)