Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE
26 lut 2016, o 19:47
Witam co to moze byc za poczta i na jakiej stronce sprawdzac status? RI808747127CN
26 lut 2016, o 19:59
China post, sprawdź sobie w FAQ gdzie śledzić.
27 lut 2016, o 00:18
- Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
od tygodnia taki status, uja leci sprzedawca?
niby sklep ok nieraz zamawiałem
- Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
29 lut 2016, o 09:16
Witam. Chciałbym spytać o Wasze doświadczenia z pocztą Estonii. Mam tracking RR278xxx883EE i od 15 lutego stoi w miejscu. Czy u estończyków to normalne? Bo zaczynam podejrzewać , że majfrend dał mi fejkowy numer.
Kiedyś coś mi przez Estonię szło i od zakupu do otrzymania minęły ze dwa tygodnie, a teraz strasznie się transport "żółwii".
pzdr
Ostatnio edytowano 29 lut 2016, o 10:04 przez
dziodzio, łącznie edytowano 1 raz
29 lut 2016, o 09:58
Jakby Ci dał fejkowy to by nie było żadnego statusu, proste. Musisz czekać i tyle. Chociaż powinno powinno to trochę sprawniej iść.
29 lut 2016, o 10:03
Masz rację, nie pomyślałem... dzięki.
A w kwestii poczty estońskiej? Jakieś coś?
29 lut 2016, o 12:04
Sprawdź na stronce
http://worktrace.com/tandtCritImbed.jsp po numerze który podał CI majfrend.
Po wpisaniu numeru, na dole w sekcji INCLUSION TRACE możesz podejrzeć szczegóły paczki. Jest w nich m.in. adres na jaki została wysłana przesyłka. U mnie od 22.02 zmieniły się statusy z Departed from HK -> Posting i jak na razie stoi.
29 lut 2016, o 12:57
@norel kolejny ciekawy tracker, dzieki
29 lut 2016, o 15:35
Mam problem z pocztą belgijską. Towar zamawiany z EB
- Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Od 12 lutego Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days
Rozumiem, że paczka dotarła do WER Warszawa. Na śledzenie w PL nie liczę.
Gdzie dzwonić i się pytać? WER Warszawa, mój WER? mój PP?
29 lut 2016, o 15:38
Nigdzie nie dzwonić i o nic nie pytać. Przesyłka idzie w Polsce jako nierejestrowana, więc nikt Ci żadnej informacji nie udzieli.
Powered by phpBB © phpBB Group.
phpBB Mobile / SEO by Artodia.